Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w ofertach dla nowych klientów, tak i dla obecnych nastąpiły zmiany w ofertach. W ofercie z min. zobowiązaniem na Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD z elastyczności wyłączony zostaje pakiet HBO HD z HBO GO. Elastycznymi pakietami jest sVOD z IPLA MIX za 10 zł/mies. (Klient może te pakiety razem włączyć lub wyłączyć).

Dlatego zastanawiam się czy ten zapis nie dotyczy obecnych klientów,którzy będą przedłużać umowę :?:

Dla starych umów będzie na starych zasadach dla nowych na nowych.Nikt Wam co kilka miesięcy nie będzie dawał kilka miesięcy gratis.W CP też pracują ludzie co myślą.

A co do gratisowych miesięcy - uwierz,że jest Nas kilku/-kilkunastu , którzy sobie z tym radzą :mrgreen::jupi:

Za krótko jesteś na forum :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz problemy że zrozumieniem?Wycofywanie co chwilę kanału gwarantowanego po wypowiedzeniu nowa umowa z kilkoma miesiącami gratis.Teraz widzę że są tacy co oczekują zmian do warunków umowy czyli kolejne wypowiedzenia i miesiące gratis by zatrzymać abonenta.Minie kolejnych kilka miesięcy i może by wycofali jakieś kanały SD które mają starzy abonenci gwarantowane i kolejne wypowiedzenie.Jak widać jest tu trochę osób które najchętniej TV oglądało by za darmo już nawet dla niektórych 4.90 za Mini HD to za dużo za tyle planują Rodzinny dostać.Już tylko czekać jak ktoś będzie oczekiwał Premium za 30-40 zł ale niestety tak się nie da.Przez to CP oszczędza jak może przy zakupywaniu praw sportowych kanału filmowego z prawdziwego zdarzenia nigdy nie miało nawet na dekoderach oszczędza robiąc swoje o tr nie wspominają gdzie upychają na potęgę kanały a oferta z poprzednich lat systematycznie leci w dół.@Celerebek to że piszę krótko to o niczym nie znaczy w temacie i na forum jestem po tym co widzę dłużej niż Ty chyba że też długo tu milczałeś.Do tego chyba mało wiesz bo nawet nie będąc na tym forum rwałem oferty z darmowymi miesiącami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz problemy że zrozumieniem?Wycofywanie co chwilę kanału gwarantowanego po wypowiedzeniu nowa umowa z kilkoma miesiącami gratis.Teraz widzę że są tacy co oczekują zmian do warunków umowy czyli kolejne wypowiedzenia i miesiące gratis by zatrzymać abonenta.Minie kolejnych kilka miesięcy i może by wycofali jakieś kanały SD które mają starzy abonenci gwarantowane i kolejne wypowiedzenie.Jak widać jest tu trochę osób które najchętniej TV oglądało by za darmo już nawet dla niektórych 4.90 za Mini HD to za dużo za tyle planują Rodzinny dostać.Już tylko czekać jak ktoś będzie oczekiwał Premium za 30-40 zł ale niestety tak się nie da.Przez to CP oszczędza jak może przy zakupywaniu praw sportowych kanału filmowego z prawdziwego zdarzenia nigdy nie miało nawet na dekoderach oszczędza robiąc swoje o tr nie wspominają gdzie upychają na potęgę kanały a oferta z poprzednich lat systematycznie leci w dół.@Celerebek to że piszę krótko to o niczym nie znaczy w temacie i na forum jestem po tym co widzę dłużej niż Ty chyba że też długo tu milczałeś.Do tego chyba mało wiesz bo nawet nie będąc na tym forum rwałem oferty z darmowymi miesiącami.

Spróbuj jeszcze raz - ale poprawnie po polsku - nie mam ochoty się domyślać gdzie powinny być znaki interpunkcyjne...

