Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No mniejsza o to kiedy;) zauwazone zgłoszone;) Cieszy to teraz pora na kolejne PL Kanały muzyczne^&

 

PS dopiero dziś zwrociłem uwagę bo odpalam kino domowe okazyjnie.A że jakoś nie pisano wcześniej w newsach to napisałem tutaj

Edytowane przez kaspian0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo! Oczywiście te DD+ pozostanie już na stałe? :)

 

Tak, zostaje na stałe. Cały proces naszego przejścia na nadawanie w Dolby Digital Plus odbywał się przy wsparciu Dolby Laboratories, m.in. ich inżyniera od spraw nadawania, który brał udział w masterach legend z Kraftwerk. 

Od dziś ujrzycie spoty promujące lepszą jakość dźwięku na wszystkich naszych kanałach, a także logotyp Dolby Audio na ekranie. 

No i co z tą nową belką oraz z przezroczystością nazwy pasma? Kiedy to będzie?

 

Jutro powinno być na ekranie. Zmianę opóźnia start naszego nowego interaktywnego pasma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry SMS nie wracają na 4FUN HITS. Nigdy ich tam nie było i nie planujemy ich obecności w tym kanale. Interaktywne pasmo o którym mowa ujrzycie testowo jutro o godz. 12:00. na antenie 4FUN.TV 

W niedługim czasie pojawi się także na antenie kanału HITS. Zyska inną oprawę wizualną, bardziej dostosowaną do charakteru kanału. 


@4FUN MEDIA

Jakie są obecnie szanse na wersje HD waszych 3 kanałów w kablówkach? Czy w ogóle bierzecie pod uwagę takie rozwiązanie w przyszłości?

 

Chyba już gdzieś padła na łamach tego forum odpowiedź na to pytanie. Na pewno nie wykluczamy nadawania w HD w przyszłości.
Obecnie nie ma szans na pojawienie się naszych trzech kanałów w jakości HD zarówno w kablu, jak i sat. 

Edytowane przez 4FUN MEDIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo dzisiaj pooglądałem sobie trochę kanał 4Fun Hits (z satelity) i muszę niestety przyznać, że jakość obrazu jest, delikatnie mówiąc, nie za dobra. :? Nawet biorąc pod uwagę inne kanały nadal nadawane w rozdzielczości SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo dzisiaj pooglądałem sobie trochę kanał 4Fun Hits (z satelity) i muszę niestety przyznać, że jakość obrazu jest, delikatnie mówiąc, nie za dobra. :? Nawet biorąc pod uwagę inne kanały nadal nadawane w rozdzielczości SD.

A co tu się dziwić jak cała trójka 4Fun-ów nadaje z przepełnionego transpondera ;)

 

PS. Myślę, że z nazw tego wątku i także o F&D można już usunąć poprzednią nazwę kanału :)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie jest lepszy niż na STARS.TV. Na jednym, jak i na drugim kanale są klipy z bardzo dobrym oraz złym dźwiękiem. Wszystko zależy od tego, z jakiego źródła zostały pozyskane teledyski.

 

Wracając do dźwięku DD+ na 4Fun-ach, to tylnej części ciała nie urywa. Dźwięk jest lepszy od zwykłego stereo, ale tylko minimalnie. Można by rzec, wiele hałasu o nic. Gdyby brzmienie tego DD+ było takie, jak na MTV Live HD, to można byłoby się chwalić, a tak to tylko zwykły marketing. A już zupełnym nieporozumieniem jest nieustanne wyświetlanie na ekranie napisu z ikoną Dolby Audio. Porażka! Kiedyś stacje tv wyświetlały pod logiem ''stereo'' i na szczęście zmądrzały. Mam tylko nadzieję, że na STARS.TV dźwięk DD będzie świetny i z porządnym bitratem, gdyż 192 kBit/s to śmiech na sali. No i liczę na to, że STARS.TV podejdzie do tego tematu bardzo profesjonalnie i nie uraczy nas kolejnym śmietnikiem ekranowym w postaci napisu z ikoną Dolby Audio, gdyż to byłoby żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...