Jump to content

kosmateus

Users
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kosmateus

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Dzięki Panowie za info. Już mi się wiele wyjaśniło. @Nowy 123, w opcji c) celowo napisałeś Familijny MAX, i to jest 10 zł droższe od Familijnego bez MAXa, czy jednak miałeś na myśli tą trochę biedniejszą wersję co @stan69, ale pomylił się w cenie? Bardzo ciekawie wygląda ten prosty Familijny z MR i Elevenem za 40-45 zł. Ale zależy ma na rocznej umowie, a te wszystkie opcje są tylko w wymienionych długościach umowy? A ten powszechny Familijny MAX (i bez MAXa) + Film +Sport + Cinemax nie jest dostępny na umowie 12/3 i z OTG za dodatkowe 5 zł wtedy? 😕
 2. @stan69 A jak cenowo może wyglądać z Multiroomem... a) Familijny b) Familijny + Eleven c) Familijny + Eleven + Film (można w ogóle tak połączyć?)? Ja mam obecnie: Familijny MAX + Film + Sport + Cinemax Multiroom (dekodery Evobox HD i MINI HD 2000) Eleven Polsat Sport Premium w sumie za 85 zł / m-c. Widzę, że nowi klienci mają w tej samej cenie teraz też ON THE GO i CatchUP. Coś podobnego bez PSP jest możliwe za 75 zł / m-c, tak? A z ON THE GO i CatchUP w cenie, czy to tylko w 24-miesięcznych umowach?
 3. @maniek357, dzięki. A można zejść z Familijnego MAX HD + Sport + Film na Familijny? Czy to opcja tylko dla aktualnie już/jeszcze posiadających sam Familijny?
 4. Czym się różnią pakiety Familijny, Familijny MAX od Familijnego MAX + Sport + Film? 😅 Na stronie jest rozpiska kanałów dla Rodzinnego i Familijnego MAX + Sport + Film i widać, że Rodzinny ma tylko mniej kanałów "Sport" (Eurosporty, TVP Sport itp.) i "Film" (AXNy, FilmBoxy, Paramount itp.). To czego nie ma Familijny MAX i sam Familijny? 🤔
 5. Mógłbyś doprecyzować? Nie bardzo zrozumiałem. Chodzi o to, że jak ktoś miał obecnie umowę 12/3, to biorąc pakiet PSP(z LM) jest wymóg 24/6? W ogóle jest możliwa jakakolwiek oferta 12-miesięczna z pakietem PSP?
×
×
 • Create New...