Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokument powinien zawierać takie dane jak:
- Dane personalne właściciela,
- Dane sprzętu (numer seryjny dekodera, numer dostępu warunkowego i numer karty),
- Powód rozwiązania umowy,
- Jeżeli dekoder jest udostępniany, należy podać formę zwrotu kaucji (nazwa banku i pełny numer rachunku bankowego lub adres, na który mają być przekazane pieniądze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpisałem:

proszę o rozwiązanie umowy z końcem okresu promocyjnego z zachowaniem kresu wypowiedzenia.

Reszta jest przecież z automatu skoro jesteśmy zalogowani w ICOK to Operator widzi numer karty, model dekodera i dane właściciela.

Kontakt z DUK celem przedłużenia potwierdził że było dobrze sformułowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, maks27 napisał:

Ja wpisałem:

proszę o rozwiązanie umowy z końcem okresu promocyjnego z zachowaniem kresu wypowiedzenia.

Reszta jest przecież z automatu skoro jesteśmy zalogowani w ICOK to Operator widzi numer karty, model dekodera i dane właściciela.

Kontakt z DUK celem przedłużenia potwierdził że było dobrze sformułowane.

Dla multiroomu osobne wypowiedzenie? Czy wystarczy jedno na głównej karcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwonili do mnie DUK. Poprzednia oferta od nich: umowa 24/3, pakiet Familijny Max HD +Film HD + Sport HD + Cinemax HD + HBO za 70 zł + jeżeli chcę zmiany dekodera na Evobox PRV dodatkowo 5 zł. Czyli łącznie 75 zł. Poprosiłem o lepszą ofertę i wczoraj otrzymałem taką: pakiet ten sam, umowa 24/4, wymiana dekodera bez abonamentu (tylko aktywacja za 49 zł), opłata miesięczna 90 zł. Rzeczywiście lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BBC78 napisał:

Wczoraj dzwonili do mnie DUK. Poprzednia oferta od nich: umowa 24/3, pakiet Familijny Max HD +Film HD + Sport HD + Cinemax HD + HBO za 70 zł + jeżeli chcę zmiany dekodera na Evobox PRV dodatkowo 5 zł. Czyli łącznie 75 zł. Poprosiłem o lepszą ofertę i wczoraj otrzymałem taką: pakiet ten sam, umowa 24/4, wymiana dekodera bez abonamentu (tylko aktywacja za 49 zł), opłata miesięczna 90 zł. Rzeczywiście lepsza

Odnośnie drugiej oferty,masz ją bez czynszu za dekoder.Możesz ją jeszcze otrzymać w umowie 15/1 w tej samej cenie 90 zł.Jeżeli zrezygnujesz z HBO to pozostałe pakiety otrzymasz w kwocie 60 zł w umowie 24/6 ,15/3 lub 12/3 bez wymiany dekodera ale z czynszem za dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fam max HD + Film + Sport+ cinemax + eleven + Polsat Sport Premium - obecnie  80pln +5pln za EVO

 

Pytanie:

Chcę przedłużyć umowę 24m/6 free  - i poszerzyć pakiet o HBO w podstawie - pytanie ile taki wariant będzie kosztował  ?

(oczywiście po wcześniejszym złożeniu wypowiedzenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2019 o 17:20, Kristiano Rinaldo napisał:

Mam pakiet za 90 zł chciałbym zejść na Rodzinny HD bez Cinemax za 5 zł cztery miesiące przed końcem umowy  i zwrócić dwa Multiroomy. Czy będzie problem to dostać? 

Będzie. O ile pamiętam ten pakiet (Rodzinny HD za 5 zeta) nie dawał możliwości dobrania multiroomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...