I jeśli już to: Ceberebek :>

Czyli przedłużając teraz umowę na Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD pierwsze miesiące mam za free ale już bez HBO?

Ja raczej zrozumiałem,że do Twojego pakietu nie będziesz mógł włączać i wyłączać pakietu HBO/HBO GO.

A jeśli utargujesz darmowe,gratisowe miesiące na pełen pakiet Premium to HBO/HBO GO będziesz miał.

Ale chyba musimy poczekać na "wyprostowanie" problemu przez @swojadroga :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla niektórych 4.90 za Mini HD to za dużo za tyle planują Rodzinny dostać.

Zgadza się ... :). Pamiętam czasy gdy Rodzinny HD był za 24,90. Dziś już można go mieć za 9,90 w SmartDom, dlaczego nie można mieć go za 4,90 na własnym sprzęcie? Byłem jednym z pierwszych z pakietem Mini HD za 4,90. Jak są możliwości to należy je wykorzystywać...Chcesz płacić więcej to płać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zawarłam nową umowę z DUK (do końca starej miałam jeszcze 4 miesiące). Wysłałam wypowiedzenie.

Miałam Premium 12/5, dekoder ESI-88 - bez opłat, w sumie zapłaciłam tylko 3 miesiące po 89,90 zł

teraz mam Premium 15/5, dekoder ten co miałam - bez opłat, przez 5 miesięcy mam jeszcze VOD, a przez całą umowę Iplę i HBO GO - niepotrzebne mi, płatne po promocji 89,90. Moje Premium ma: Cinemaxy i HBO na całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla niektórych 4.90 za Mini HD to za dużo za tyle planują Rodzinny dostać.

Zgadza się ... :). Pamiętam czasy gdy Rodzinny HD był za 24,90. Dziś już można go mieć za 9,90 w SmartDom, dlaczego nie można mieć go za 4,90 na własnym sprzęcie? Byłem jednym z pierwszych z pakietem Mini HD za 4,90. Jak są możliwości to należy je wykorzystywać...Chcesz płacić więcej to płać :)

Wyleczyłem sie już z płacenia za innych i ciągłego słuchania przy przetargach sportowych że za drogo.A do tego przy kolejnych przedłużeniach umowy słuchania od konsultantów jak to tanio a co do oferty jaka mnie interesuje mają mało do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz problemy że zrozumieniem?Wycofywanie co chwilę kanału gwarantowanego po wypowiedzeniu nowa umowa z kilkoma miesiącami gratis.Teraz widzę że są tacy co oczekują zmian do warunków umowy czyli kolejne wypowiedzenia i miesiące gratis by zatrzymać abonenta.Minie kolejnych kilka miesięcy i może by wycofali jakieś kanały SD które mają starzy abonenci gwarantowane i kolejne wypowiedzenie.Jak widać jest tu trochę osób które najchętniej TV oglądało by za darmo już nawet dla niektórych 4.90 za Mini HD[/b] to za dużo za tyle planują Rodzinny dostać.Już tylko czekać jak ktoś będzie oczekiwał Premium za 30-40 zł ale niestety tak się nie da.Przez to CP oszczędza jak może przy zakupywaniu praw sportowych kanału filmowego z prawdziwego zdarzenia nigdy nie miało nawet na dekoderach oszczędza robiąc swoje o tr nie wspominają gdzie upychają na potęgę kanały a oferta z poprzednich lat systematycznie leci w dół.@Celerebek to że piszę krótko to o niczym nie znaczy w temacie i na forum jestem po tym co widzę dłużej niż Ty chyba że też długo tu milczałeś.Do tego chyba mało wiesz bo nawet nie będąc na tym forum rwałem oferty z darmowymi miesiącami.

