Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Kirk napisał(a):

Akurat przy poprzedniej zmianie władzy, gdy PiS robił czystki, redakcja sportowa była praktycznie nieruszona, więc teraz będzie tak samo.

Nie byłbym taki pewien, bo akurat przy tej władzy, niektóre osoby z redakcji sportowej wychodziły poza ramy swojego zajęcia i doskonale wpisywały się w linię przekazu telewizji rządowej. Wystarczyło czytać między wierszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgadzam się z słowami Jarosława Jakimowicza w 100%.

https://kobieta.onet.pl/wiadomosci/jaroslaw-jakimowicz-komentuje-wyniki-wyborow-uderza-w-telewizje-publiczna/zvp86zs

Wywalenie Kurskiego co zatem idzie przeniesienie disco polo do marnego TVP 3 SD i dyskryminacji tego gatunku w TVP Polonia spowodował spadek poparcia zagranicą(okręg Warszawski)

Szkoda mi rozwoju technologicznego i nowych siedzib OTV Gorzów Wielkopolski i Kielce, ponieważ nowa władza to zaniedba

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Mateusz2006 napisał(a):

Wywalenie Kurskiego co zatem idzie przeniesienie disco polo do marnego TVP 3 SD i dyskryminacji tego gatunku w TVP Polonia spowodował spadek poparcia zagranicą(okręg Warszawski)

A wiesz, że to nie ma praktycznie żadnego znaczenia?

36 minut temu, michael112 napisał(a):

Z tego co pamiętam, przez czasami PiS nigdy nie było mszy codziennej, a jedynie w niedziele, święta i większe uroczystości.

I długo podczas rządów PiS też nie było. Codzienna msza została wprowadzona z powodu pandemii koronawirusa, gdy były ograniczenia dotyczące liczby osób na nabożeństwach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Mateusz2006 napisał(a):
Cytat

... wybrałem TVPiS i jestem z tego dumny

Czyli potwierdził że pracował w tv partyjnej, której określanie w ten właśnie sposób wielu oburzało.

Odnoszę wrażenie że władze PiS powinny teraz niejako "podziękować" kierownictwu TVP i niektórym nadgorliwym "dziennikarzom", których nadmierna agresja na antenie, zapewne w jakimś stopniu przyczyniła się do wyniku wyborów.

Edytowane przez K63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mateusz2006 napisał(a):

Szkoda mi rozwoju technologicznego i nowych siedzib OTV Gorzów Wielkopolski i Kielce, ponieważ nowa władza to zaniedba

Skąd to możesz teraz wiedzieć? Raczej nikt nie zostawi prawie ukończonych projektów tylko je dokończy.

Tym bardziej że zawarte są zapewne kontrakty z wykonawcami na wykonanie tych siedzib.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzycie w to? Oczywiście że TVP będzie dla nowej władzy swoim mediom bo publiczna jest zarządzana przez Sejm, Prezydenta, ustawy  jak to było za kadencji rządów od lat 90, 00, 10, 20. Od 1952 roku to telewizja publiczna przez PRL, przez różne rządy, każdy ma tam swój wpływ, każda władza od komunizmu przez wolny kraj. 

11 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Już to było wyjaśniane także w tym wątku, nie zostanie zlikwidowana. Stan likwidacji nie oznacza likwidacji, a stan przejściowy, który można odwołać.

Dokładnie tak, wróci ta czołówka wiadomości za rządów PO https://www.youtube.com/watch?v=t65Dre791C4

Nikt nie zagłuszy prawdy, że w 2013 roku TVP sprzyjała ówczesnej władzy. 

