Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A może w końcu przedstawiciel 4Fun Media zmieni swoje nastawienie i zrozumie, że nie jesteśmy jego wrogami, weźmie pod uwagę to co ludzie myślą nt. tych ciągłych i nieudanych zmian w 4Fun Hits i porozmawia z nami tak jak to robi nieustannie STARS.TV?

Przedstawiciela 4Fun Media nigdy nie będzie interesować to co my tutaj piszemy. Dla niego najważniejsi są ludzie poza forum, którzy się cieszą ze zmian. A z nimi to porozmawiać trudno. Nikt nie będzie lepszy w tym od STARS TV. 4FUN MEDIA to uparciuchy jak i np. VIACOM.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże co to za SYF jest teraz na 4Fun Hits? To jakaś TRAGEDIA to co teraz oni zrobili. Ludzie z 4Fun Media przestańcie testować na tym kanale te dziwolągi wasze bo idzie normalnie w ośmieszanie tej stacji. Wróćcie do tego co było przy starcie tej stacji czyli ujednolicenie wszystkich 3 stacji. Jak takie coś zrobią na 4Fun Dance to uduszę gołymi rękami normalnie! :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, niestety. Mleko się rozlało i my już nic na to nie poradzimy. Narzekamy i wkurzamy się, tylko po co? Nadawca nas i nasze zdanie ma w 4 literach. Dlatego po co się wysilać. Olejmy ich tak samo, jak oni nas olewają. Stworzyli syfoland na ekranie i dziwoląg muzyczny, to niech teraz sobie sami to coś oglądają. Jest przecież świetny kanał muzyczny, który nazywa się STARS.TV i to na nim się teraz skupmy. Gra on świetnie (no prawie, bo za brak "Why" mają wielkiego minusa), ma najlepszy dźwięk ze wszystkich polskich stacji muzycznych, ma stałe i konkretne pasma muzyczne, nie kombinuje i nie eksperymentuje z emitowaną tam muzyką a przede wszystkim nie jest kalką i podróbą żadnego innego polskiego kanału muzycznego. Ponadto dyrektor tej stacji "czuje" kanał, żyje nim 24h na dobę i ma podejście do widza, jakiego żaden inny polski kanał nie miał i mieć nie będzie. Nie uprawia przy tym PR-u i propagandy, nie strzela fochów i jest uczciwy wobec widza. Oczywiście ma trochę na sumieniu, jak brak wspomnianego już klipu "Why", widoczną nazwę pasma, mało tranparentne oznaczenie wiekowe - ale to zawsze można poprawić (tak, tak Panie Dyrektorze, można). No i jest z nami w ciągłym kontakcie tu na forum / facebooku oraz błyskawicznie reaguje na wpadki techniczne kanału i bierze pod uwagę nasze sugestie. Wystarczy chcieć, kochać to co się robi i szanować widza. Dlatego odpuśćmy sobie tandetny Hits i oglądajmy STARS.TV bo naprawdę warto!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zmian wprowadzonych w czwartek na 4FUN HITS.

Pomysł na taki logotyp jest dość odważny, bo nie jestem pewien czy KRRiT nie przyczepi się do bardzo małego napisu "4FUN", być może dla niektórych nawet niewidocznego.

Przeniesienie fałszywego logotypu Dolby troszkę uratowało sprawę, ponieważ nie drażni oka tak jak wcześniej (lecz ws. jego obecności dawno temu trzeba było już napisać do UOKiK).

 

Pozostałe części oprawy doskonale dobrane - belki nie wyglądają już tak prymitywnie jak w poprzedniej wersji, i co ważne, są one dalej czytelne (do życzenia pozostaje nazwa pasma, która moim zdaniem powinna w jakiś sposób znikać zaraz po zejściu belki z nazwą klipu - tak jak na VH1 POLAND - oraz, w dodatku, pojawiać się pod jego koniec).

Po za logiem Dolby, do życzenia pozostawia playlista, która przypomina zmianę ramówki w październiku 2015. Jest za dużo teledysków współczesnych; klasyki losują się po min. 2 klipach powstałych między 2000 a obecnym rokiem. Te dwie rzeczy przede wszystkim trzeba zmienić, no i oczywiście tamtą belkę.

 

Nie wiem, czemu się czepiacie do zmian, moim zdaniem, ocenionych na +. Zawsze jak się wam to nie podoba, to możecie przełączyć na STARS.TV, gdzie nazwa teledysku potrafi zlewać się z tłem. Ale zobaczymy jakie zmiany gwiezdny dyrektor zaprowadzi przy okazji wprowadzenia nowej oprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracownicy firmy 4Fun Media mają głęboko w nosie te nasze ''narzekania''. Logo jest koszmarne, ohydne. Nie powinno się zmieniać po roku loga. Tego po nich bym się nie spodziewał. Jak się pojawił 4fun Hits, to nie ''bawili'' się przy zmienianiu. Ten kanał HITS to ''drugie 4fun''. W ogóle bez sensu, że poszli inną najgłupszą drogą rok temu, zmieniając Mjuzik.tv na 4fun Hits oraz TV Disco na 4fun Dance. Wolę Stars TV, tam niczego nie zmieniają, a jest tyle fajnych klasyków, dla których można tę stację oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeżywacie mało znaczące zmiany w oprawie, a to, że w bazie 4fun Hits są klipy zgrane z YT w 240p, są klipy, które zwyczajnie szatkują i rwą, albo takie z dzwiękiem jak z przegranej 30 razy kasety magnetofonowej (oczywiście z logiem Dolby na ekranie), a z kolei jingle reklamowe mają taką dynamikę dzwięku, że słychać je w drugim pokoju nawet przy ściszonym TV, itd. to nikogo nie zajmuje ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko nie mogę pojąć co przeszkadzało 4Fun Media logo 4FUN HITS zrobione na wzór 4FUN DANCE - czyli mały napis HITS obok 4FUN? Zaczęli kombinować najpierw z napisem HITS do monstrualnych rozmiarów a teraz to dziwactwo. Wiadomo, że ten kanał ma najmniejszą widownię z całej grupy stąd te częste zmiany ale to chyba skutek muzyki, jaką grają/grali - bardziej ambitnej niż 4FUN czy DANCE

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że mi się teraz wszystko w 4FUN HITS podoba :)

Dyrektorze dogadaj się w końcu z UPC na pakiet Select i przejmij widzów po 4fun Hits. Nie mam teraz żadnego sensownego kanału muzycznego do oglądania w UPC. :/ Kanał FTA nie powinien być dostępny dopiero w najwyższym pakiecie operatora.

 

Odnośnie 4fun Hits: był fajny kanał, doskonała alternatywa dla STARS.TV. Oglądałem go bardzo często. Teraz mnie w ogóle nie interesuje. :sad: Zgadzam się także z tym co napisali poprzednicy - logo kiepskie (nie rozumiem po co w ogóle zmieniać dobre, jednolite logo z pozostałymi 2 kanałami grupy 4fun na jakiegoś dziwoląga), belki z wykonawcą i tytułem utworu rzeczywiście jakby się oglądało kanał disco polo. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...