Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Max TaadjenZa 15 zł (12x10 + 12x20). 

@jerrybordelaisBrakuje CI teraz jakiś kanałów dziecięcych? A przynajmniej do tego stopnia, żeby nie poczekać do 6 msc do końca umowy? Ogólnie Familijny przejdzie Ci na czas nieokreślony za 20 albo 30 zł miesięcznie (to jest do sprawdzenia). Pakiet S + dzieci na 6msc przed końcem: 12x10 zł + 12x30zł, czyli średnio 20 zł na miesiąc. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Max Taadjen napisał:

Raczej "wypadał", do północy z niedzieli na poniedziałek, kiedy wycięli wszystkie, promocyjnie odkodowane kanały.

Obecnie Rodzinny to gorzej niż bida z nędzą ....

:-D 

W takim porównaniu S wypada jeszcze gorzej bo to w zasadzie okrojony Rodzinny na dodatek droższy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Max Taadjen napisał:

Raczej "wypadał", do północy z niedzieli na poniedziałek, kiedy wycięli wszystkie, promocyjnie odkodowane kanały.

Obecnie Rodzinny to gorzej niż bida z nędzą ....

:-D 

Bide z nędza to Ty pokazujesz swoimi wypowiedziami. A w pakiecie S to już kompletnie nic nie masz. Tylko kanały polsatowskie i 90procent telewizji naziemnej. Wniosek? Kup sobie dekoder z pakietem smarthd, tam opłata wynosi 15zl na karte. A dekoder kupisz za grosze. Poszperaj na olx. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć obecnie mam Familijny Max HD, film, sport, cinemax, otg i 1x multiroom, umowa na 24 msc i za chwile mogę przedłużyć. Pytanie, co mógłbym ugrać, chciałbym obecne kanały zachować i dobrać jeszcze jeden multiroom z możliwą wymiana na Evobox najlepiej, nie zależy mi na OTG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, poselsuski napisał:

 

@jerrybordelaisBrakuje CI teraz jakiś kanałów dziecięcych? A przynajmniej do tego stopnia, żeby nie poczekać do 6 msc do końca umowy? Ogólnie Familijny przejdzie Ci na czas nieokreślony za 20 albo 30 zł miesięcznie (to jest do sprawdzenia). Pakiet S + dzieci na 6msc przed końcem: 12x10 zł + 12x30zł, czyli średnio 20 zł na miesiąc. 

 

 

Tak. Cały ostatni rok miałem dostępne BBC Cbeebies, dodatkowo dzieciom spodobał się Nick Jr i Boomerang. Ja nie oglądam telewizji więc jedyny wymóg to wszystkie kanały z bajkami w jak najniższej cenie. 

 

14 godzin temu, stan69 napisał:

Możesz włączyć ten pakiet w ICOK obecnej umowy.

 

Nie ma takiej opcji. Chociaż to była by najlepsza opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Cyfek napisał:

Cześć obecnie mam Familijny Max HD, film, sport, cinemax, otg i 1x multiroom, umowa na 24 msc i za chwile mogę przedłużyć. Pytanie, co mógłbym ugrać, chciałbym obecne kanały zachować i dobrać jeszcze jeden multiroom z możliwą wymiana na Evobox najlepiej, nie zależy mi na OTG?

OTG dostaje każdy bo umowy są dwuletnie. Teraz bierzesz pakiet L 60 zł + ew.pakiet Filmbox 10 zł bo w L go nie ma i nie byłoby czynszu za Evoboxa + 2 Mr 20 zł. Aktywacja Evoboxa 49 zł.

W pierwszym roku płacisz 50 zł, w drugim 90 zł miesięcznie.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Familijny HD+multiroom w cenie 30 zl/msc. Umowa konczy sie w czerwcu. Przejdzie wtedy na czas nieokreslony z oplata 40 zl. Czy da sie w tym momencie cos sensownego wynegocjowac, tak zeby sie oplacalo no i oferta programowa sie nie pogorszyla?

 

Druga umowa to RodzinnyHD+Cinemax za 10 zl (10 zl rabatu SmartDom). Konczy sie w kwietniu, przejdzie wtedy na czas nieokreslony z oplata 20 zl po rabacie. Chcialbym dobrac do niej multiroom, ale wtedy zapewne trzeba pchac sie w nowe pakiety. Jesli tak to za ile najtaniej moge uzyskac pakiet M z multiroomem i znizka SmartDom skladajac wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, poselsuski napisał:

Aaaa. Ok. Myślałem, że wycięli na chama wszystkie kanały niegwarantowane z Rodzinnego

 

Napisałem jak wół - wszystkie promocyjnie nadawany kanały. O niegwarantowanych nie pisałem, bo nawet nie wiem które są gwarantowane a które nie. 

:-D

 

23 godziny temu, czerstwy napisał:

myślał że będzie trwało wiecznie i

 za 5 zeta będzie oglądał duzo wiekszą ofertę.

 

Oferta programowa CP taka, że pakiet za 30 pln (chyba M) jest wart może 15 pln, a Rodzinny to powinni za darmo rozdawać w Darłowie na targu w rybami ...

:rofl:

 

Dlatego chcę opuści Rodzinny, i próbuję się zorientować co można dostać  w promocji przy przejściu na M, bo z tego co tu wyczytałem, to S jest jeszcze gorszy niż Rodzinny.

Edytowane przez Max Taadjen
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, perdos napisał:

Posiadam Familijny HD+multiroom w cenie 30 zl/msc. Umowa konczy sie w czerwcu. Przejdzie wtedy na czas nieokreslony z oplata 40 zl. Czy da sie w tym momencie cos sensownego wynegocjowac, tak zeby sie oplacalo no i oferta programowa sie nie pogorszyla?

 

Druga umowa to RodzinnyHD+Cinemax za 10 zl (10 zl rabatu SmartDom). Konczy sie w kwietniu, przejdzie wtedy na czas nieokreslony z oplata 20 zl po rabacie. Chcialbym dobrac do niej multiroom, ale wtedy zapewne trzeba pchac sie w nowe pakiety. Jesli tak to za ile najtaniej moge uzyskac pakiet M z multiroomem i znizka SmartDom skladajac wypowiedzenie?

Co do pierwszej umowy, to będziesz po czerwcu płacił 40 zł lub wcześniej przedłużysz np z pakietem M+Mr.

Opłata 12mies.x 20zł + 12x40zł. Pierwsze 6mies. pełna oferta. Porównaj sobie zawartość pakietu Familijnego z M.

Z drugą umową cenowo i zawartością jest identycznie. Nie uwzględniam tu rabatu, bo nie jestem pewny czy dostaniesz, zmieniasz jednak usługę rabatowaną. Wypowiedzenie jest zawsze konieczne, najlepiej napisać w ICOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że tu o telewizji. Przepraszam za OT ale pytanie dotyczy oferty przedłużeniowej na internet.

Ale w  końcu to ten sam DUK obsługuje... I może ktoś ostatnio próbował?

Można teraz uzyskać jakieś lepsze warunki przedłużeniowe na mniej niż pół roku przed końcem umowy?

To co zaproponował COK to było wręcz obraźliwe bo gorsze niż nowa oferta.

Poprzednio dostałem przedłużenie na 15 m-cy ze zniżką na pierwsze 12 m-cy o 10 zł plus kolejne -10 zł za Smartdom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...