Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dekodery EVOBOX są zawsze na wynajem i się za nie płaci, czy można go kupić na własność?
Do tej pory miałem Familijny MAX HD + HBO + Cinemax + Sport + Film. Teraz chcę mieć sam Familijny MAX HD (ewentualnie + HBO).

 

Póki co za sam Familijny MAX HD zaproponowali mi 50 zł (chyba jakieś miesiące za darmo). W Smart DOM (telewizja i telefon kończą się niemal w tym samym czasie) niby za 25 zł, więc byłoby chyba mega ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a ile liczą za wynajem? Niby mam ofertę na 50 zł to chyba już z wynajmem? Powiedzieli, że dekoder zostaje. Jak dostanę dobrą ofertę w Plus to wejdę chyba w tego SmartDOM. 25 zł za taki pakiet to chyba gitara :)

Jeśli obecnie miałeś pakiet Premium to domyślam się że nie płaciłes czynszu za dekoder więc jeśli obniżysz pakiet do Familijnego Max HD to nadal nie będziesz miał czynszu za udostępnienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czy chyba jednak zostanę. Powinienem dostać chyba ofertę 12/3 za te 50 zł? Ktoś pisał jeszcze o Familijny Max HD za 29,99zl na 24/3. W nc+ chciałem drugą umowę to krzyknęli mi za podobny pakiet 65 zł / mc, więc im podziękuję.

Edytowane przez kerad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, korzystam z CP w SmartDom, płacę 55pln 24/18 za pakiet który kosztował 110pln, za 4 miesiące kończy się umowa i chciałbym przedłużyć umowę i zmniejszyć pakiety, HBO i Eleven nie oglądam. Czy na chwilę obecną po zmianie pakietów mogę liczyć na coś rozsądnego ? Na stronie CP SmartDom daje 10pln zniżki! WTF ?

 

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, jeśli obecnie powyższa usługa jest rabatowana o 50% z tytułu programu smartDOM3, to rabat się nie zmieni aż do momentu przedłużenia umowy. Po podpisaniu aneksu automatycznie Twoja oferta przejdzie do programu smartDOM4 i otrzymasz na nią rabat w wysokości 25 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No OK, ale tam piszą, że niby dla Familijny Max HD za 29,99zl na 24/3 będzie rabat 10 zł (zamiast 25 zł jeśli wybiorę ofertę za 50 zł). Z tym, że nie będzie darmowych miesięcy, a przy wyborze oferty za 50 zł, otrzymam rabat 25 zł i dodatkowo wybór umów 12/3, 15/3, 24/6 i 29/6? Dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie www CP są oferty dla nowych klientów! Nie dla obecnych! I dla porządku. I bardzo proszę, nie roztrząsajmy w kolejnym temacie samego programu smartDOM. Tutaj opisujemy same oferty dla obecnych abonentów z ewentualną informacją o możliwości uzyskania rabatu smartDOM, ale o samym programie i jego zawiłościach proszę pisać w temacie: https://forum.satkurier.pl/topic/12776-smartdom-pytania-w%C4%85tpliwo%C5%9Bci-czy-dostan%C4%99-rabat/

Zadając raz pytanie o smartDOM tutaj, a kolejne w tamtym robi się bałagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez HBO i Eleven będziesz miał abonament 60zl, do którego dostaniesz 25zl rabatu w programie smartDOM. Po złożeniu wypowiedzenia możesz liczyć na umowy 12/3, 15/3, 24/6 i 29/6.

Czy jeśli do końca pozostało 3,5mies, to mogę wysłać wypowiedzenie? Dostanę ofertę wcześniej niż miesiąc przed końcem (takie info dostałem na infolinii)?

Edytowane przez adamos79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie umowy możesz już złożyć nawet w dniu podpisania umowy. :D Ważne, aby w jego treści napisać wyraźnie, że umowa ma zostać rozwiązana wraz z końcem ostatniego okresu rozliczeniowego określonego w umowie.

Korzystne oferty przedłużeniowe pojawiają się na 6 miesięcy przed końcem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dzikich przygód z CP. Mam umowę na jeszcze około 8-9 miesięcy.

W ramach elastyczności domówiłem 1 z pakietów w ubiegłym miesiącu przez ICOK, nie przeszło, reklamacja, stwierdzenia telefonicznego BOK, że nie mogłem zamówić pakietu opisanego w umowie (Sport za 10 zł) i że od kolejnego miesiąca mogą mi włączyć tylko jako komplet Sport + Film + coś jeszcze za 30 zł. Reklamacja.

Dzwonią (tydzień temu), reklamacja uznana, ale proponujemy zamiast tego na 9 miesięcy Premium za 79,99. Ok, niech będzie (10 zł więcej, a aktywowanie Sport + Film + VOD)

 

Teraz dzwoni do mnie DUK, proponuje przedłużenie. Po chwili, a nie, Pan już przedłużył na 29 miesięcy w ubiegłym tygodniu...

 

Ciekawostka, osoba dzwoniąca do mnie mówiła kilka razy wyraźnie o 9 miesiącach w czasie rozmowy. Odsłuchałem kilka razy nagranie - spośród kilku wymienień jeden raz słychać w ciągu rozmowy że mówi coś i nagle b. cicho mówi "dwadzieścia" przed "dziewięć" normalnym tonem.

Patrząc, że piszecie o ofertach 29/6 to nie dość, że wałek z długością umowy, to jeszcze po 6 miesiącach pewnie by wskoczyło na pełną płatność...

Tak więc - wszystko wszystkim ale nagrywanie rozmów się przydaje...

 

Czekam, aż przyjdą warunki na maila - od nich 10 dni na rezygnację.

Edytowane przez Darek80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->Darek80

 

Zawsze warto nagrywać rozmowy, ale raczej rzadko zdarzają się przypadki że konsultant wprowadza Cie w błąd bo sam jest świadomy że zawsze możesz złożyć reklamację. Nie ma umów krótszych niż 12 miesięcy więc warto o tym pamiętać, a w rozmowie zawsze warto dopytać o długość umowy i okres promocyjny. Na maila powinieneś dostać wzor aneksu w ciągu 24h a na adres do korespondencji w ciągu 30dni więc na spokojnie będziessz mógł odstąpić od tej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...