Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

chciałbym dowiedzieć się co mógłbym ugrać przedłużając umowę w Cyfrowym Polsacie. Moja aktualna oferta kończy się za 4 miesiące. Posiadam Internet LTE w Plusie i płacę 49.99. Całość w smartDom 3 - telewizja rabatowana jako druga. W CP posiadam taki pakiet:

 

Pakiet Familijny Max HD, Eleven Sports HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CP GO OTG, Cinemax HD, Sport HD, PAKIET VOD i Multiroom HD na jeden odbiornik. Urządzenia: EVOBOX PVR i HD 5500s.

 

Oprócz tego co teraz mam chciałbym jeszcze jeden multiroom (1 + 2 multiroomy) i ekstraklasę. Czy jestem w stanie dostać lepszą ofertę? Czy powinienem wymienić urządzenia?




 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

obecnie mam umowę na czas nieokreślony (SmartDom, internet 40 zł, telewizja 0zł, moduł  CI).

Rezygnuję z internetu.  Złożyłem wypowiedzenie na obydwie usługi.

Co można otrzymać za miesięczną opłatę do 40 zł? Chciałbym  "pozbyć " się modułu CI, choć przyjmuję opcję pozostawienia go.

Zależy mi na kanale HGTV i Polsat Sport ( ze względu na mecze siatkówki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, przemm82 napisał:

Co można uzyskać realnie przy przedłużeniu umowy mając obecnie Premium Max za 99.99 chcąc dodać kanały PSP?

 

Umowa kończy się w grudniu - kiedy najpóźniej muszę złożyć wypowiedzenie?

Moja miała kończyć się w lutym a już mam zaklepaną nową- miałem ten sam pakiet, pozbyłem sie HBO, dobrałem PSP i doszły C+S 3i4 z kopaczami pseudoklasy. Cena nadal 100 (dekodery mam za fre) umowa 24/6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, OlafS napisał:

Moja miała kończyć się w lutym a już mam zaklepaną nową- miałem ten sam pakiet, pozbyłem sie HBO, dobrałem PSP i doszły C+S 3i4 z kopaczami pseudoklasy. Cena nadal 100 (dekodery mam za fre) umowa 24/6

U mnie to samo. Inaczej się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziękuję z poprzednią odpowiedź.

Czy przy 15 miesiącach umowy można otrzymać dekoder Evobox Lite (wymiana obecnie posiadanego modułu CI, przedłużenie umowy)? 

Aktualna oferta DUK to umowa 24 m-ce za 5 zł miesięcznie, pozostaje moduł Ci, lub 24 m-ce po 30 zł z dekoder em Lite. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można. Otrzymasz 1 miesiąc gratis i opłatę aktywacyjną za dekoder. W tej ofercie  z DUK za 5 zł miesięcznie ,pakiet Rodzinny HD prawdopodobnie nie ma kanału HGTV. Pisze prawdopodobnie bo nie posiadam tego pakietu ,natomiast jest w pakiecie Familijny HD. Jeżeli zostawisz moduł możesz go uzyskać za 20 zł miesięcznie w umowie na 24 miesiące. Jaki pakiet za 30 zł proponował Ci konsultant ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arek27 nie opłaca Ci się wymieniać sprzętu przy umowie na 15 miesięcy bo dostaniesz tylko jeden miesiąc gratis a cena za pakiet będzie standardowa. Jeśli chcesz już wymieniac to opłacają Ci się najbardziej dwie oferty:

Rodzinny HD za 10 zł miesięcznie w umowie na 24 miesiące 

Familijny HD za 20 zł miesięcznie w umowie na 24 miesiące. 

W jednym i drugim przypadku aktywacja za dekoder Evobox lite HD wynosi 29 zł jednorazowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, wuzel napisał:

Można. Otrzymasz 1 miesiąc gratis i opłatę aktywacyjną za dekoder. W tej ofercie  z DUK za 5 zł miesięcznie ,pakiet Rodzinny HD prawdopodobnie nie ma kanału HGTV. Pisze prawdopodobnie bo nie posiadam tego pakietu ,natomiast jest w pakiecie Familijny HD. Jeżeli zostawisz moduł możesz go uzyskać za 20 zł miesięcznie w umowie na 24 miesiące. Jaki pakiet za 30 zł proponował Ci konsultant ?

Jestem już po rozmowie z DUK. Wziąłem pakiet Rodzinny HD za 10 zł./m-c, umowa na 12/1. Później zdecyduje co dalej :)

Była propozycja za 30 zł, Rodzinny HD+Eleveny+Cinemaxy bez reklam ?, Evobox Lite (29zł aktywacja, bez czynszu) umowa 24/4 z opcją MR dodatkowo 10 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz prawda jest taka że jak komuś zależy na sporcie to w cenie HBO ma PSP oraz C+ 3 i 4 na rzecz HBO. :) Ale masz rację tak jest coraz częściej, można to nawet zauważyć na forum. :) Dodatkowo zobacz, że HBO praktycznie zawsze wychodzi 30 zł czy to w ofercie czy na czas nieokreślony więc zawsze można je sobie włączyć a gdybyś chciał włączyć PSP i C+ na czas nieokreślony to zapłacisz łącznie 60 zł a w pakiecie 30 zł. 

Edytowane przez Nowy 123
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

obecny aneks, to 12/3 zawarty 22.01.2019 - Familijny HD za 40zł+10zł Evobox + 10zł MR=60zł.

Ile przed końcem Umowy mogę złożyć wypowiedzenie 6mies. czy 3mies.?

Czy dobrze zrozumiałem ostatnie posty, że żeby pozbyć się czynszu za Evoboxa, to minimalne zobowiązanie w kolejnym aneksie musi wynosić 70zł? Jeśli tak, to co jest w tej kwocie? Np. MR? Jaki pakiet może wówczas wchodzić w grę - interesują mnie raczej kanały filmowe niż dziecięce lub sportowe...

 

Rozumiem, że w grę wchodzi również Familijny MaxHD na 24/3 za 30zł +czynsz + MR =50zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SatExpert napisał:

abonenci chcący je dobrać robią to kosztem paczki HBO

Nie wiem jaki był powód u Ciebie, ale dla mnie filmy były tam "zbyt cenne"- otóż udało mi się tam coś nowego i na czym warto oko powiesić  góra raz na pół roku więc jeden film kosztował mnie ok. 180 zł a wypasu żadnego za te cenę- nawet szklanki zimnej wody w czasie seansu.:/:lol2:

Edytowane przez OlafS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie, na HBO ostatnio można było nadrobić całą serię na przykład "Gry o tron" , "Wataha", czy obejrzeć "Czarnobyl". W opcji włącz/wyłącz jak najbardziej , w umowie się bym zastanowił :).

@Maciej Loret,składaj wypowiedzenie ,6 miesięcy przed końcem możesz negocjować nową umowę.Chyba ,że obniżasz pakiet to 4 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz osiągnąć ,powiedzmy 80 zł miesięcznie ,to masz pakiet Familijny Max HD +HBO czyli 50zł+30zł. W umowie na 24/3 możesz uzyskać Fam.Max HD+Sport+Film+Cinemax za 50 zł miesięcznie i do tego dało by się dobrać  jeszcze HBO. Ofertę promocyjną na Familijny HD czy Familijny Max HD - 20-30 zł widzę znasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...