Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie napisalem, ze ktos oglada reczna. Ja na Orange Sport ogladam tylko UFC i od biedy Lige Portugalska (jak poleci, bo z tym bywa kiepsko). Skoro chca, to niech puszczaja nawet turnieje w krykieta - ich sprawa w jaki sposob chca utrzymac/przyciagnac klientow. Problem polega na tym, ze takimi transmisjami to sie raczej nie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja. Słuchając dziś Sport Raportu po zakończeniu konkursu skoków w Ga-Pa dowiedziałem się, że Kamil Stoch oraz Anders Jacobsen poprawiali dziś rekord skoczni. O ile się orientuję to nie prawda, bo owy rekord należy do Simona Ammanna i wynosi 143,5m. a nikt dziś takiej odległości nie pokonał. Czyżby jak zawsze dobrze poinformowane polskie media dały kolejny popis umiejętności ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej podoba mi się Orange Sport. Bardzo dobre magazyny publicystyczne i programy informacyjne, a do tego UFC, TNA, gale bokserskie oraz ciekawe wydarzenia piłkarskie (Liga Portugalska, różne turnieje piłkarskie, Puchar Francji, I liga). To jest to czego oczekuję od tego kanału stawiają na to co lubię sporty walki i piłkę nożną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...