Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Pospieszalski jest nieroformowalny, szczególnie w sprawach nie tecnicznych. Dla jego propagandy i kreacji rzeczywistości, nie ma miejsca w żadnej TV. Jemu strach dawać jakikolwiej czas antenowy. Zamiast niego proponuję zatrudnienie innej osoby o poglądach prawicowych (ale nie ideologa radykała). I będzie gut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lis ma bardzo radykalne poglądy i często ich przejaw można zobaczyć na TT. Dla utrzymania stołków przez swoich kolegów potrafi zaatakować spreparowanymi wpisami rodziny ich przeciwników. Możesz podać przykład, kiedy Pospieszalski odmówił przeprosin (po wyroku sądowym)?

Gdyby dyrektor TVP nie miał zastrzeżeń do Lisa, to na pewno ugadałby z nim zmiany w produkcji.

Edytowane przez Mr. Music
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. Lis to prowokator, ale nie radykał. Wpisy na Twiterze właśnie tego dowodzą. Zaczepia innych, ale nikomu nie serwuje żadnych ideologicznych brednii. Zresztą, mówimy o występach w TV. W internecie to sobie może pisać. Niektórym internautom marzy się chyba powrót cenzury, skoro tak często chcieliby karać Lisa za słowa. :P

 

I o jakim wyroku sądowym mowa? Chodziło mi o wymyślanie tych wszystkich teorii spiskowych, bez cienia dowodu. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś marnował czas na te głupoty i latał po sądach. Np. uchodźcy mają go pozywać za zniesławienie? :roll:

 

I nigdzie nie jest powiedziane, że nowy prezes TVP ma do Lisa jakieś zastrzeżenia? Albo że musi odejść? Mowa o formalno-tecnicznych aspektach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z byłych pracowników TVP, Wojciech Reszczyński nt. decyzji o zdjęciu Lisa i Pospieszalskiego: http://wpolityce.pl/media/270834-decyzja-prezesa-daszczynskiego-jest-po-prostu-zalosna-reszczynski-o-planach-tvp-zdjecia-programow-lisa-i-pospieszalskiego-nasz-wywiad

 

Dziwi mnie trochę to co w jednym z pytań zawarto. To w końcu TVP Info ma ogólnopolski zasięg czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Music

Przedstawianie teorii spiskowych bez dowodów, czy przypisywanie wszelkiego zła imigrantom, to same błędy. Ale kto by się skarżył, prawda? Nie twierdziłem, że prezes TVP ma zastrzeżenia. :P To ja je mam. I ja popieram pomysł nie przedłużaniu z nim współpracy. Uważam, że dla takich ludzi nie ma miejsca w telewizji publicznej. Swoją propagandę i radykalizm niech prezentuje gdzie indziej. Jeżeli wszyscy byliby tacy, to już dawno mielibyśmy jakąś wojnę domową. A podobno kiedyś, to normalny człowiek był? Widać nie każdy zmienia się na lepsze.

 

Wywiad wpolityce.pl to też czysta propaganda. TVP Info nadaje przecież w zupełnie innym multipleksie niż TVP2, prawda? :roll: A Reszczyński chyba na głowę upadł. Jeżeli TVP ma składać się z samych ludzi pokroju Pospieszalskiego, to właśnie stałem się gorącym zwolennikiem jej likwidacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Music

 

Wywiad wpolityce.pl to też czysta propaganda. TVP Info nadaje przecież w zupełnie innym multipleksie niż TVP2, prawda? :roll: A Reszczyński chyba na głowę upadł. Jeżeli TVP ma składać się z samych ludzi pokroju Pospieszalskiego, to właśnie stałem się gorącym zwolennikiem jej likwidacji.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Zostaję przy swoim, że Lis jest też radykałem i  nie są traktowani równo przez TVP. Zasięg techniczny, to nie wszystko. Liczy się rozpoznawalność kanału, o godzinie emisji nie wspominając. Nie raz tak było, że ten sam materiał najpierw leciał w "wielkiej trójcy", a potem w TV Puls. Wtedy już nie miał nawet zbliżonej oglądalności. Dlaczego? Przecież zasięg techniczny jest porównywalny.

Edytowane przez Mr. Music
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja coś takiego napisałem? To ty powiedziałeś,że skoki często rozwalają ramówkę,co jest bzdurą.

Nie jest bzdurą,bo konkursy często się przeciągają i trwają dużo dłużej niż to było zaplanowane lub są przenoszone na drugi dzień, co też musi spowodować poważne korekty w programie.Pamiętaj,że te powtórki np. seriali itd mają też wysoką widownię, wykupiony jest czas reklamowy i takie przeciągające się konkursy PŚ w skokach to także straty dla TVP.  Zresztą konkursy często są zaplanowane w porze Teleexpreesu, który ma stałą porę emisji. Zresztą gdybyś był rzetelny to wiedziałbyś,że mecze tenisowe zazwyczaj też są rozgrywane w weekendy w porach,w których są skoki lub w godzinach wczesno porannych lub nocnych, gdzie też nie ma premier.. Po drugie- nie mówię by emitowali wszystkie mecze,a jedynie te decydujące np. finał dużego turnieju w Tokio o 5.00, na co Ty stwierdzasz,że się nie da, bo rozwala ramówkę.. 

