Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanał robiony po taniości, bez wysiłku i znowu bez pomysłu. Logo to porażka, w dodatku monstrualnych rozmiarów. Jakość techniczna do bani. Błąd w epg od kilku lat nienaprawiony. Playlista niczym się nie różni od wczorajszej. Nowe opakowanie dla przeterminowanego odpadu. STARS.TV odetchnął z ulgą :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że dzisiejszy rebranding RBL.TV to był jeden wielki "wałek" mający na celu zapobieżenie ewentualnym wypowiedzeniom umów bowiem wg mnie jeśli program RBL.TV pozostanie w sieci to nie można mówić o żadnej zmianie nazwy tylko o zastąpieniu jednym kanałem drugiego a to już jest zmiana oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no ja w sumie wszystko wiem, to prawda ale musiałem się przekonać na własne oczy. Pooglądałem kilka godzin, się przekonałem i już mi przygrywa BEST 80's :) Bo ja to jestem chłopak taki bardziej oldies no. W muzie współczesnej wybrzydzam trochę.

 

A poważnie mówiąc, nazwa mi się nie podoba, logo mi się nie podoba, wielkość loga mi się nie podoba, nazwy pasm programowych mi się nie podobają i duża część muzy też mi się nie podoba. W związku z tym ogólnie Mjuzik barzdo mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie, to nie przyłożyli się do niczego. Zrobili kolejną bezpłciową stację. Coś tam grają, ale sami nie wiedzą co. Gdyby większości z nas wyłączyć obraz i pozostawić sam dźwięk na mjuzik.tv to mielibyśmy problem z rozpoznaniem stacji. Ginie ona w tłumie innych kanalików muzycznych. Wpisy na przeróżnych forach na temat mjuzik.tv są bardzo negatywne. Nawet Czesi komentują rebranding RBL.TV i nie są zachwyceni zmianami (o disco polo napisali, że jest to prymitywna muzyka, która była może i dobra w latach 80-tych, ale nie obecnie - wstyd na całą Europę) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, musicie bardziej ogarniać temat :) KRRiT nie koncesjonuje w żaden sposób nadawania telewizji internetowej. Nic jej do tego. Była sobie satelitarna telewizja rbl.tv, miała koncesję na nadawanie i grała. I teraz zmieniła nazwę na Mjuzik więc w koncesji zieniono na Mjuzik. A to, że jakiś stream internetowy dalej nazywa się rbl.tv to nikogo to nie obchodzi. Nie musi też być oznaczenia wiekowego na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym oznaczeniem wiekowym w tv internetowej to nie byłbym taki pewny skoro KRRiT nakazała oznakować wszystkie materiały VOD, co jest totalnym nonsensem i nawet na Gibraltarze by na to nie wpadli, ale u nas już tak, bo to ochroni dzieci przed

niebezpiecznymi materiałami" - gorszych głupot to już nie słyszałem

Niech KRRiT, któa pomysły na robienie absurdalnych raportów zrobi podsumowanie skutków wprowadzenia ich nakazu - wiadomo co się okaże....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rota, sam sobie zadałeś pytanie i odpowiedziałeś :) VOD, materiały video w necie na żądanie, takie usługi zostały objęte przepisami o radiofonii i telewizji :) Natomiast darmowy stream internetowej telewizji muzycznej nie jest usługą VOD na żądanie :)

 

Adrian, co Ty wydziwiasz?? Na chłopski prosty rozum wytłumaczyć? Nadaje sobie STARS.TV tak? Gra. Jest logo stars na ekranie, muza jak trzeba i gra. Wpadam na pomysł, znudziła mi się nazwa STARS, ładniejsza jest TULIPAN.TV :) Więc robię sobie nowe logo, wgrywam je w system emisyjny i o logicznej godzinie np 12.00 podmieniam. Wyłączam logo STARS w włączam logo TULIPAN.TV :) I co? Podmieniłem na transponderze kanał czy zmieniłem jedynie nazwę. Jeśli program nadal jest emitowany z tego samego systemu emisyjnego, z tej samej lokalizacji i poprzez te same źródła dosyłowe to jest to do c h o l e r y ten sam kanał tylko ze zmienioną nazwą. KROPKA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...