Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, dvbtowiec napisał(a):

Jeśli stwierdziłem że zwolennicy propagandy głównie krytykują zmiany, to oczywistym jest że w TVP była propaganda PIS, ale to nie jest rownoznaczne z tym że zwolennikiej tej propagandy także jest sympatyk PIS, bo może to być zwolennik choćby Konfederacji.

Ta, jasne. Na pewno zwolennikiem propagandy w TVP za rządów poprzedniej władzy był zwolennik Konfederacji (sam to napisałeś wyżej, jeśli tego też się wyprzesz to naprawdę masz poważne problemy z przelaniem swoich myśli w słowa i to nie jest złośliwość) biorąc pod uwagę to, że momentami ta partia była w TVP krytykowana podobnymi metodami co Tusk i PO. I o ile sama ich krytyka była często zasłużona tak już sam sposób był rodem z PRL. Jak nic zwolennicy Konfederacji lubią to :D 

 

53 minuty temu, dvbtowiec napisał(a):

Obecna krytyka jak czytam choćby w wątku TVP2 jest że nie jest to telewizja konserwatyena i coś z diablem. Jeśli to jest merytoryczna krytyka zmian w TVP to nie mam pytań. 

Przywołujesz jakiś absurdalny, skrajny przykład i na tym opierasz tezę, że generalnie cała krytyka TVP ma jedno podłoże. Logiczne :D 

 

53 minuty temu, dvbtowiec napisał(a):

Kurcze tu nie trzeba dużego wysiłki intelektualnego aby zrozumieć sens jednego zdania. Raczej wiele zlej woli aby przez 2 strony nie ootrafić przyznać się do tego że złapałem Cię za słowa i brnąć w to wywołując sprzeczki. 

No nareszcie, w czymś się zgadzamy. Zastosuj dokładnie to co napisałeś w swoim kierunku i nie będzie bezsensownych sprzeczek ;) 

Edytowane przez mingo
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę recenzować wypowiedzi innych użytkowników, nie oglądam śniadaniówek i nie bardzo interesują mnie tematy tam poruszane.  

Nie wiem co uznaje się za treści konserwatywne, bo znam katolików o różnym światopoglądzie, widze filmy na antenach TVP dotyczące tematyki świąt, natomiast tez zauważyłem brak w przeciwieństwie do ostatnich kilku lat transmisji uroczystości Wielkiego Tygodnia i to oceniam jako zmianę in minus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fanbonda napisał(a):

Nie wiem co uznaje się za treści konserwatywne, bo znam katolików o różnym światopoglądzie

Mnie się wydaje że osobom które takie słowa wypowiadają chodzi o kierunek bardziej tradycyjny i religijny. Przykład z tarotem tutaj o tyle dobry, że religia nie pochwala wróżb i to już zapewne w odczuciu niektórych nie może być uznane za wartość konserwatywną.

 

 

  

Godzinę temu, mingo napisał(a):

Ta, jasne. Na pewno zwolennikiem propagandy w TVP za rządów poprzedniej władzy był zwolennik Konfederacji

A dlaczego miał nie być? Znasz wszystkich osobiście aby to wykluczyć? Elektoraty nie są ściśle powiązane z ugrupowaniami. Ich sympatie przepływają. Kruszysz kopie o jedno zdanie, które jest prawdziwe, bo nigdzie nie napisałem o zwolenniku PIS, Ty to dopowiedziałeś.

 

Godzinę temu, mingo napisał(a):

Przywołujesz jakiś absurdalny, skrajny przykład i na tym opierasz tezę, że generalnie cała krytyka TVP ma jedno podłoże. Logiczne :D 

Jak sam zauważyłeś to jeden z przykładów, ale aby zbudować wniosek że na tym opieram tezę, zwłaszcza że ten przykład pojawił się dziś, a ja swoje zdanie wyrażam od wczoraj to już naprawdę  

 

Godzinę temu, mingo napisał(a):

No nareszcie, w czymś się zgadzamy. Zastosuj dokładnie to co napisałeś w swoim kierunku i nie będzie bezsensownych sprzeczek ;) 

Będę wdzięczny jeśli sam zastosujesz się do swojego postanowienia że nie będziesz wchodził dalej w tą polemikę. Dziś znów zacząłeś mimo tego iż 2x deklarowałeś że to ostatnie zdanie. Trudno żebym Ci nie odpowiadał skoro personalne kierujesz uwagi do mnie.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Jasne, bo prawej stronie sceny jest wyłącznie PIS :) Sami się łapiecie na te pułapki i szufladkujecie wszystko do jednego wora. Ale to nie mój problem :)

Nie ma możliwości, żeby ktoś był zwolennikiem propagandy poprzedniej TVP i głosował na coś innego, niż PiS. To nielogiczne, absurdalne.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sentence napisał(a):

Wróciły filmy czytane przez Piotra Borowca i tym samym skończył się ban dla Borowca po zmianach w TVP. Przypomnę, że współpraca z Borowcem ustała w 2015 r., ponieważ między innymi współpracuje z Superwizjerem TVN. 

Jaki to film był? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam dopiero teraz koncert "Kto nas wzywa - 70 lat GOPR" gdyż powtarzają właśnie na TVP3. Jak się to pięknie ogląda. Naprawdę zacne wykonania polskich klasyków. Kasia Groniec, Julia Pietrucha, Kwiat Jabłoni cudowni. Da się jednak zrobić ciekawy koncert bez Zenka.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że większość byłych pracowników TVP, jeśli szukała nowego pracodawcy, wybrała Republikę w telewizji wPolsce.pl  Poza zamiennikiem "W tyle wizji" na  "Politykę na deser" jakoś nie widzę większego nawiązania do dawnego TVP.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Poland napisał(a):

Najbardziej zastanawia mnie to co Pani Marta Kielczyk wstawiła dzisiaj a mianowicie filmy i zdjęcia... z BBC News. 


Być może zostanie Polską korespondentką w tej zacnej instytucji Brytyjskiej. :)

Edytowane przez Kirk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, szczególnie że koncert konkurował z "Na dobre i na złe". Oglądalność i tak ma tu dla mnie drugorzędne znaczenie. To było po prostu ciekawe, z klasą. Jak takie będzie Opole nawet kosztem połowy widowni sprzed roku to ja chcę i będę oglądał.

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...