Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

136e5008ef77.png

 

PARTY HITS4FUN HITS, 16/10/2015 

MODERN TALKING – JET ARLINER 

CYNDI LAUPER – GIRLS JUST WANNA HAVE FUN 

FATBOY SLIM – PRAISE YOU 

FRAGMA – TOCA'S MIRACLE 2008 

ARMAND VAN HELDEN FEAT. SPALDING ROCKWELL - HEAR MY NAME 

DAFT PUNK - HARDER BETTER FASTER STRONGER 

NIGHTCRAWLERS – PUSH THE FEELING ON 

MICHAEL JACKSON – BEAT IT 

MASTERBOY – FEEL THE HEAT OF THE NIGHT 

NOTORIOUS B.I.G. FEAT. PUFF DADDY & MASE - MO MONEY MO PROBLEMS 

SYLVER – FORGIVEN 

FRANKIE GOES TO HOLLYWOOD – RELAX 

FALCO - DER KOMMISSAR (JASON NEVINS REMIX) 

ACE OF BASE – THE SIGN 

THE CHEMICAL BROTHERS - HEY BOY HEY GIRL 

2 UNLIMITED – LET THE BEAT CONTROL YOUR BODY 

NORBI – KOBIETY SĄ GORĄCE 

SASH! FEAT. RODRIGUEZ – ECUADOR 

GEORGE MICHAEL – FASTLOVE 

MR. OIZO – FLAT BEAT 

AQUA – BARBIE GIRL 

EAST 17 – IT'S ALL RIGHT 

DJ TONKA – SHE KNOWS YOU 

______________________________________________ 

źródło obrazka:

PARTY HITS: videostar.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kanal fajny niektore teledyski sa w identycznych wersjach jak kiedys  na Rbl.tv np;u2 One,czy  rem everybody hurts.Tylko brakuje takich artystow jak Radiohead czy the stranglers,Depeche Mode tez jakos nie widac i posowaloby podmienic audio do niektorych teledyskow :)


Z INXS leci na 4fun hits baby don't cry,brakuje troche  inxs never tear us apart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Do północy premierowo na antenie 4FUN HITS program "PIĄTKI NA PIĄTKI", który przygotowujemy we współpracy z Radiem ZET GOLD.
Czekamy na Wasze ulubione piątki hitów z lat 80. Można wpisywać tutaj, można na naszym fanpage'u.
Wybrane PIĄTKI zagrają w radiu ZET GOLD i 4FUN HITS. Zapraszamy do wspólnej zabawy! 

12241454_1726867260875393_12715912322355

  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Nadawca chce wszystko na łapu-capu chyba ;)
1 kanałem zmierzyć się z eska.tv na dystrybucje szamba
2 kanałem dorównać Starsowi contentem/wykończyć Vh1
3 kanałem posprzątać po Vivie

Pierwszy pojedynek mało pasjonujący, dwa pozostałe ciekawe. Z 4FunDisco/Dance idzie im nieźle.

@4FUN MEDIA:
Ładnie sobie poczynacie, siadł do playlist ktoś z pojęciem o muzyce ale......

DaftPunk, FatboySlim i Chemiczni Bracia mają troche więcej teledysków, które można w pasmach tematycznych jednorazowo przypomnieć :)
Hey 4fun, Hey Media zeby współczesny widz nie kojarzył DaftPunk z OneMoreTime/GetLucky trzeba odrobinke chęci, There we go!

Edytowane przez NiskieSceny
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro nam, ale niczego nie zmienialiśmy w oprawie od rebrandingu. Stopień przezroczystości tła jest taki sam, jak był. Rozumiemy, że jak się nie ma do czego przyczepić, to zawsze fajnie napisać post o czymś, co się dopiero teraz zauważyło i wyzwać kogoś od [beep]ów. Pozdrawiamy. 

 

Bo Nadawca chce wszystko na łapu-capu chyba ;)
1 kanałem zmierzyć się z eska.tv na dystrybucje szamba
2 kanałem dorównać Starsowi contentem/wykończyć Vh1
3 kanałem posprzątać po Vivie

Pierwszy pojedynek mało pasjonujący, dwa pozostałe ciekawe. Z 4FunDisco/Dance idzie im nieźle.

@4FUN MEDIA:
Ładnie sobie poczynacie, siadł do playlist ktoś z pojęciem o muzyce ale......

DaftPunk, FatboySlim i Chemiczni Bracia mają troche więcej teledysków, które można w pasmach tematycznych jednorazowo przypomnieć :)
Hey 4fun, Hey Media zeby współczesny widz nie kojarzył DaftPunk z OneMoreTime/GetLucky trzeba odrobinke chęci, There we go!

