Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zamknąć kanał ?? totalna bzdura !! rebel tv ma bardzo dobrą jakość dźwięku, może tylko niektóre starsze teledyski mają ciut gorszą. NIE jest to kanał HD. dla mnie kanał rewelacja, a jak ktoś pisze, że powinno się zamknąć taki kanał to chyba ma nierówno pod sufitem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też gratuluję Rebel:tv, nagroda jak najbardziej zasłużona, to najlepszy obecnie kanał muzyczny, który bije na głowę te wszystkie Vivy, Eski i MTV razem wzięte... :)

 

Rebel może i ma swoje wady (dla mnie za dużo tam elektroniki a za mało klasyki rocka), ale np. wczoraj bardzo mile mnie zaskoczyli puszczając w paśmie "All Time Killers" raczej niezbyt znaną piosenkę Dire Straits "Twisting By The Pool". :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio na forum Rebel.tv poprosiłem o puszczanie więcej Dire Straits i ogólnie klasyki rocka. Bardzo zaniepokoiła mnie odpowiedź jednego z redaktorów, oto cytat:

"co do dire straitis to ja osobiście uważam że to pop a nie klasyka rocka. oni po prostu dzxiałai w czasach kiedy popularmne było takie rockowe granie. nie wydaje mi się by to był rock. wielu widzów nas za właśnie DS disuje. i tu jest kłopot że każdemu się nie dogodzi."

 

Skoro więc w redakcji tej stacji mają takie podejście do rocka i kwestionują zasługi Dire Straits dla tego gatunku uznałem, że dobrze by było aby więcej osób słuchających DS tam się wpisało i uświadomiło redakcję Rebel.tv, że rock to nie tylko metal a klasyka rocka to nie tylko Iron Maiden. :)

 

Także jeśli macie chwilę czasu to wpiszcie się na forum, nie trzeba się tam nigdzie logować. Oto adres:

http://www.rebel-tv.pl/

Wchodzicie na forum a potem w zakładkę "Jakie klipy wam serwować"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Chociaż widzę, że "ewenementy" w rebelu są - Lady GaGa i Nelly Furtado na przykład :)

Zdarzyły się raz i wywołały niemałe emocje na forum stacji, ale na szczęście wszystko się wyjaśniło i mam nadzieję, że już tego nie zobaczymy (chyba, że w powtórce programu Rockfiler). Jeśli ktoś nie wie o co chodzi to niech zajrzy na stronę rebel-tv.pl i poczyta trochę na forum. Swoją droga, gdy zobaczyłem szczególnie tą pierwszą "artystkę" na Rebel:tv to muszę się przyznać, że również naszły mnie niespokojne myśli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie do forumowiczów , oglądających od początku istnienia Rebel:tv. Chodzi mi o tytuł piosenki. Leciała ona bardzo często w czasie testów Rebela na satelicie. W teledysku zaczyna biec jeden facet , w trakcie rozwijania się piosenki przyłączają się do niego inni ludzie. Wspomniany gość biega po mieście. Muzyka w tej piosence jest rytmiczna (prawie dance ;]) Piosenka praktycznie nie ma słow: pada tylko kilka przed "tak jakby refrenem" , taki gość coś wypowiada , po angielsku. Nie wiem czy po takim opisie ktoś cokolwiek odszyfruje , ale mam nadzieję , że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio coraz częściej zaglądam na rebel tv. .. i gwałtownie zmieniłem zdanie na temat stacji. Według mnie kanał jest bardzo dobrą alternatywą dla "sieczki" czyli Vivy eski Gagi Telefon-ów itp .

 

Czekam tylko teraz na stację z grupy 4 Fan lata 70' 80 90' 00' itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz rację. Ostatnio trochę pooglądałem tego kanału i jestem pozytywnie zaskoczony.

Wcześniej mi jakoś nie pasował (może za mało go oglądałem a jak już to trafiałem na niefajne kawałki), ale teraz patrzę że jest sporo fajnej muzyki. Nie to co na badziewnym MTV Rocks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj natrafiłem na jeden (Konfrontacje) a dziś drugi (Normalnie o tej porze) kawałek Kalibra 44. Byłem pozytywnie zaskoczony, tym bardziej, że kanał ten oglądam wyłącznie w przerwach na reklamy na innych kanałach. Ostatnio bardziej zaskoczył mnie tylko koncert Unplugged Kultu retransmitowany na VIVIE. Niestety natrafiłem również na Anię Dąbrowską i jej obecność psuje ogólny wizerunek kanału. Wszystko to w ramach programu "Polish power".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zdecydowanie najlepszy kanał muzyczny w Polsce, na taki właśnie od lat czekałem. Jak to miło trafić na kawałki OMD, Depeche Mode, Genesis, Queen itd. Oczywiście czegoś mocniejszego też nie brak. Do tego sporo dobrej polskiej muzyki, głównie lata 80 i 90-te (jak zobaczyłem ZIYO to od razu uśmiech mi sie malował na twarzy). Jest świetnie, jedyna wada to reklamy (na szczęście w tej kwestii daleko mu do polskiego VH1) ale za to nie mogę go krytykować tym bardziej, że jest FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety natrafiłem również na Anię Dąbrowską i jej obecność psuje ogólny wizerunek kanału.

No z całym szacunkiem, ale akurat Dąbrowskiej daleko do tych wszystkich komercyjnych szmat, które puszczają eski i vivy... Może nie jest to muzyka rockowa, ale na pewno też nie popowy [beep].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hip hop na takiej stacji???

Uuu.. właśnie zarobili ode mnie ogromniastego minusa jeśli to prawda.

I co w tym dziwnego? O ile dobrze pamiętam to hip-hop gościł w tej stacji od samego początku. Rebel:tv to nie tylko rock - "Prezentujemy muzykę, wideoklipy i programy, których ze świecą szukać u konkurencyjnych stacji" - tak dla przypomnienia. :wink: Dla pocieszenia co niektórych dodam, że hip-hop w Rebel:tv to tylko kilka teledysków (głownie polskich wykonawców), a zapewne zaczęliście to zauważać za sprawą programu "Polish Power".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...