Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, stan69 napisał:

Pewnie chodzi ci o zmniejszenie zobowiązania na produkt uprawniający, jeśli tak to różnie było o tym pisane.

Jedni zalecają nie zmniejszać, tylko tak jak w umowie, inni że można telewizję do 50 zł zmniejszyć. To trzeba dokładnie z konsultantem ustalić.

Generalnie chodzi mi o to za ile i na jakich warunkach mogę mieć najwyższy obecnie pakiet, plus HBO , sporty mogę odpuścić.

mam tam jeszcze internet ale umowa kończy się za 7 miesięcy dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o poradę mam obecnie pakiet Oferta Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go) + 3 dodatkowe multiroom płacę 115 zł ( 100 zł za pakiet i 3x 5zł za dodatkowe dekodery multiroom. Mam do konca umowy  7 miesięcy co mogę uzyskać obecnie  teraz dając wypowiedzenie?, zależy mi na  tych samych kanałach  co mam obecnie, czy podpisując nową umowę za multiroom bede płacił 10 zł za  każdy dekoder??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dawido1899 Możesz pozostać z Rodzinnym na czas nieokreślony za 15 zł (pewnie masz tak w umowie).

Przedłużając umowę na S płacisz w pierwszym roku 10 zł a w drugim 20 zł mies. Na pakiet M odpowiednio 20 i 30 zł. W obu umowach dostajesz wszystkie pakiety na 6 mies.gratis.

 

@refelek95Możesz już pisać wypowiedzenie. Teraz te same kanały to pakiet L+Filmbox+HBO GO, pewnie jeszcze Eleveny masz bo 100 zł. Każdy MR kosztuje 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

od kilku umów na zmianę 15/3 i 12/3. Obecnie 5 miesięcy do końca umowy. Mam zawsze to samo czyli Familijny HD 40PLN + MR 10PLN + dzierżawa Evobox PVR 10PLN = 60PLN.

 

1.  czy mogę zostać na obecnej umowie na czas określony i płacić dalej 60PLN (ewentualnie zrezygnować z MR i płacić 50PLN)?

2. jeśli czy jeśli przejdę na 24mies. na pakiet L  (niestety tylko w tym pakiecie są niezbędne kanały), to czy mogę zrezygnować z MR i ewentualnie z dzierżawy dekodera? Mogę ewentualnie dołożyć 10-20PLN (jeśli to będzie konieczne) do jakichś kanałów ale tylko popularno-naukowych bądź filmowych. Ile wówczas będę płacił i za co?

 

Rozumiem, że złożenie wypowiedzenia w pierwszym przypadku będzie najlepsze pod sam koniec umowy ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@refelek95

Rozważ kontynuowanie obecnej umowy, ponieważ cenowo może to być dla ciebie bardziej opłacalne, niż jej przedłużenie zgodnie z nową pakietyzacją.

 

@Maciej Loret

1. Jeżeli nie przedłużysz lub nie wyślesz wypowiedzenia umowy, to przejdzie ona na czas nieokreślony, jednoczenie zachowując obecne warunki.

2. Jeżeli przedłużysz umowę na takich warunkach, to oprócz kanałów zawartych w pakiecie L będziesz miał również dostęp do kanałów Cinemax. Z MR raczej będziesz mógł zrezygnować, ale  jeżeli opłata za dzierżawę dekodera dotyczy tego głównego, to najpewniej możesz zapomnieć o rezygnacji z niej. Tak, czy inaczej będziesz płacił o 10 zł. (lub 20 zł. jeżeli zostawisz MR) więcej, niż obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@neo_patryk

 

Ad.1 Czyli będę płacił tyle co obecnie z 1-miesięcznym wypowiedzeniem? Załóżmy, że tak zrobię - w razie czego na jakich zasadach będę mógł wejść w nową pakietyzację, tj. L + ewentualne dodatki jak pisałem wyżej?

Ad.2 Dzierżawa dotyczy dekodera głównego. Nie zapytałem, ale miałem na myśli też to czy będzie 50PLN za pierwsze 12 miesięcy i ile za kolejne 12 miesięcy?

Edytowane przez Maciej Loret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeżeli twoja umowa przejdzie na czas nieokreślony, to nadal będziesz płacił tyle, co obecnie, a umowę będziesz mógł przedłużyć w każdej chwili.

2. Na to pytanie niestety nie potrafię odpowiedzieć.

Edytowane przez neo_patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, stan69 napisał:

@Maciej LoretTyle się o tym pisze, sprawdz w umowie czy po przejściu na czas nieokreślony nie będzie drożej o 10 zł ?

Witam,

 

dziękuję, sprawdzę.

Bardziej mnie interesuje odpowiedź na punkt 2.: "czy jeśli przejdę na 24mies. na pakiet L  (niestety tylko w tym pakiecie są niezbędne kanały), to czy mogę zrezygnować z MR i ewentualnie z dzierżawy dekodera? Mogę ewentualnie dołożyć 10-20PLN (jeśli to będzie konieczne) do jakichś kanałów ale tylko popularno-naukowych bądź filmowych. Ile wówczas będę płacił i za co?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...