 

Ledwie zacząłeś zaglądać na forum i masz czelność wypluwać że my tu żerujemy na biednym Cyfrowym Polsacie i kombinujemy jak by tu za friko oglądać :!: po części masz rację- ja jestem abonentem prawie 10 lat dopóki nie znalazłem tego forum płaciłem jak baran przez wiele lat moje rachunki i nikt z CP nawet nie pomyślał by zadzwonić i wiernemu,sumiennemu abonentowi coś zaproponować np.HBO gratis przez miesiąc-w du :censored: mnie mieli -jesteś jeleń to płać.

Dzięki forum satkuriera zaczęli dzwonić i to dość często :brawo: bo teraz ZGODNIE Z PRAWEM dostają wypowiedzenie jak nawet przecinek się zmieni w regulaminie czy wyleci mój "ulubiony" kanał o którym się TU dowiedziałem że w ogóle był na liście.

Kiedyś oni dymali mnie,teraz ja dymam ich-chyba sprawiedliwie no nie :?: i takim sposobem gdy mi sie skończy obecny gratis to przez 3 lata będę miał chyba zapłacone 5 miesięcy :jupi: jeszcze kilka zmian umowy i będę z CP fifty-fifty :lol:

a Tobie jak coś nie pasi to się nie interesuj i regularnie opłacaj abonament i to jak najwyższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Polsat czy inne firmy tworzą swoje regulaminy w bardzo niekorzystny dla klienta sposób, a w reklamie oczywiście nie wspomną o co ciekawszych zapisach, to jest OK? Jak klient powołuje się na złamane zapisy w umowie, to już jest cwaniaczkiem-polaczkiem, co najchętniej chciałby wszystko za darmo.

Tak w ogóle to 90% oferty CP powinno być FTA. Jak można pobierać opłatę za kanały wypełnione reklamami? W internecie każda usługa premium = brak reklam. W TV zapłać i jeszcze oglądaj reklamy.

O usługach CP i NC+ długo można by pisać. Reklamy, niska jakość techniczna, brak oryginalnej ścieżki dźwiękowej na większości kanałów, a nawet jak jest to i tak walą lektora na wszystkich.

Dlaczego zatem nie korzystać ze zmian w umowie?

Ostatni przykład przyjaznych usług CP:

W reklamie: "Power LTE bez limitu."

W regulaminie: "Możemy przyciąć prędkość do 16kb/s, gdy uznamy że użytkownik zbyt intensywnie korzysta z netu i to mimo tego iż nadal nie wykorzystał bazowych 25 GB na 3G".

Wystarczy poczytać w internecie jak to ludziom po 4-5 dniach korzystania z netu CP przyciął łącze.

 

Inne firmy nie lepsze. W regulaminach często są dodawane śmieciowe usługi gratis przez pierwszy miesiąc i gdy użytkownik z nich nie zrezygnuje w ciągu miesiąca to potem płaci dodatkowo 5-10 zł za każdą.

Dawniej N i C+ tak naciągały na pakiety dodatkowe, a CP miał zapis, że umowa po zakończeniu jest przedłużana z automatu na kolejne 12 czy 36 miesięcy.

Była też afera z dystrybutorami C+ co jeździli po wsiach i sprzedawali C+ co miała kosztować kilka złotych przez całą umowę, a po kilku miesiącach cena rosła do ok. 100 zł Oczywiście C+ nabrała wody w usta, bo klient widział co podpisywał.

 

W tej chwili poziom cwaniactwa u operatorów TV, internetowych i komórkowych przekracza jakiekolwiek normy przyzwoitości. Ja już się nauczyłem, że zanim podpiszę cokolwiek czytam cały regulamin. Dobrze jest o tyle, że można na spokojnie zrobić to w domu przez internet zanim pójdzie się do salonu, czy kurier przywiezie umowę.

