Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 miesiące do końca umowy, wypowiedzenie wysłane w środę, więc w przyszłym tygodniu spodziewam się telefonu.

Ostatnio przedłużałem 12/3, pakiet Familijny Max, Sport, Film, Cinemax i multiroom za 69,99.

Czy jest szansa, żeby w tej cenie dostać to samo + PSP (może być i na 24 miesiące)?

A jeśli nie, to czy da się ugrać zniesienie opłaty za multiroom i płacić za ten sam pakiet 59,99?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym Familijnym HD 24/3 za 20zł na na pewno dostałeś gratis Cyfrowy Polsat GO, czy może chodziło o katalog online? Czy po przejściu umowy na czas nieokreślony nadal pozostanie 20zł, czy stawka zwiększa się? Mam podobną umowę na Familijny HD  24/3 za 19,99zł gdzie zostało 6 miesięcy do końca umowy, gdyby dorzucili mi w cenie CP GO to rozważyłbym przedłużenie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obecnie posiadam w CP umowę, która sie kończy 22/12/2019r.

Pakiet podstawowy:
Pakiet Familijny Max HD
 
Pakiety i usługi dodatkowe:
Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Eleven Sports HD, Katalog treści online, Usługa Multiroom HD
 
Za to płacę 74,99zł miesięcznie. Umowę miałem 15/3. Dekoder główny HD5500s + dodatkowy HD6000.
Na co mogę Waszym zdaniem liczyć? DUK zaoferował mi to co mam bez zmian a umowa 12/3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gordon555 napisał:

Chcę zostać przy multiroomie.

A ten rabat 25% to za co? Smartdom? Poza telewizją nie korzystam z innych usług Plusa/Polsatu, więc na rabat się nie załapię.

Rabat 25% dostaje się wtedy gdy wcześniej miało się 50% rabatu. 

Jeżeli chcesz mieć to samo co masz plus multirom to miesięcznie wyjdzie Cię to 63,75 zł bez rabatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie familijnego HD za 20 zł w wersji 24/3.

Od 7 listopada mówił pracownik z DUK że dla umów co najmniej 24 miesięcznych w gratisie dorzucają CP GO. Sprawdzałem w ICOK - już jest aktywny i można korzystać.

Niestety jedyną niekorzystną zmianą jest to, że po upływie okresu podstawowego umowy opłaty są zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gordon555 możesz otrzymać pakiet Familijny max, Film, Sport, Cinemax, PSP  oraz OTG w umowie 24/6 za 70 zł. Przy tym pakiecie cena MR zmieni się na 5 zł więc wyjdzie 75 zł łącznie.

@kapusta7 w celu sprostowania jeśli miało się 50% rabatu to zamienia się on w - 25 zł od wybranego abonamentu a nie 25%:)

@marenss na pewno kolega wyżej otrzymał OTG przy Familijnym za 20 zł bo od 7.11 jest promocja na OTG ale tylko w umowach na min 24 miesiące więc można mieć nawet pakiet rodzinny za 5 zł i OTG w cenie. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy renegocjacji umowy po upłynięciu okresu podstawowego abonament jest zgodny z aktualnym cennikiem -> niekorzystna zmiana.

Nalezy liczyć, że aktualnie niska cena danego pakietu plus skrócenie o 6 miesięcy umowy przy kolejnej renegoacjaci i może w tej samej niskiej cenie będzie pakiet za te  1,5 roku zrekompensują tę niedogodność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: do końca umowy zostało mi 12 miesięcy. Od ilu miesięcy można zejść na pakiet Rodzinny HD za 4,99? W tej chwili posiadam Familijny Max HD, Cinemax HD, Film HD, Sport HD oraz Eleven Sports.

Edytowane przez Mr. Orbita
Proszę używać znaków przestankowych - poprawiono czytelność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego pytania o wymianę Sagema na Evo HD przy przedłużaniu, wniosek jest taki, że jest to czynność chyba niewykonalna.

Tak więc, jak już też wyżej pisano odnośnie możliwości, uzyskałem Familijny Max +Sport+Film+Cinemax+OTG za 60zł 24/6 jak dla nowych, plus HBO na miesiąc (nie zależało mi). Za to jako nowy miałbym lepiej, bo miałbym dekoder Evo HD zamiast koszmarnie wolnego i  wieszającego się złomu ESI-88. No nic,  głównym dekoderem zostaje HD5500s a ESI w kąt.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jakub471 napisał:

Mam pytanie: do końca umowy zostało mi 12 miesięcy. Od ilu miesięcy można zejść na pakiet Rodzinny HD za 4,99? W tej chwili posiadam Familijny Max HD, Cinemax HD, Film HD, Sport HD oraz Eleven Sports.

 

Mi zostało na jednej umowie na sprzęcie własnościowym 20 miesięcy na pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD za 20 zł.

Złożyłem wypowiedzenie umowy. Po zarejestrowaniu wypowiedzenie w DUK mam Rodzinny HD za 5 zł, umowa na 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam abo Familijny HD + 2 multiroom za 50zl, złożone wypowiedzenie i koniec umowy 24lutego. Dzwoniono do mnie w piątek i przedstawiono mi ofertę przedłużenia tej umowy na 24m-ce od momentu wyrażenia zgody za 35zl + "od kierownika" darmowe CP GO. Umowa jeszcze nigdy nie przedłużana, czy mogę jeszcze wywalczyć 6m-cy gratis ??

Dodatkowo zastanawiam się jakie mam jeszcze opcje ? Jest możliwość zwrócenia dwóch dekoderów z których praktycznie się nie korzysta żeby zejść do 20zl za Familijny HD ?? Pakiet Familijny HD dla nowych dalej kosztuje 40zl ?? bo na stronie CP nie potrafię się połapać ale za to widzę ze dają 6m-cy gratis i CP GO czyli bez problemu pozbyłbym się dwóch niepotrzebnych dekoderów i miał to samo za cenę 5zl większą (tylko tych 3 miesięcy umorzonych szkoda).

Ktos wie jak to najlepiej ugryźć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2018 o 16:02, Nowy 123 napisał:

@gordon555 możesz otrzymać pakiet Familijny max, Film, Sport, Cinemax, PSP  oraz OTG w umowie 24/6 za 70 zł. Przy tym pakiecie cena MR zmieni się na 5 zł więc wyjdzie 75 zł łącznie.

 

@Nowy 123 a czy w tym pakiecie są też kanały Eleven?

Edytowane przez gordon555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ostatnie strony i chciałem zapytać czy wszystko dobrze rozumie.

Jeśli teraz mam Familijny HD + 2 MR za 50zl i jest to moja pierwsza umowa to mogę ja przedłużyć w tej samej cenie na 24m-ce w tym 6 darmowych czyli 18x50= 900zl (lub na rok 9x50=450zl) albo bez darmowych za 35zl x 24= 840zl i nie ma możliwości pozbycia się tych dwóch MR ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...