Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to olbrzymie logo jest docelowe? Wygląda bardzo źle, po co tak kombinować z tą oprawą? Najpierw zniknęły przezroczyste belki i zostały zastąpione belką zrobioną w paintcie... teraz znowu wróciły w wersji transparentnej, jednak lekko zmodyfikowane. Po co tak mieszać?

Edytowane przez varsovie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba po to, aby zohydzić widzom stację. Obecne logo jest tragiczne. Na ponad 200 stacji polskojęzycznych, logo na 4Fun Hits jest największe. Większego babola nie ujrzymy nigdzie. Znając życie, stacja 4FUN nie przyzna się do błędu i już nie przywróci poprzedniego loga. Co zmiana, to na gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, muszę zgodzić się z kolegami. Obecne logo (a zwłaszcza ten olbrzymi napis HITS) jest ohydne i odpycha mnie od oglądania 4fun Hits. To samo z belkami z wykonawcą i tytułem utworu. Były dobre, to nie wiadomo po co powiększono je i zmieniono na jakieś prymitywne. A teraz je tylko lekko zmodyfikowano, dodając przezroczystość. Kanał ogólnie fajny, ale te zmiany niestety bardzo, ale to bardzo złe. Belki i logo powinny być takie, jakie są na pozostałych kanałach 4fun i byłoby OK.

Edytowane przez Tim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że przesadzacie z tym logo, włączyłem, zobaczyłem i padlem. Jak można takie logo dać... A te Hits proponuję jeszcze rozszerzyć całkiem do prawej strony, by nikt nie miał kłopotów z odczytaniem nazwy kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie włączyłem sobie stację 4Fun Hits. Również uważam, że obecne logo jest zbyt duże. O ile te "4Fun" kółku "od biedy" jeszcze mogłoby być to już ten wielki napis "HITS" aż kłuje w oczy! :? Kompletnie nie pasuje do reszty.

W dodatku poniżej jeszcze ten znaczek Dolby. To jest już całkiem zbędne. Może niech dołożą jeszcze napis "w kolorze". :P

Odnośnie belki z nazwą wykonawcy i tytułem utworu to uważam, że jej wielkość jest nawet OK. Ale z wyglądu mi się nie podoba. Jest taka "zwykła", prosta. Po prostu brzydka. Wygląda, jakby została zrobiona "na kolanie" w windowsowskim Paincie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zobaczyłem to logo. Pierwsza reakcja? "Co to za [...]?!". Dla kogo to? Dla niedowidzących? I jeszcze ten śmieszny dopisek Dolby pod logo. Po co? Głupoty coraz więcej.

Edytowane przez Barti
Nie przeklinamy na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można się chwalić dźwiękiem AC3 z przeplywoscia 192 kbps, powinno byc conajmniej 256 kbps aby odczuć różnice, jednak taki dźwięk to powinien byc standard na stacjach muzycznych, rozumiem gdybyście nadawali w HD i dodali znaczek do loga, a nadajecie "lepszy" dzwiek i taki szum wokół tego, lepiej zróbcie mniejsze logo, i usuncie napis Dobly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekając na belke czy ogólnie grafikę Hitsa chwilę się zastanówcie. Przecież przedstawiciele stacji mówili, że zmieniają, gdyż stacja kierowana jest do takiego targetu wiekowego, dla którego właśnie prostota i przejrzystość informacji na ekranie jest najistotniejsza. Dla nich nie musi być wszystko zaokrąglone, na czasie, w nowoczesnym designie i w moim odczuciu aktualna grafika spełnia swoją rolę i wcale nie jest kiczowata. Jedyne z czym się zgodzę to to, że zbędne jest powiekszęnie przy logo napisu HITS, bo faktycznie wygląda to okropnie i nie pełni żadnej istotnej funkcji. Proponuję zastanowić się nad zmianą i powrotem do poprzedniej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczynają psuć tymi zmianami to HITS. To już jest bez sensu. Obecne belki są okropne. Powiększony przy logo napis zresztą też. Nie umieją zrobić lepszych? Na 4FUN.TV oraz Fit&Dance nigdy nie zmieniali. Brawa dla nich, że posunęli się do głupich pomysłów tego typu. Kreatywność jest za mała jak na 4FUN MEDIA :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Namieszali strasznie i popsuli wiele rzeczy na 4Fun Hits. Zadziewające jest, że przedstawiciel stacji nie zabiera głosu od chwili wprowadzenia tych zmian i nie chce się ustosunkować się do zastrzeżeń widzów. Pewnie biorą widzów na przeczekanie licząc, że sprawa ucichnie a wszyscy przyzwyczają się do ich głupich zmian. Typowe dla korporacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nich wszystko się liczy zapewne... żeby kolejne belki robić, które w ogóle nie przypominają mi tych z innych kanałów 4FUN'a. I nie będą słuchać skarg widzów, tym bardziej że nie są fair, ignorują i ostatnie, co mogę powiedzieć... robią na złość!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Namieszali strasznie i popsuli wiele rzeczy na 4Fun Hits. Zadziewające jest, że przedstawiciel stacji nie zabiera głosu od chwili wprowadzenia tych zmian i nie chce się ustosunkować się do zastrzeżeń widzów. Pewnie biorą widzów na przeczekanie licząc, że sprawa ucichnie a wszyscy przyzwyczają się do ich głupich zmian. Typowe dla korporacji.

Tak to jest, że to co nieprzychylne i krytykujące, to nie odpowiedzą. Tak samo jak PowerTV odnośnie ich śmiesznych kanalików.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4Fun Media niby stara się brać pod uwagę sugestie widzów, ale najczęściej to co widzimy na końcu wygląda źle. Tyle tych modyfikacji.. Po co? Wystartowały trzy odświeżone kanały 4Fun z ujednoliconymi oprawami graficznymi i było dobrze. Nagle przyszedł komuś pomysł żeby grzebać przy HITS. Zaraz okaże się, że FIT&DANCE też przejdzie modyfikacje..

 

Tymi ciągłymi zmianami nie dajecie się widzowi zapamiętać. Taka jest prawda. Stacja powinna mieć "dopieszczony" wygląd, który powinien wystarczyć na dłuższy czas.

 

Tylko czemu ja, laik muszę dochodzić do takich wniosków?

Edytowane przez shocco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4Fun Media to tak jakby olewał ''opinie'' widzów. Z 4Fun TV przynajmniej tak ani razu nie zrobili, ale z HITS(powiększony napis oraz nowe belki) i FIT&DANCE(zamiast Fit&Dance sam napis Dance). Tragedia!! 4Fun ''prawie'' niszczy wszystkie swoje kanały takimi wyglądami oprawy. Teraz rzadko oglądam te ich stacje z powodu tego, co właśnie zrobili. Żeby już natychmiast dali z tym święty spokój...

Edytowane przez ad_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dekodery UPC nie obsługują E-AC3? Gdy my wysłaliśmy do UPC drugą ścieżkę to ona pojawiła się w dekoderach automatycznie :) Więc albo dekodery UPC nie widzą tej ścieżki albo po prostu wbrew zapewnieniom nikt tam niczego nie wysyła. No ale przecież durni widzowie przeczytają na ekranie DOLBY AUDIO i już świetnie gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...