Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do dzisiejszej awarii powiem tak. Początkowo myślałem, że to jakieś problemy z kablówką, jednak gdy włączyłem TVP Szczecin i zobaczyłem planszę kontrolną to pomyślałem, że coś jest w TVP nie tak. Mam nadzieję, że więcej takich awarii nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odbieram TVP1 z nadajnika RTON Jelenia Góra - Śnieżne Kotły. To pewno jest już po stronie Emitela :/

 

EDIT: Przez cały czas nadawania "Wiadomości" nie było fonii. Wróciła dopiero na czas reklam. Jeszcze raz piszę że sytuacja dotyczy sygnału z nadajnika RTON Jelenia Góra - Śnieżne Kotły :!:

 

EDIT2:: Wszystko się wyjaśniło. Chwilowo był zanik polskiej ścieżki dźwiękowej, a mój tuner nie potrafi automatycznie przestawić się w razie takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igrzyska już prawie się skończyły więc małe podsumowanie. Dla mnie transmisja igrzyska na plus komentatorzy dobrze dobrani prócz narciarstwa alpejskiego z reszty transmisji dowiedziałem się wielu ciekawych emocji a Dembowski to już przeszedł samego siebie, bardzo ciekawa para relacjonowała curling podobał mi się ich komentarza na stacjach ogólnodostępnych troszkę za dużo reklam, ale zapewne prawa tanie nie były, nie było większych wpadek i zawsze byli tam gdzie działo się coś ciekawego prawie wszystkie finały live i nie było dużo gadających głów a eksperci dobrze dobrani. Ja wystawiam ocenę 4+ a wy jak sądzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zaczęli bo mało gadania i dużo transmisji. Niestety wraz upływem dni coraz więcej się pojawiało gadania. Idealnym rozwiązaniem byłoby nie transmitowanie Igrzysk a poszczególnych konkurencji i zaangażowanie do tego większej ilości kanałów: TVP 1, TVP 2, TVP Info, TVP Regionalna, TVP Sport, TVP HD. Przy tej ilości można by każdą konkurencję transmitować od początku do końca a reklamy upychać w przerwach technicznych samych zawodów. Każdy miałby to co chciałby oglądać a po zsumowaniu wpływów i oglądalności z wszystkich kanałów wyszliby na swoje. Wiem, że wszystko było w internecie ale to nie to samo co w TV. Dziś widziałbym to tak:

 

6:15 - 7:15 Snowboard - slalom kobiet i mężczyzn: kwalifikacje (TVP Sport)

10:15 -12:15 Snowboard - slalom kobiet i mężczyzn (TVP Sport)

10:30 - 12:15 Biegi narciarskie - 30 km stylem dowolnym kobiet (TVP 2)

13:45 - 15:30 Narciarstwo alpejskie - 1. przejazd slalomu mężczyzn (TVP 2)

14:00 - 17:30 Tenis - Turniej WTA w Dubaju: finał debla i singla (TVP Sport)

14:30 - 17:15 Łyżwiarstwo szybkie - zawody drużynowe kobiet i mężczyzn (TVP 1)

15:30 - 17:00 Biathlon - sztafeta mężczyzn (TVP 2)

16:00 - 18:15 Hokej na lodzie - mecz o 3. miejsce (TVP HD)

18:15 - 20:15 Łyżwiarstwo figurowe - Gala Mistrzów (TVP HD)

17:15 - 18:45 Narciarstwo alpejskie - 2. przejazd slalomu mężczyzn (TVP 2)

17:30 - 19:00 Bobsleje - 1. ślizg czwórek mężczyzn (TVP Sport)

19:00 - 20:15 Bobsleje - 2. ślizg czwórek mężczyzn (TVP 2, TVP Sport)

 

Dla mnie byłby to ideał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym też pomyślałem. Przeanalizuj sobie, że transmisje w TVP 1 i 2 nakładają się na siebie tylko przez półtorej godziny. Wczoraj też tak było, że narciarstwo alpejskie nałożyło się przez godzinę na łyżwiarstwo szybkie na TVP 1 i TVP 2. Na TVP Info i tak są transmisje, które lepiej byłoby w szerszym zakresie pokazywać na TVP Regionalnej bo i tak tam w paśmie wspólnym w ciągu dnia same [beep]oły lecą a oglądalność robią tylko pasma regionalne i programy typu Telekurier. Nie burzyłoby to informacyjności TVP Info, ale w przypadku jakiegoś ważnego wydarzenia i ten kanał można by wykorzystać.

 

Nawet jak jest tylko jedna konkurencja, czyli bobsleje, to i tak nie mogą się nagadać w studiu i nie pokazali przez to najlepszej ekipy w 3. ślizgu. Doskonale już wiem jak wyglądają bobslejowe buty ale jak jechali najlepsi Rosjanie to już nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy TVP nie narusza zasad konkursu Eurowizji wystawiając piosenkę nagraną tak wcześnie?? Z tego co pamiętam to piosenka na Eurowizję ma być premierowym utworem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fałszywy Mongoł udaje że śpiewa w Jaka to melodia. To już jest przegięcie.Na co dzień robią z widza idiotę w tym programie puszczając te klipy sprzed kilku lat. Do tego symptatyczny na siłę,podstarzały playboy " Pan Melodia " wciska że ktoś tam występuje aktualnie. Z tym Bilem to już przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że TVP bardzo lekceważąco podchodzi do transmitowania Lekkoatletycznych MŚ w Sopocie!

 

Zamieszczę tutaj wykaz transmisji sportowych autorstwa @AnanASa

viewtopic.php?f=36&t=34615&start=15

 

07-03-2014 r. (PIĄTEK)

09:50-14:00 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Świata w Sopocie CT SPORT

19:30-20:05 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Świata w Sopocie TVP 2

20:10-22:05 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Świata w Sopocie TVP 1

 

08-03-2014 r. (SOBOTA)

09:50-12:45 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Świata w Sopocie CT SPORT

17:50-21:10 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Świata w Sopocie CT SPORT

17:55-18:35 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Świata w Sopocie TVP 1

18:30-20:05 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Świata w Sopocie TVP 2

 

To ogromna hańba, że CZESKA telewizja transmituje historyczną POLSKĄ imprezę sportową przez więcej godzin na żywo niż nasza POLSKA telewizja :censored:

 

To niesłychany wstyd, że tak ważna impreza sportowa w połowie jest zakodowana przez komercyjny, kodowany kanał TVP Sport!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...