Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta świąteczna "do wakacji" bez opłat", o której pisałem na poprzedniej stronie działa tak samo jak dla nowych: 

- Podpisując umowę do końca listopada, otrzymasz 8 miesięcy gratis.

- Podpisując umowę między 1 a 31 grudnia, otrzymasz 7 miesięcy gratis.

- Podpisując umowę między 1 a 31 stycznia, otrzymujesz 6 miesięcy gratis.

 

Czy tak działa oferta z DUK 24/8, to musimy poczekać na potwierdzenie lub zaprzeczenie kogoś z DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przydłużyłem umowę ponad 6 miesięcy przed końcem. Umowa na 24 miesiące w tym 8 gratis. Pakiet Premium max w cenie 99,99 + 5zł MR. VOD przez 8 miesięcy gratis. Poprzednia umowa była na 12 miesięcy.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet Premium, płaciłem dotychczas 79.99 zł, złożyłem wypowiedzenie. Dzisiaj dostałem propozycję umowy na 12 miesięcy przy czym 3 w gratisie, ale za 89,99 zł, czyli drożej niż dotychczas o 10 zł. Mogłem wziąć też na 24 miesiące z 6 gratisowymi też za 89,99 zł. Umowa gorsza niż miałem i to dla nowego klienta. Konsultant zarzekał się, że jest to najtańsza oferta. Widzę, że szału nie ma, czy różnica dla "nowych" klientów jest tylko w ilości gratisowych miesięcy ? Czy faktycznie nie ma tańszej oferty dla "starych", już tak mogę pisać o sobie ponieważ kończy się pierwsza umowa z CP :smile:    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie pakietu Rodziny HD, to majac ponizej 6 miesiecy do konca mozna przedluzyc krotkie 12 i 15-sto miesieczne umowy. Mam pytanie; czy majac wiecej niz 6 miesiecy do konca, czy mozna przedluzyc umowe na Rodzinny HD w opcji 24/3 za 4,99zl? Jesli tak, to czy konieczne jest zlozenie wypowiedzenia?

Edytowane przez plusfon007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta przedłużenia na pakiet PREMIUM MAX interesująca. Nawet bardzo. Pozostaje mi bowiem do końca bieżącej umowy dokładnie 6 miesięcy. Ale jest jeden mały szkopuł. Nie wiadomo czy Liga Mistrzów oraz Liga Europy, które będą od przyszłego sezonu w CP będą w pakiecie najwyższym, czy też będą dodatkowo płatne. Jeżeli byłyby one w najwyższym pakiecie za free, to nie byłoby co się zastanawiać, brałbym od razu, ale co jeżeli nie?, a umowa byłaby przecież podpisana na 2 lata, gdzie następny ruch (przedłużenie umowy) mógłbym wykonać dopiero w maju 2019r.

 

A przecież istnieje prawdopodobieństwo (i to duże), że dla kibiców piłki nożnej  w przyszłym roku mogą robić jakieś promocje, by przyciągnąć ich do CP jak najwięcej. I to dla nowych oraz tych przedłużających umowy mogą być jakieś bonusy z LM i LE związane. A tak przy podpisaniu teraz umowy w następnym roku nie będzie żadnego pola manewru (tylko dodatkowo zapłacić), jeżeli nie byłyby te rozgrywki dostępne w PREMIUM MAX.

 

Drugie rozwiązanie więc mam takie, żeby przedłużyć umowę dopiero w styczniu następnego roku na 12/3, tak by móc negocjować nowa umowę po 6 miesiącach, czyli idealnie przypadałoby to na sierpień 2018r.

 

Wszystkie rozwiązania na ten moment to jednak czysta teoria, bo niestety nie wiemy jak zachowa się CP odnośnie posiadanych praw.

 

Pozdrawiam

Jakub z Bielska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Do tej pory miałem Familijny MAX HD Sport Film Cinemax umowa była typu 12/3 Do końca umowy zostało 4 miesiące.Zadzwonił Pan z DUK i zapytał mnie co by mnie interesowało.Powiedziałem że ten sam pakiet ,jednak konsultant zaproponował mi że dorzuci mi Eleveny za 10 zł. [...] Do tego dorzucił mi od siebie pakiet HBO+HBO GO na 3 miesiące za darmo.[...]

