Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli Ci nie odpowiada to zawsze możesz zostać na czasie nieokreślonym z jednomiesięcznym wypowiedzeniem. Tylko nie wiem czy wtedy cena nie wzrośnie. To pewnie zależy od tego co masz na umowie. Mnie interesują tylko kanały sportowe których nie ma w C+ więc dla mnie HBO jest zbędne. Pozostałych kanałów dla mnie może w ogóle nie być, bo wszystko co mnie interesuje jest w sieci.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla niższych abonamentów, np. tak jak w moim przypadku "L" + "HBO" kosztowałby 15 zł? Wtedy całość 70 + 20 + 15 = 105 zł?
To już bardziej opłaca się dobrać np. Eleven lub PSP za 10 zł i D+ za free, wtedy całość 70 + 20 + 10 = 100 zł, czyli taniej i więcej kanałów. Dobrze rozumiem?

Edytowane przez bLaYd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, bLaYd napisał(a):

To już bardziej opłaca się dobrać np. Eleven lub PSP za 10 zł

dokładnie, chociaż to jest chyba już taki wymóg, że trzeba mieć pakiet sportowy, najlepiej poczytaj kilka ostatnich stron - temat darmowego Disney + co chwilę się przewija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicy lutego 2022 roku z pomocą użytkownika tego forum przedłużyłem umowę. Jako że aneks powoli się kończy, to chciałbym wiedzieć na co mogę liczyć przy kolejnym przedłużeniu. W tej chwili posiadam:

 

Pakiet Podstawowy L

Multiroom HD (główny dekoder Evobox PVR + jeden dekoder Evobox Lite)

Ekstraklasa

Eleven Sports

Polsat Sport Premium

 

Do tego jedną starą, przynajmniej kilkuletnią umowę na abonament w Plusie na kilka telefonów, która chyba przeszła na czas nieokreślony i która obecnie nie jest raczej "podpięta" pod abonament Cyfrowego Polsatu (przy przedłużaniu dwa lata temu konsultant zaproponował dwie promocje i taniej było skorzystać z tej nieuwzględniającej rabatu z tytułu posiadania telefonu w Plusie, bo oferowała więcej miesięcy ze zniżką).

 

Przez pierwsze miesiące po przedłużeniu za wszystko płaciłem 50 zł miesięcznie, teraz od dłuższego czasu płacę 100 zł. 

 

Chciałbym zostawić praktycznie wszystko co mam teraz, czyli Pakiet Podstawowy L, Multiroom HD, Ekstraklasę, Polsaty Sport Premium. Po utracie praw do F1 jedynie na Eleven Sports mi nie zależy, ale z tego co się orientuję to dobranie tego pakietu i tak nie podnosi ceny (dla nowych klientów PSP kosztuje 20 zł, Ekstraklasa i Eleven są po 10 zł, ale jest też pakiet ze wszystkimi "dodatkami" za 30 zł), więc jeśli nie jestem w błędzie to i Eleven Sports może zostać. Wówczas zmian w posiadanych pakietach nie byłoby żadnych.

 

Dekoderów również nie chcę zmieniać, gdyż zależy mi na możliwości nagrywania wszystkiego (a nie tylko wybranych kanałów w chmurze) i opcji oglądania jednego kanału i jednoczesnego odtwarzania drugiego w mniejszym oknie (co posiada chyba tylko Evobox PVR - przydatna funkcja przy oglądaniu programów z reklamami).

 

Na jaką ofertę mogę obecnie liczyć i czy warto poczekać do okolic lutego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, omuuu napisał(a):

teraz od dłuższego czasu płacę 100 zł

Tu chyba masz 5 zł czynszu i 5 za mr, czy 10 za mr.?

Teraz, po wypowiedzeniu L 70 + PSP 10 + Ekstraklasa 10 + Eleveny 10 + mr 5 = 105 zł, 6 mc za 0 zł i gratisowy Disney+. Za tel. w Plusie 9 zł rabatu będzie od kwoty 105 zł, a jak zrezygnujesz z Elevenów to jeszcze 10 mniej, ale Disneya darmowego nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką i klarowną odpowiedź.

 

Mam chyba 10 zł za Multiroom (+60 zł za Pakiet L i po 10 zł za PSP, Ekstraklasę i Eleven), w strefie klienta wiersz z MR nazwany jest "Pakiet na dekod. dodatk." i pokazuje jedną kwotę 10 zł.

 

Niepotrzebnie namieszałem z Elevenem. Skoro po uwzględnieniu darmowych miesięcy wychodzi on praktycznie za mniej niż 10 zł (a przy okazji na jakiś czas dostaję także Disney'a), to na wypadek powrotu praw do F1 lepiej go wziąć już teraz, niż w trakcie umowy bawić się w domawianie (doświadczenia innych użytkowników forum pokazują, że modyfikowanie umowy w CP w trakcie jej trwania czasami bywa "problematyczne").

 

Rozumiem, że skoro za MR płacę teraz 10 zł (a nie 5 zł + 5 zł czynszu), to chcąc zachować obecną ofertę czyli L + PSP + Esktraklasę + Eleven + MR wszystko wyszłoby za 110 zł (+ 6 miesięcy gratis + rabat 9 zł w pozostałych miesiącach za posiadanie telefonu + Disney gratis przez jakiś czas)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, serdecznie dziękuję za odpowiedź.

 

Dodałem 5 zł względem tego co wcześniej napisałeś bo myślałem, że skoro nie mam teraz rozbitego MR w systemie i płacę za niego całe 10 zł, to po aneksowaniu też tyle zostanie. Jeśli wyjdzie tylko 5 zł to tym lepiej, niezależnie od wszystkiego całościowo i tak jest to świetna oferta. W środę będę działał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą rozmowa z DUK po złożeniu wypowiedzenia na 6 m-cy przed zakończeniem umowy na 24 m-ce

Pakiet M + Rozrywka + Disney+ 6 m-cy za "0"

3 m-ce darmowe HBO Max później wygasa dostęp

Od 7 m - ca 50zł + 15 zł = 65zł 

Oferta przyjęta. Następne " podejście" za 18 m-cy 😀    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2023 o 10:07, lakiman napisał(a):

Propozycja od konsultanta:

Pakiet M + Disney+ na całą umowę: 40 zł

Pakiet M+ Disney+ I HBO Max/HBO za 56, 25.

Kwoty uśrednione za miesiąc.

 

Wydaje mi się, że oferta raczej dobra.

Pierwsza propozycja zaakceptowana.🙂

Dodatkowo przedłużony dostęp do kanałów Cinemax i paczki kanałów neekoldeon  dla dzieci na  24 m-ce.

W prezencie też dostęp do HBO Max na 3 miesiące.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było:

5zł pakiet rodzinny na czas nieokreślony

Jest:

Pakiet: L + cinemax 0zł + disney+ 0zł =  60zł 12m 70zł 12m

+ HBO, HBO MAX 0zł na 3m

 

Chciałem: 6 miesięcy 0zł, pakiet L 70zł + disney+ 15zł

Nie było takiej oferty ale jest lepiej niż chciałem

Edytowane przez arekqw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...