 

Pan Daszczyński to sobie dużo może. Podejrzewam,że po Nowym Roku to już pana Daszczyńskiego też nie będzie. Mnie akurat bardziej odpowiada Posieszalski, gdzie jest zachowany przynajmniej pluralizm gości, czego w przypadku Lisa powiedzieć nie można. Tematyka- tutaj pozostaniemy przy swoich stanowiskach. Ani ja nie przekonam tych, co uważają,że kwestia smoleńska nie jest wyjaśniona i wszystko tam nie było super- ekstra zrobione ani oni mnie, więc dyskusja na ten temat nie ma sensu. Moim zdaniem każdy ma pilot i ogląda to co chce. Wiadomo,że oglądalność Lisa ciągnie do góry poprzedzające je M jak Miłość. Emitowany dodatkowy odcinek 14.06.2010 r. , którego nie poprzedzało M jak Miłość miał 2 mln mniejszą widownię, to nie przypadek. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Zostaję przy swoim, że Lis jest też radykałem i nie są traktowani równo przez TVP. Zasięg techniczny, to nie wszystko. Liczy się rozpoznawalność kanału, o godzinie emisji nie wspominając. Nie raz tak było, że ten sam materiał najpierw leciał w "wielkiej trójcy", a potem w TV Puls. Wtedy już nie miał nawet zbliżonej oglądalności. Dlaczego? Przecież zasięg techniczny jest porównywalny.

Lis nie jest moim idolem. Jeżeli to cena za nieoglądanie Pospieszalskiego, to popieram. Ale nie przypominam sobie żadnej radykalnej teorii przez niego głoszonej, pokroju tej o Smoleńsku. Jego przeciwnicy jakoś nic konkretnego nie potrafią przytoczyć.

 

I liczy się interes TVP. Czas antenowy w prime time jest obecnie zbyt cenny, żeby oddawać go radykałowi, który dużej widowni nigdy nie miał. Zmienią zasady finansowania i pojawi się nowy prezes, bardziej ceniący takie radykalizmy, to myślę, że dostanie zielone światło. Ale nie sądzę, że jest w stanie zostać na dłużej. Jego poziom agresji na świat łatwo rodzi konflikty. Rosnąca lista jego byłych znajomych, doskonale to potwierdza. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś kulą w płot, bo ja jestem mega fanem skoków i nie opuszczam żadnego konkursu . Po prostu uważam,że argumentacja, którą używasz do zdyskredytowania nadawania tenisa równie dobrze może odnieść do skoków narciarskich, gdzie także mówimy o ryzyku- ono może się zdarzyć 1-3 razy w sezonie,a jak aura będzie zła to i 10. Śledzę rozgrywki tenisowe i wiem,że sytuacje o których mówi TVP czy Ty były sporadyczne. Zresztą powtórzę- nie wymagam by TVP emitowała mecze Agnieszki Radwańskiej od 1 rundy,ale półfinały, finał?? Grają one po całym świecie i naprawdę te pory są różne rozgrywania,ale rzadko to jest prime-time. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafił sobie wyrobić pozycji przez lata, to pretensje może mieć tylko do siebie. TVP nic mu nie musi dawać na zasadzie przeciwieństwa.

 

Dobra, koniec tematu, bo moderatorzy nie dają się wypowiedzieć. Najwyraźniej uznali, że to już nie ludzie TVP. ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś kulą w płot, bo ja jestem mega fanem skoków i nie opuszczam żadnego konkursu . Po prostu uważam,że argumentacja, którą używasz do zdyskredytowania nadawania tenisa równie dobrze może odnieść do skoków narciarskich, gdzie także mówimy o ryzyku- ono może się zdarzyć 1-3 razy w sezonie,a jak aura będzie zła to i 10. Śledzę rozgrywki tenisowe i wiem,że sytuacje o których mówi TVP czy Ty były sporadyczne. Zresztą powtórzę- nie wymagam by TVP emitowała mecze Agnieszki Radwańskiej od 1 rundy,ale półfinały, finał?? Grają one po całym świecie i naprawdę te pory są różne rozgrywania,ale rzadko to jest prime-time.

 

Czy widziałeś by BBC,ARD czy Rai nadawały mecze swoich reprezentatów na kanale otwartym?Jedynie BBC nadaje Wimbledon i to wszystko.Tenis był zawsze sportem elitarnym i kodowanym i taki nadal powinien być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz finałowy US Open był na kanale otwartym we Włoszech. Mnie nie interesuje co jest w innych krajach, TVP się do czegoś zobowiązała gdy przejmowała prawa do WTA. Trudno porównywać sytuację gdy nadawca nie ma kanału otwartego,a gdy ma. Nie widzę powodu by Radwańska była traktowana przez TVP inaczej niż inni czołowi polscy sportowcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem najważniejsze imprezy mają być transmitowane z Łyżwiarstwa Szybkiego w TVP1 lub TVP2. Oczywiście,że polski widz stracił na fakcie pozyskania praw przez TVP, bo większość zawodów z tej dyscypliny była transmitowana w PSN. Najprościej było by gdyby TVP po prostu wprowadziła swój kanał sportowy na MUX VIII. Postuluję to od dawna i mam nadzieję, że nowe władze to uczynią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...