Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wejdziecie sobie na rbl.tv to ich playlista dalej chodzi, na pasku na stronie wyświetlają się dalej tytuły, poprzednio, teraz i za chwilę ;)

A jeżeli chodzi o Mjuzik, zamydlili oczy na początku Madonną, i jedzie popowa sieczka ostatnich miesięcy, czyli już wiadomo, czego będzie można się spodziewać po tej 'ril mjuzik telewiżyn'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmujecie się bezdetami. Belki, logasami itd.

W kanale muzycznym najważniejsze jest MUZYKA, tym bardziej,że ma to być "prawdziwa telewizja muzyczna" :D

 

Moje wrażenia na razie pozytywne, chociaż ocenimy to po kilku dniach ;)

Belki z informacją o teledyskach mi odpowiadają ;) Ale i tak nie zwracam na nie uwagi, bo najważniejsze jest muzyka i teledysk ;)

 

A gdzie jakieś prowadzący czy cuś ? Nie zmieścił się w budżecie ? :D

 

Gdybyś poczytał info, to byś wiedział, że ma to być kanał TYLKO z muzyką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RBL.TV trafi pewnie do sieci i zacznie grać coś co będzie pasowało do nazwy :)

 

To niesamowity pomysł. Może wrócą do rocka/hip-hopu, w końcu w sieci mogą. O ile faktycznie tak się stanie.

 

Ident reklamowy Mjuzika jest całkiem przyjemny. W końcu oprawa pasująca do tego, co grają. Cały czas jechali z tą rockowo-młodzieżową. Fajna była, no ale nie pasowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o ile tylko bankowo tak się stanie, jest już takie info na fanpage rbl. tv, będzie powrót do rocka :)

 

Właśnie to przeczytałem tam i się wściekam na Ciebie, TY ZAWSZE WSZYSTKO WIESZ :D

 

To może zostawiamy wątek RBL do komentowania stacji internetowej, a zakładamy wątek o Mjuzik? Można tam przenieść część postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na zmiany! Od dzisiaj jesteśmy dostępni w internecie i fun appie. W podziemiu można więcej, wiec i nasza playlista już wkrótce wróci do korzeni. Rock and roll baby!

 

Powinni tę zmianę przeprowadzić wcześniej, np. we wrześniu lub wraz z końcem listopada. Trzeba teraz przekonać starych fanów do powrotu do tego, od czego się zaczęło. Chociaż nie będę tego oglądać, nie moje klimaty, to cieszy mnie ta decyzja.

 

Muszę to powiedzieć - jak czytałem ich posty i to, co wrzucali na swoją stronę widać było, że redakcja tęskniła za rockiem. Choć wydawało mi się, że za rapem również. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...