Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowi dostają Familijny Max + pakiety sport, film i Cinemax za 60zł/miesiąc. Do tego Evobox PVR bez czynszu. Umowa na 24 miesiące w tym 3 gratis. Czy przy przedłużeniu można dostać powyższy pakiet z wymianą dekodera na Evoboxa PVR w umowie 15/1 lub 12/1?

Edytowane przez jerrybordelais
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wuzel napisał:

Nie dawno była taka możliwość ,ale Polsat chyba z tego zrezygnował. Można było otrzymać Rodzinny HD + Sport w umowie na dwa lata ,40 zł miesięcznie ale tylko przy przedłużaniu umowy.Nowa taka umowa nie istniała.

Dokładnie mam taką umowę, teraz mi się kończy i ciekawe czy będę mógł przedłużyć na takich samych warunkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2019 o 12:45, Max2 napisał:

Ten pakiet w umowie na 24 miesiące,w tym 3 miesiące gratis w cenie 30 zł.

 

U mnie koniec umowy w listopadzie.

Czy możecie potwierdzić, że:

1. Pakiet Familijny Max HD podpisując zobowiązanie na 24 miesiące jest za 30 zł/m-c?  Mam 1 x multiroom, czyli dodatkowe 10 zł? (nie będzie żadnej wymiany sprzętu)  Do osiągniecia na infolinii, czy trzeba najpierw złożyć rezygnację?

2. Drugi wariant: ten sam pakiet i okres umowy ale dodatkowo 2 x multiroom, czyli trzeba dobrać  nowe urządzenie. Jak to teraz wygląda jeśli chodzi o sprzęt?  (ten który mam, jest już ze mną kilka lat, nie płace żadnych rat itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za nr. Zadzwonili sami w ten sam dzien. Wiec tak. Przedluzylem 12/3.

 
Pakiet podstawowy:
Pakiet Familijny Max HD
 
 
Pakiety i usługi dodatkowe:
Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Opcja ON THE GO, Pakiet Film HD, Pakiet Eleven Sports HD, Katalog treści online, VOD (3 miesiace, potem wylaczam). Abo 100 zl po 3 miesiacach. Wychodzi z tymi 3 miesiacami za darmo 70 zl .Jestem zadowolony. Dobrze ze to forum jest. Jeszcze raz dzieki i pozdrowionka.
Edytowane przez Barti
Usunięto z postu jedno, nieczytelne zdanie. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy na forum więc witam wszystkich.

Jestem abonentem i obserwuję forum dotyczące innego dostawcy usług i przy ostatniej zmianie umowy kierowałem się informacjami zawartymi na forum i jestem mega zadowolony.

Na prośbę kogoś z rodziny mam jednak pytanie dotyczące cyfrowego polsatu. Poczytałem forum kilka stron do tyłu i nie jestem pewien, czy złożona oferta jest dobra (osoba której dotyczy umowa jest zadowolona), a mianowicie.

Obecnie jedna umowa na pakiet Mini z dekoderem HD 5500s za 14,99 zł przeszła na czas nieokreślony, wypowiedzenie złożone i druga umowa na pakiet Familijny HD + Sport HD z dekoderem HD 5000 za 49,99 zł przeszła na czas nieokreślony, wypowiedzenie złożone, obie umowy pod jednym adresem. W zestawie musi być 1 dekoder z wyjściem Euro więc Evoboxy odpadają.

Zaproponowano: Pakiet Familijny Max HD + Cinemax HD i Sport HD + Film HD + Eleven HD + PSP + multiroom HD 5500s + On The GO w ofercie 24/6 za 85 zł/msc przy czym należy zwrócić dekoder HD 5000 a doślą HD 5500s i trzeba dopłacić jednorazowo 29 zł. Nie jestem pewien czy jest w propozycji pakiet Film ale z rozmowy wynikało że tak (jak konsultant wymieniał programy jakie będą dostępne). Cinemax niepotrzebny ale podobno pakiet Sport mogą dać tylko razem z Cinemaxem.

Czy jest to dobra propozycja, czy ma sens czekać na lepszą? Czy w tej opcji to najlepsze dekodery?

Z góry dzięki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej to co przekazał konsultant podczas rozmowy. Dla pakietu Rodzinnego w cenie 5zł, nie ma możliwości wymiany dekodera. Wymiana wiąże się z wzrostem ceny za pakiet. Dla Familijnego w cenie 20zł dostępny jest tylko Lite z Evoboxów. O pozostałe pakiety nie pytałem bo dostałem to na czym mi najbardziej zależało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, voya_ger napisał:

Zaproponowano: Pakiet Familijny Max HD + Cinemax HD i Sport HD + Film HD + Eleven HD + PSP + multiroom HD 5500s + On The GO w ofercie 24/6 za 85 zł/msc

Jest możliwość, żeby w tym zestawieniu zrezygnować z Cinemax HD i Eleven HD oraz z multiroom?Jaka wtedy byłaby cena za pozostały pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, stan69 napisał:

@aro  Fam.Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax +OTG = 60 zł + PSP = 70 zł. Tak mam w swoich  rozpiskach.

             Pakiet Cinemax  jest ,,przyklejony" do Filmu lub Sportu.

Czyli to jest najtańsza opcja z pakietem Sport HD?Czy pakiet Film HD musi też być w ramach tej oferty czy można z niego zrezygnować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, aro napisał:

Czyli to jest najtańsza opcja z pakietem Sport HD?Czy pakiet Film HD musi też być w ramach tej oferty czy można z niego zrezygnować?

Czytałem gdzieś w tym temacie o ofercie - Fam.Max.+ Sport + Cinemax i OTGo za 55 zł. w umowie na 15/3. Przy umowie na 24 mies. OTG darmowe.Pakiet Film HD jest na życzenie abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...