Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Obecnie mam pakiet Premium (Familijny Max HD + Sport + Film + Cinemax + HBO) na Evoboxie PVR i MR na HD5500. Umowa 15/3, do końca 3 m-ce. Płacę 85 zł (zrabatowane w ramach SmartDomu - PlusBank, normalnie byłoby 95 zł). Czy po wysłaniu wypowiedzenia mam szansę utrzymać ten pakiet w tej samej cenie bądź niższej w umowie 15/3 (ewentualnie czy w tej samej cenie mogę wynegocjować jeszcze Canal+)? Czy rabat SmartDomu za PlusBank jeszcze będzie się naliczać? Była informacja ostatnio, że PlusBank wycofuje się ze SmartDomu.

Edytowane przez prezes22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, wuzel napisał:

1.Umowę na 24 miesiące można otrzymać bez problemu. Jeżeli chodzi o zniżki to nie ma ale są gratisowe miesiące. Przy wymianie dekodera,zdajesz swój obecny dekoder,kartę i pilota a dostajesz nowy sprzęt.

2.Pakiet Familijny HD lub Familijny Max HD. W umowie na 2 lata w tym 3 miesiące gratis możesz je mieć odpowiednio za 20 zł lub 30 zł miesięcznie. Pod warunkiem ,że wyślesz wypowiedzenie umowy i nie wymieniasz sprzętu. W przypadku wymiany masz wszystkie miesiące płatne. Jaki masz obecnie pakiet i ile miesięcy pozostało do końca umowy?

3.Odnośnie dekodera nie miałem z nim styczności ale niech się wypowie na jego temat @support458, czy głowice Evoboxa i HD 3000 mają taką samą czułość, czy któryś z nich jest bardziej wrażliwy na zmiany pogodowe.

 

dzien dobry, bardzo milo i bardzo dziekuje @wuzel za odpowiedzi.
- obecny pakiet byl na 3 (trzy) lata, ten najtanszy, mialam 6 miesiecy roznych programow jako promocja na samym poczatku,

- przylaczam sie do prosby pod adresem @support458 : bede bardzo wdzieczna za kazda informacje :)

Jeszcze raz dziekuje za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj popołudniu przedłużyłem już moją umowę z Cyfrowym Polsatem. :D Jej wypowiedzenie złożyłem w APS-ie Cyfrowego Polsatu dzień wcześniej. Heh, nie sądziłem, że zadzwonią do mnie z DUK tak szybko! :blink:

Dostałem umowę na 12 miesięcy, w tym pierwsze 3 miesiące za 0 zł. Później 75 zł za pakiety, które widać w mojej sygnaturce na niniejszym forum, w tym 5 zł za Multiroom z jednym dekoderem dodatkowym.

Dodatkowo dostałem też paczkę HBO HD z HBO GO na 1 miesiąc gratis, a także Pakiet VOD na 3 miesiące bez opłat. Oczywiście jedno i drugie z możliwością wyłączenia przed końcem darmowego okresu.

Moja nowa umowa wejdzie w życie 3 września br. Co ciekawe, paczka HBO HD i pakiet VOD uaktywnił mi się już w ciągu zaledwie kilka minut po zatwierdzeniu nowej oferty za pomocą linka otrzymanego drogą mailową. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko....

Obecnie mam pakiet :

Pakiet podstawowy:
Pakiet Familijny Max HD
 
Pakiety i usługi dodatkowe:
Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, Opcja ON THE GO, Pakiet Sport HD, Usługa Multiroom HD (2 dekodery), Pakiet Eleven Sports HD, Katalog treści online
 
Umowe teraz miałem chyba na 12 miesiecy, za 2 miesiace kończy się umowa.
Znajomy podobno przedłużył umowę to dostał na 2 mutliromy jakies dekodery z wi-fi że nie trzeba bawić się z przekładaniem karty i ciągnąć kabli internetowych do nich.
 
