Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, shocco napisał:

Wypowiedziałem umowę za Familijny, Sport, Cinemaxy, płaciłem 60zł.
DUK zaproponował pakiet kilku kanałów za 5 zł.. (były wymienione przez telefon, ale nie zapamiętałem ich).
Ktoś mógłby dać listę jakie dokładnie kanały obejmuje owa przedstawiona oferta?

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

Za 5 zł z DUK jest Rodzinny HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Posiadam obecnie pakiet Familijny Max HD (wraz z dekoderem Evobox PVR), płacę za to 30 msc. Pozostało mi 6 miesięcy do końca. Na co mogę teraz liczyć po złożeniu wypowiedzenia? Nie zależy mi na większej ilości kanałów, a raczej na pozostaniu przy podobnej opłacie miesięcznej.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tweed77, skąd wygrzebałeś tą listę, bo ma straszną brodę? Vivy już z rok nie ma, CBS Drama - nie wiem od jakiego czasu, podobnie z Polsat Sport News. Plus brakuje co najmniej kilku innych kanałów.

 

Na tą chwilę chyba najlepiej wejść na https://sklep.cyfrowypolsat.pl/telewizja-satelitarna?lm=true, wybrać "zobacz oferty uniwersalne" i kliknąć na "zobacz pełną listę kanałów" w ofercie na Rodzinny HD + Cinemax HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, tomkep napisał:

@tweed77, skąd wygrzebałeś tą listę, bo ma straszną brodę? Vivy już z rok nie ma, CBS Drama - nie wiem od jakiego czasu, podobnie z Polsat Sport News. Plus brakuje co najmniej kilku innych kanałów.

Lista jest aktualna, identyczną mam w umowie z pażdziernika tego roku. Nie patrz na "obrazki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę post ponieważ  nie uzyskałem odpowiedzi a DUK już wydzwania :

 

Pakiet Familijny Max HD

 

Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Sport HD, , Katalog treści online, Usługa Multiroom HD (3 dekodery)

 

Cena 105 zł . wypowiedzenie złożone , 6 miesięcy do końca

 

Co można "dostać " przy przedłużeniu obecnej umowy ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Nowy 123 napisał:

Potwierdzę co napisał @Cpgoł. Aktualnie przy umowach na 15 miesięcy 1 miesiąc gratis a przy umowach na 29 miesięcy 3 gratis. Okres promocji jest taki sam zarówno dla umów z wymianą sprzętu głównego jak i bez wymiany. Przy umowach 24 i 12 miesięcy nic się nie zmienia. 

Czyli zostaje 24/6 i 12/3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...