Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, aktualnie tak to u mnie wygląda w icok'u:

 

15.09.2020 - Data wejścia w życie umowy
7 miesięcy - Pozostały okres obowiązywania umowy
15.02.2022 - 15.03.2022 - Bieżący okres rozliczeniowy

 

Aktualnie w jej skład wchodzi:

Pakiet Familijny Max HD
    + Pakiet Cinemax HD
    + Pakiet Film HD
    + Pakiet Sport HD
    + Pakiet Eleven Sports HD
    + Pakiet Polsat Sport Premium
    + Usługa Multiroom HD - x1

    + Dekoder Evobox HD + Evobox Lite

 

Za kwotę 85,00 zł (80 zł pakiety + 5 zł multiroom + eleven w gratisie)

 

Sugerując się oferta na stronie polsatu, obecnie moja oferta wyglądałaby tak (umowa 24mc):

60 zł - Pakiet L

30 zł - Sport Max (dochodzi Canal+, bo biorąc osobno i PSP+Eleven cenowo będzie to samo)

10 zł - Multiroom

100 zł razem, w tym 1 mc/0zł

 

Rozumiem, że mogę złożyć już wypowiedzenie. I czytając tutaj forum, DUK powyższą ofertę zaproponować może mi w kwocie 50 zł/12mc (czyli dawniej zwane 0 zł/6mc). Dobrze myślę? Czy może lepiej nie robić nic, niech przejdzie umowa na czas nieokreślony i zostanie chyba ta sama kwota 85 zł. Nie widzę zapisku w umowie o zwiększeniu opłaty tak jak ktoś tu parę postów wcześniej wspomniał.

Edytowane przez bieniek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bieniek3Nie do końca jest tak jak piszesz. Za L 60zł + Filmbox 10 zł (bo w L ich nie ma) + PSP 10 zł (bo z L to taniej) + Eleven 10 zł + C+ 10 zł + 1 Mr 5 zł, razem będzie 105 zł, ale możesz czegoś nie brać i to płatne w drugim roku. W pierwszym bez znaczenia co weżmiesz z L to bedzie 50 zł. Średnia będzie mniejsza jak wypowiesz i przedłużysz, a i pełna oferta bedzie na 6 mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bieniek3 napisał:

Nie widzę zapisku w umowie o zwiększeniu opłaty tak jak ktoś tu parę postów wcześniej wspomniał.

Pewnie mnie masz na myśli- ten pkt. znajdziesz w Tabeli Miesięcznych Opłat (u mnie 5 strona) na dole tabeli Suma Minimalnych Miesięcznych Opłat i tam masz sumę w trakcie i PO okresie podstawowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowe Familijny HD na czas nieokreślony, na razie bez zmiany ceny, chodź w icoku pojawił się komunikat z wykrzyknikiem "Przyszła opłata abonamentowa może zostać pomniejszona o rabat, jeśli zostaną spełnione warunki określone w Promocyjnych Warunkach Umowy.".
Nie bardzo wiem o co im chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stan69 
Filmbox'u celowo nie uwzględniłem. Wcześniej on chyba też nie wchodził w skład pakietu "Filmy HD". Czyli z tego co podałeś to miesięcznie wyjdzie mi to samo co obecnie:
60 zł - L
10 zł - PSP
10 zł - Eleven
5 zł - Multiroom
Razem 85 zł

 

@OlafS
Faktycznie, teraz już widzę ten zapisek. U mnie przejście na czas nieokreślony wyniosłoby 90 zł + 5 zł za multi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Będę rezygnował z Canal + w związku z tym chciałbym przedłużyć umowę z Polsatem, która jest teraz na czas nieokreślony. Wypowiedzenie wysłane.

Interesuje mnie pakiet L + wszystkie sportowe kanały + rozrywka to wszystko na 3 dekodery. Obecnie mam dwa dekodery czyli jeden trzeba dobrać.

Na jaką ofertę mogę liczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2022 o 12:18, juveadamo napisał:

Witam

Będę rezygnował z Canal + w związku z tym chciałbym przedłużyć umowę z Polsatem, która jest teraz na czas nieokreślony. Wypowiedzenie wysłane.

Interesuje mnie pakiet L + wszystkie sportowe kanały + rozrywka to wszystko na 3 dekodery. Obecnie mam dwa dekodery czyli jeden trzeba dobrać.

Na jaką ofertę mogę liczyć ?

Nie warto tego robić. Polsat Box ma bardzo kiepską ofertę. Lepiej zostań przy Platformie Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, neo_patryk napisał:

Proszę: (22) 212 72 22. Po połączeniu można co parę sekund wybierać 1, 1, a na końcu 0, aby przyśpieszyć automatyczną sekretarkę, aczkolwiek tej kombinacji nie jestem do końca pewien, ale na pewno 0 jest na końcu.

A jest jakiś bezpośredni numer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...