Pytanko czy ja mogę też dostać takie dekodery na przedłużenie umowy, i na ile będę musiał przedłużyć umowe?
Obecnie płacę 110zł za ten pakiet co mam z 2 multiromami i głównym evoboxem, rozumiem że nic lepszego z pakietów nie ma i czy zostanę przy takiej stawce za taki pakiet ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Barti napisał:

Ja wczoraj popołudniu przedłużyłem już moją umowę z Cyfrowym Polsatem. :D Jej wypowiedzenie złożyłem w APS-ie Cyfrowego Polsatu dzień wcześniej. Heh, nie sądziłem, że zadzwonią do mnie z DUK tak szybko! :blink:

Dostałem umowę na 12 miesięcy, w tym pierwsze 3 miesiące za 0 zł. Później 75 zł za pakiety, które widać w mojej sygnaturce na niniejszym forum, w tym 5 zł za Multiroom z jednym dekoderem dodatkowym.

Dodatkowo dostałem też paczkę HBO HD z HBO GO na 1 miesiąc gratis, a także Pakiet VOD na 3 miesiące bez opłat. Oczywiście jedno i drugie z możliwością wyłączenia przed końcem darmowego okresu.

Moja nowa umowa wejdzie w życie 3 września br. Co ciekawe, paczka HBO HD i pakiet VOD uaktywnił mi się już w ciągu zaledwie kilka minut po zatwierdzeniu nowej oferty za pomocą linka otrzymanego drogą mailową. :)

Ja również płacę 75zł, i otrzymałem to samo co Ty + pakiet Eleven na miesiąc, więc mogłeś utargować więcej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzajcie propozycje zmian warunków umowy z właściwą umową,która przyjdzie na mejla.

U mnie się nie zgadzały terminy wejścia umowy w życie.

Reklamowałem swoją... ale od MARCA 2019 do tej pory nie otrzymałem żadnej konkretnej odpowiedzi...

Ostatnia odpowiedź w ICOK-u jest z 29 LIPCA 2019 i brzmi:

 
Cytat

 

(29.07.2019)
Szanowny Panie

Dziękujemy za przesłaną wiadomość.

Uprzejmie informujemy, że Pana zgłoszenie w dalszym ciągu jest weryfikowane.....

 

:doh::chair:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też, nie dawno przedłużyłem umowę po wysłaniu wypowiedzenia przez ICOK.

Na drugi dzień po otrzymaniu informacji , że wypowiedzenie jest skuteczne... tel do DUK i od razu bardzo kumaty konsul, przedłużył umowę ze mną na standardowych warunkach tj. 15 m-c w tym 3 free pakiet za 70 zł /FAM MAX HD, SPORT, FILM, CINEMAX, ELEVEN/ w tym VOD na 3 miechy oraz gratisowo na 1 m-c /ale kilka minut po rozmowie i akceptacji warunków/ zaświeciły na prawie 2 miesiące:

HBO,

Pakiet ROZRYWKA

POLSAT SPORT PREMIUM ;)

Więcej nie dało rady ....

Wszyscy jesteśmy zadowoleni ... konsul i Ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2019 o 13:28, emka1313 napisał:

Witam, za 5 miesięcy kończy mi się umowa, zawarta była na 29 miesięcy na Pakiet Rodzinny + kanały Eleven, przez pierwsze 6 miesięcy w promocji Pakiet Familijny. Płacę za to 34,90 miesięcznie.

Chciałabym zostać przy obecnym pakiecie, tylko wymienić dekodery na Everbox i dodać usługę mulitroom.

Na jakich warunkach dałoby się zrobić coś takiego.

Z góry dziękuję za pomoc

Nowi abonenci za 30 zł miesięcznie dostają to co masz plus Cinemax w umowie na 2 lata.Także możesz negocjować taką długość umowy lub krótszą.Evobox do tego pakietu chyba tylko Lite ale mogę się mylić.Dojdzie aktywacja za dekoder.

Edytowane przez wuzel
znaki interpunkcyjne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2019 o 23:07, OlafS napisał:

A do końca umowy ile miałeś?

Jakoś 4 miesiace wtedy ...  to było na wakacjach w zeszłym roku...

 

Teraz mam 2 miesiace do knca i nikt jeszcze nie dzwonil, wypowiedzenia tez teraz nie zlozylem jeszcze...

Upsss... teraz sparawdzałem i pokazuje mi 1 miesiac ... 

Chuba sam moze zadzwonie do duk ...  gdzie znajde nr do duk z cp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...