Oczywiście, że wymienieni przez Ciebie artyści mają więcej teledysków. I z pewnością przypomnimy je naszym widzom. Nie wszystko na raz i nie na łapu-capu, co sugerujesz. 
Pamiętaj, że jest jeszcze współczesny panelista, który jednak kojarzy Daft Punk przede wszystkim z One More Time i Get Lucky. Chęci nam nie brakuje  ;) 
 

Edytowane przez 4FUN MEDIA
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, że jest się do czego przyczepiać, ale Wy wiecie przecież najlepiej. Ważne, aby było dużo, kolorowo, przaśnie i odpustowo :-)

 

Och, jakbym chciał, aby ustawowo był zakaz robienia śmietnika i chlewu z ekranu tv. Tylko nieduże logo z maksymalną przezroczystością i już. Wy wybraliście inną drogę pomimo krytyki widzów.

 

P.S.

Szkoda, że 4fun nie zareagowałeś tak szybko na krytykę odnośnie plagiatu nazw pasm na 4fun Hits. Pytania przedstawiciela STARS.TV również pozostały bez odpowiedzi. Wówczas nie miałeś nic do powiedzenia.

 

Za [beep]a chylę czoło, ale mimo wszystko zwolniłbym go z pracy za ''niezwykle ciekawe'' pomysły.

Edytowane przez bastekal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze ogląda mi się kanał 4FUN HITS. Sporo klipów z lat 00 i wcześniejszych, których próżno szukać gdzie indziej (mam nadzieję 4FUN, że tego nie zepsujecie). 4FUN F&D również niezły. Dobrze, że sięgacie po polski dance (nie mylić z disco polo). Ogólnie stacje 4fun zyskały w moich oczach po tym całym rebrandingu. 

 

@bastekal co ty się tak ciskasz? Rozumiem, że coś może się nie podobać, ale można to wyrażać w jakiś sensowny sposób. Bez odstawiania szopek.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 i 27 grudnia od 12:00 do 14:00 i od 17:00 będzie pasmo "Hity Wszech Czasów Weekend". "Best Of Hity Wszech Czasów" będzie 28 grudnia od 23:00 do 0:00.

 

29, 30 i 31 grudnia od 8:00 do 18:00 będzie trwało pasmo "Top Hits...". Co godzinę będzie późniejszy rok. Pasmo zacznie się rokiem 1980, a się skończy na razie według ramówki na 2009 roku. Prawdopodobnie jeszcze w styczniu będą kolejne lata.

Edytowane przez kacper130700
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

26 i 27 grudnia od 12:00 do 14:00 i od 17:00 będzie pasmo "Hity Wszech Czasów Weekend". "Best Of Hity Wszech Czasów" będzie 28 grudnia od 23:00 do 0:00.

29, 30 i 31 grudnia od 8:00 do 18:00 będzie trwało pasmo "Top Hits...". Co godzinę będzie późniejszy rok. Pasmo zacznie się rokiem 1980, a się skończy na razie według ramówki na 2009 roku. Prawdopodobnie jeszcze w styczniu będą kolejne lata.

1 stycznia od 12:00 do 18:00 będzie "Top hits..." od 2010 roku do 2015 roku (co godzinę późniejszy rok).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Muszę pochwalić 4FUN HITS za to, że z każdym dniem grają coraz lepiej. Stacji STARS.TV wyrósł poważny konkurent i należałoby się go już zacząć obawiać. Pod względem muzycznym na obu stacjach jest prawie to samo, nawet nazwy pasm są prawie identyczne (wiem, wiem STARS.TV o co chodzi i w 4FUN Media też to wiedzą). Nawet poszczególne pasma są nadawane w tym samym czasie, co u konkurencji (również to wiem STARS.TV że we współzawodnictwie nie zawsze obowiązuje zasada fair play). To, co odróżnia obie stacje i to na korzyść 4FUN HITS, to jakość obrazu. Pomijam fakt, że tu i tu jest kiepskie SD, ale na STARS.TV obraz jest mydlany, zamglony, mleczny itp. a na 4FUN HITS jest dużo ostrzejszy. Po prostu bardziej wyraźny. I nie dotyczy to tylko klipów, ale wszystkiego (reklam). Pod względem jakości dźwięku na większości klipów też jest dobrze w 4FUN HITS. Jedynym minusem (i to dla wielu dość istotnym) jest zaśmiecanie ekranu Apkami i zbędnym kolorowym napisem "PRZEBÓJ ROKU ...". No po co to? Za to duża krecha. Ale ogólnie jest fajnie i może w końcu muzyka z lat 80 i 90 zagości na dobre na tym kanale, gdyż zmian w przeszłości było co niemiara. 

Edytowane przez bastekal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...