Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mirkoz

To, co napisał wyżej @sebap to raz, a dwa, jeśli już to należy dzwonić do Działu Obsługi Klienta (DUK), a nie na ogólną infolinię.

Numer telefonu do DUK Cyfrowego Polsatu: 22 212 71 28

Gdy złożysz już wypowiedzenie umowy to DUK powinien też sam się do ciebie odezwać. Zdarza się, że już nawet następnego dnia dzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca umowy 6 miesięcy. Wypowiedzenie umowy wysłane.

Dzwoniła Pani z DUK. Niespecjalnie chciałem z nią rozmawiać. Generalnie jestem bardzo "zły" na CP i poważnie rozważam zakończenie współpracy. Pani powiedziała mi na koniec, że do końca jeszcze 6 miesięcy i że najlepsze oferty mają na 3 miesiące przed końcem. O co kaman? Co to znaczy? Na ile mogą to być lepsze warunki niż to co mam teraz? Normalnie na 6 miesięcy przed dostawałem te same warunki, tylko mogłem wybierać długość umowy i oczywiście anulowanie dotychczasowej umowy. Plusem było to anulowanie pozostałych 5-6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koprywa napisał:

Dzwoniła Pani z DUK. [...] Pani powiedziała mi na koniec, że do końca jeszcze 6 miesięcy i że najlepsze oferty mają na 3 miesiące przed końcem.

 

Pani z DUK bajkę ci opowiedziała. ;) Na 3 miesiące przed końcem umowy, z tego co kojarzę, można zmniejszyć sobie abonament poprzez zmniejszenie dotychczas posiadanego pakietu. Jednak jeśli chcemy zostać przy tym samym, co aktualnie już posiadamy, umowę można spokojnie przedłużyć już na 6 miesięcy przed jej końcem. Później i tak nic lepszego już nie uzyskamy. No, chyba że się mylę to niech ktoś mnie tutaj poprawi. ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Obecnie posiadam pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD +Cinemax HD+ Eleven Sports + Polsat Sport Premium. Płacę 78 zl. Umowa kończy mi się za 7 miesiecy. Na co mogę liczyć przy przedłużeniu umowy? Najbardziej chciałbym dokupić pakiet Ekstraklasy.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Rado90 napisał:

Propozycja Familijny Max HD + Estraklasa + multiroom = 80 zł w umowie na 24miesiące, 4 miesiące darmowe. Dobra oferta?

Oferta bardzo słaba.

Powinny być - Familijny Max za 30 zł + Ekstraklasa za 20 + MR 10 zł. Umowa 24/3

                lub - Familijny Max za 50 + Ekstraklasa 10 zł + Eleveny lub PSP za 10 zł + MR 5 zł. Umowa 24/6. Tu masz dwa pakiety sportowe za 20 zł.

Dlaczego dają Ci 4 miesiące darmowe? Coś wymieniasz? A może bez wypowiedzenia lub oferta z infolinii?

 

@jaras1966, tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, do konca umowy zostalo mi 6 miesiecy.

 

Aktualna umowa: 12/3

Familijny Max HD + Film + Cinemax +Sport + Eleven + OTG, w tym 2x MR za 85zl/m-c.

 

Jaka najlepsza oferte moge teraz dostac? Czy musze placic po 5zl za kazdy dekoder MR ?

Czy moge dostac "Catch UP" w ofercie? (Wszystkie 3 dekodery do  HD5500)

Jakbym chcial Lige Mistrzów to nadal musze podpisac umowe na 24 miesiace?

 

Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienić możesz podczas podpisywania aneksu w APS, lub uzgodnič telefonicznie aneks do umowy wtedy kurier przyjeżdża z umową i dekoderami odbiera stare dekodery.

Ceny aktywacji nie pamiętam i możesz bez  LM aneksować na 15/1.

Co do aktywacji może ktoś wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2020 o 13:07, stan69 napisał:

Oferta bardzo słaba.

Powinny być - Familijny Max za 30 zł + Ekstraklasa za 20 + MR 10 zł. Umowa 24/3

                lub - Familijny Max za 50 + Ekstraklasa 10 zł + Eleveny lub PSP za 10 zł + MR 5 zł. Umowa 24/6. Tu masz dwa pakiety sportowe za 20 zł.

@stan69

DUK twierdzi że nie ma takiej możliwości żebym otrzymał Familijny Max HD + Ekstraklasa + PSP + MR w regularnej cenie 75 zł w umowie 24/4 (chcę wymienić dekoder) - bez wyliczania średniej. 

Proszę o potwierdzenie, czy powyższa oferta jest do dostania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potwierdzić nie mogę, nie jestem pracownikiem CP, lecz śledzę dokładnie forum i ktoś miał taki zestaw pakietów.

Przecież to logiczne, do Familijnego Max za 50 zł dobiera się PSP i dzięki temu pakietowi (PSP) Ekstraklasa kosztuje też 10 zł. Więc ktoś tu "kręci".

Zadzwoń jeszcze raz i spytaj o co im chodzi.

Edytowane przez Barti
Na forum nie piszemy skrótami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2020 o 20:34, stan69 napisał:

Teraz umowa 24/6, bo obecna 12/3 i biorąc LM jest taki wymóg.

Mógłbyś doprecyzować? Nie bardzo zrozumiałem. Chodzi o to, że jak ktoś miał obecnie umowę 12/3, to biorąc pakiet PSP(z LM) jest wymóg 24/6?
W ogóle jest możliwa jakakolwiek oferta 12-miesięczna z pakietem PSP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po dłuższej przerwie nieobecności na forum. :) Znowu służę pomocą.:)

@marcin_n2 i nie dostaniesz takiej oferty, bo jej po prostu nie ma i nigdy nie było .

Mozesz otrzymać pakiet Familijny Max, Eleven, Cinemax OTG za 60 zł  i do tego dobrać Ekstraklasę za 10 zł ale cena MR przy tym pakiecie wyniesie 10 zł ( jeden z niewielu wyjątków) więc finalnie zapłacisz 80 zł. 

A pakiet Familijny Max HD z PSP, o którym wspominał kolega @stan69 kosztuje 70 zł (50 Familijny Max i 20 PSP) więc jak dobierzesz do niego Ekstraklasę to wyjdzie 80 zł i 5 MR. Już bardziej kalkuluję Ci się pakiet Familijny Max, Film, Sport, Cinemax, PSP za 70 zł i dobranie Ekstraklasy za 10 zł, łącznie również 80 zł +5 MR ale masz znacznie więcej kanałów w pakiecie i dodatkowo pakiet Sport HD, którego nie ma w tych dwóch pierwszych konfiguracjach. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zdecyduje sie wymienienic te swoje 3 dekodery HD 5500 to jakie Evoboxy wziac? Bo jest chyba 4 rodzaje? (nie chce aby przekladac karte multiroomu )

Oplata za nie jest jednorazowa czy musze za nie placic co miesiac?

Przy umowie 15/1 i wymianie dekoderow trace ten darmowy miesiac?

Edytowane przez Doherty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...