 

TVP świętowało Rosyjskie : Dzień Zwycięstwa. Wielka parada w Moskwie

Edytowane przez pasjonat
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co jak można się nią pobawić tak jak bawiono się przez ostatnie 8 lat. Nie rozumiem jak możecie teraz narzekać jeśli to wam nie przeszkadzało przez ostatnie lata. Zmienia się władza, zmienia się TVP. Tyle lat tłumaczono tutaj, że tak po prostu jest. To teraz po prostu zabawka zmienia wlasciela.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pasjonat napisał(a):

TVP świętowało Rosyjskie : Dzień Zwycięstwa. Wielka parada w Moskwie

Czemu ja mam wrażenie czytając Twoje posty że za każdym razem powielasz co Ci napiszą inni.  O tym dniu zwyciestwa już było i pisał to ktoś inny, zostało obalone, Ty znowu do tego wracasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, michael112 napisał(a):

A - i jak myślicie? Teraz przełączą MUX3 na DVBT2 do końca roku czy poczekają na zmianę władzy w publicznej? A może właśnie to nowa władza zdecyduje o pozostaniu w DVB-T1?

Na bank przełączą MUX3 do DVB-T2 do końca roku zwłaszcza że Telewizja Polska najpewniej zmieni się dopiero od stycznia. Ja zastanawiam się czy po zmianie władzy przetasowania dosięgną rozrywkę w TVP. Najbardziej obawiam się o formaty z udziałem dzieci (na czele z Eurowizja Junior) którym to publiczny nadawca nie był przychylny za czasów PO. 

Ciekawe też czy z hukiem wylecą gwiazdy zatrudnione za czasów prezesury Jacka Kurskiego czyli Ida Nowakowska, Rafał Brzozowski, Norbi czy Marta Manowska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, michael112 napisał(a):

Tak przy okazji, ciekawe czy wyrzucą codzienne transmisje mszy świętej? Z tego co pamiętam, przez czasami PiS nigdy nie było mszy codziennej, a jedynie w niedziele, święta i większe uroczystości.

Na bank zwłaszcza że Lewica miała u siebie w założeniach świeckie państwo a można je zacząć od mediów publicznych.  

Edytowane przez Poland
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, pasjonat napisał(a):

Zostało obalone bo tak uważają i mają swoje poglądy, ja uważam inaczej, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

W tym przyoadku nie masz racji. Ktoś Ci zasuflował wychwalania dnia zwycięstwa, podczas gdy wówczas Wiadomości w czołówce pokazywały różne wydarzenia. Rów ie dobrze mogło to być pokazanie jak Rosja trwa w swym betonie. Ta czołówka nie miała żadnego komentarza. 

Czasem warto samemu wyciągać wnioski a nie bezrefleksyjnie powielać co Ci podpowiadają inni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę tak To co serwował i serwuje TVP dla zwykłego człowieka to jest bez komentarza. Jako obywatel Polski życzył bym sobie normalności a nie wychwalanie kto jest dobry a kto zły. Może dożyję tych czasów.

Moi dalsi znajomi teraz są w szoku że obecna władza nie będzie rządzić. Tak im TVP zrobiło mętlik w głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

42 minuty temu, dvbtowiec napisał(a):

W tym przyoadku nie masz racji. Ktoś Ci zasuflował wychwalania dnia zwycięstwa, podczas gdy wówczas Wiadomości w czołówce pokazywały różne wydarzenia. Rów ie dobrze mogło to być pokazanie jak Rosja trwa w swym betonie. Ta czołówka nie miała żadnego komentarza. 

Czasem warto samemu wyciągać wnioski a nie bezrefleksyjnie powielać co Ci podpowiadają inni. 

 Ale czołówka jest najważniejsza na początku serwisu informacyjnego więc widzisz coś w tamtym czasie było nie tak w TVP. Każda władza chce dla siebie TVP, każda. 

Edytowane przez pasjonat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Poland napisał(a):

Marta Manowska. 

Ona pojawiła się w TVP w 2014 roku, prawie 2 lata przed zmianami w telewizji, więc jej posada raczej nie jest zagrożona.

 

22 minuty temu, pasjonat napisał(a):

Ale czołówka jest najważniejsza na początku serwisu informacyjnego

W serwisie informacyjnym najważniejsze są informacje.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...