Dlaczego zatem klient ma nie wykorzystywać korzystnych dla niego okoliczności? Niech prawo w końcu działa w dwie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz problemy że zrozumieniem?Wycofywanie co chwilę kanału gwarantowanego po wypowiedzeniu nowa umowa z kilkoma miesiącami gratis.Teraz widzę że są tacy co oczekują zmian do warunków umowy czyli kolejne wypowiedzenia i miesiące gratis by zatrzymać abonenta.Minie kolejnych kilka miesięcy i może by wycofali jakieś kanały SD które mają starzy abonenci gwarantowane i kolejne wypowiedzenie.Jak widać jest tu trochę osób które najchętniej TV oglądało by za darmo już nawet dla niektórych 4.90 za Mini HD[/b] to za dużo za tyle planują Rodzinny dostać.Już tylko czekać jak ktoś będzie oczekiwał Premium za 30-40 zł ale niestety tak się nie da.Przez to CP oszczędza jak może przy zakupywaniu praw sportowych kanału filmowego z prawdziwego zdarzenia nigdy nie miało nawet na dekoderach oszczędza robiąc swoje o tr nie wspominają gdzie upychają na potęgę kanały a oferta z poprzednich lat systematycznie leci w dół.@Celerebek to że piszę krótko to o niczym nie znaczy w temacie i na forum jestem po tym co widzę dłużej niż Ty chyba że też długo tu milczałeś.Do tego chyba mało wiesz bo nawet nie będąc na tym forum rwałem oferty z darmowymi miesiącami.

 

Ledwie zacząłeś zaglądać na forum i masz czelność wypluwać że my tu żerujemy na biednym Cyfrowym Polsacie i kombinujemy jak by tu za friko oglądać :!: po części masz rację- ja jestem abonentem prawie 10 lat dopóki nie znalazłem tego forum płaciłem jak baran przez wiele lat moje rachunki i nikt z CP nawet nie pomyślał by zadzwonić i wiernemu,sumiennemu abonentowi coś zaproponować np.HBO gratis przez miesiąc-w du :censored: mnie mieli -jesteś jeleń to płać.

Dzięki forum satkuriera zaczęli dzwonić i to dość często :brawo: bo teraz ZGODNIE Z PRAWEM dostają wypowiedzenie jak nawet przecinek się zmieni w regulaminie czy wyleci mój "ulubiony" kanał o którym się TU dowiedziałem że w ogóle był na liście.

Kiedyś oni dymali mnie,teraz ja dymam ich-chyba sprawiedliwie no nie :?: i takim sposobem gdy mi sie skończy obecny gratis to przez 3 lata będę miał chyba zapłacone 5 miesięcy :jupi: jeszcze kilka zmian umowy i będę z CP fifty-fifty :lol:

a Tobie jak coś nie pasi to się nie interesuj i regularnie opłacaj abonament i to jak najwyższy.

Widzę że niedokładnie przeczytałeś mój post napisałem przecież że na forum jestem bardzo długo jakieś 4 lata tylko wcześniej nie pisałem.Ja sam tak robiłem jak Ty i to forum nie było mi potrzebne do trzymania dobrej oferty choć dzięki forum wiedziałem kiedy mogę wysłać wypowiedzenie jak znikały kanały.Ale czytając nie tylko to forum doskonale widać że część abonentów najchętniej nic by nie płaciła a następni tylko wyglądają kiedy będą darmowe okna na wybrane kanały.A już szczytem bezczelności było jak kiedyś jeden abonent się na jednym forum awanturował że płaci jak to określił kupę kasy a ma tak mało i słabe kanały(dokładnie płacił 20 zł).Ale w sumie to sam CP jest sobie winien rozdając na lewo i prawo miesiące gratis i okna otwarte.Abonenci się przyzwyczaili do takiej sytuacji więc wymagają coraz więcej jak to mówią apetyt rośnie w miarę jedzenia.Z drugiej strony ostatnio CP bardzo często daje furtkę do takich wypowiedzeń po wcześniejszych latach mało było takich okazji.A mniejsze wpływy z abonamentu to brak kasy na rozwój i poprawę oferty która niestety kuleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...