HBO HD HBO GO musisz sam zgłosić do wyłączenia, bo inaczej za nie zapłacisz. Dostałeś już tą nową ofertę.

Albo mi to umknęło, albo nikt nie podawał, że gratisowy pakiet HBO + HBO GO jest zamienny z VOD. Nie można dostać obydwu opcji przy przedłużeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem ofertę w APO: Premium max za 99,99 + MR 5 zł i umowę 29/8 - pytanie dlaczego 29/8 a nie 24/8 ? Muszę złożyć wypowiedzenie żeby dostać umowę 24/8? Wymiana dekodera na evobox za 1 zł  - czy z wymianą czy beż oferta jest ta sama. Ewentualnie umowa 15/3 ale cena ta sama czyli 99,99 + 5 zł MR.  Myślicie że DUK zaproponuje coś lepszego jak złożę wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem ofertę w APO: Premium max za 99,99 + MR 5 zł i umowę 29/8 - pytanie dlaczego 29/8 a nie 24/8 ? Muszę złożyć wypowiedzenie żeby dostać umowę 24/8? Wymiana dekodera na evobox za 1 zł - czy z wymianą czy beż oferta jest ta sama. Ewentualnie umowa 15/3 ale cena ta sama czyli 99,99 + 5 zł MR. Myślicie że DUK zaproponuje coś lepszego jak złożę wypowiedzenie?

Dwie strony wcześniej pisałem o ofercie świątecznej w APS-ach. Na poprzedniej stronie @jogi pisał o ofercie dostępnej w DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Obecnie: Familijny Max HD za 49,99 zł + 5 zł za dekoder Sagem ESI 88. Umowa do 31.01.2018.

Z uwagi na SmartDom na telefon muszę mieć pakiet za minimum 49,99 zł.

Co mogę dostać najlepszego w tej cenie - czy warto wysłać wypowiedzenie? Interesuje mnie umowa na 2 lata. Chętnie wymieniłbym dekoder lub pozbył się opłaty 5 zł za jego najem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->Asansiasz

Tak jak już było wspominane na forum, oferta za 4,99zł jest dostępna dla stałych klientów.

Więc jeżeli nie jesteś jeszcze klientem CP i zdecydujesz sie na podpisanie nowej umowy, to tak naprawdę około 4 miesiące przed końcem umowy będziesz mógł się starać o taka ofertę( oczywiście jeżeli będą takie dostępne). 


->tol

Bez  wymiany sprzetu możesz skorzystać z  umowy na 12/3.

A jeżeli zależy Ci na wymianie tego dekodera i 24 miesięcznej umowie, to przy wymianie sprzetu umowa na 24/4.

Zależy na jaki dekoder chcesz wymienić, jeżeli zależy Ci na Evoboxie to czynsz pozostanie 5zł.

Edytowane przez CyfrowyOnline.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuję pomocy. Posiadam internet w Plusie w smartdomie na produkcie 1 a TV mam rabatowana 50%.

Posiadam Pakiet premium w cenie 89,99zl.

Chcialbym zejść do pakiety za 69,99zl z Elevenami. Zadzwonił do mnie konsultant i powiedział że, że jeżeli chce żeby rabaty były kontynuowane muszę zostawić ten Pakiet nie mogę obniżyć i zaproponował umowę na 29 miesięcy i 6 gratis. Wypowiedzenie oczywiście złożyłem ale chyba mogę liczyć na lepszą ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składając teraz wypowiedzenie i przedłużając na tym samym zestawie pakietów TV oraz za tą samą kwotę zyskasz anulowanie obecnych 5 miesięcy umowy, nową umowę z miesiącami bezpłatnymi w schemacie 12/3 jeśli obecna umowa jest na dłużej niż 12 miesięcy. W przeciwnym wypadku umowa 15/3.

Tak też się stało. Zadzwonili po kilku dniach. Nowa umowa na tych samych warunkach 15/3 + VOD na 3mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...