Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słaba, ponieważ DVB-H nie jest usługą na telewizory, tylko na urządzenia mobilne o mniejszych przekątnych ekranu.

1. MUX-4, czyli telewizja mobilna Cyfrowego Polstau nie nadaje w DVB-H, tylko w zwykłym DVB-T.

2. Z jakością nie jest źle, pod warunkiem, że nie masz wielkiego telewizora i nie wiadomo jakich wymagań. Różnica w cenie jest jednak bardzo duża by kupować Familijny Max + Sport tylko dla tych dwóch programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mając niskie wymagania jakość TV Mobilnej, na jakimkolwiek panoramicznym telewizorze o przekątnej równej lub większej niz 32 cale jest najzwyczajniej w świecie słaba.

 

Za to u mojego znajomego na kineskopowym 21 cali wygląda świetnie :lol: ale te starocie zatuszuja wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba, ponieważ DVB-H nie jest usługą na telewizory, tylko na urządzenia mobilne o mniejszych przekątnych ekranu.

1. MUX-4, czyli telewizja mobilna Cyfrowego Polstau nie nadaje w DVB-H, tylko w zwykłym DVB-T.

2. Z jakością nie jest źle, pod warunkiem, że nie masz wielkiego telewizora i nie wiadomo jakich wymagań. Różnica w cenie jest jednak bardzo duża by kupować Familijny Max + Sport tylko dla tych dwóch programów.

 

Też tak myślę :brawo:

Mam tv 46", ale najwyżej podłączę pod 19", wtedy będzie jakość rewelacyjna!!! Piłkę i zawodników drużyn da się rozróżnić, wiec chyba nie będzie źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

1. MUX-4, czyli telewizja mobilna Cyfrowego Polstau nie nadaje w DVB-H, tylko w zwykłym DVB-T.

2. Z jakością nie jest źle, pod warunkiem, że nie masz wielkiego telewizora i nie wiadomo jakich wymagań. Różnica w cenie jest jednak bardzo duża by kupować Familijny Max + Sport tylko dla tych dwóch programów.

 

Ad.1. No widzisz nie bardzo tak jest, bo niektóre tunery wbudowane w TV nie rozpoznają tego sygnału jako DVB-T, więc jest co najwyżej jakaś hybryda.

 

Ad.2. Jakość jest po prostu fatalna, bo jak mówiłem, nie jest to produkt dla telewizorów, chyba, że o przekątnych kuchennych, 19-22".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszłym miesiącu kończy mi sie umowa z poslatem i nie wiem czy mam dzwonić, wysyłać wypowiedzenie, czy sami coś mi zaproponują? Czy z polastem prowadzi się negocjacje jak z c+?

obecnie mam Familijny hd+ Sport hd + Extra hd + MR za 69,9 m-c. jaką ofertę można otrzymać przy przedłużeniu umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty nie powiesz? Nigdy bym na to nie wpadł będąc na tym forum od 7 lat. Dzięki, że mnie oświeciłeś z tym wypowiedzeniem.

Czy jest jakaś inna osoba, która może odpowiedzieć na moje wcześniejsze pytanie? Mnie naprawdę nie chce się bawić co tydzień w telefony od doradców tylko od razu wolę wyłożyć karty na stół, ale muszę mieć potwierdzenie czy się zdarzały przypadki, że ktoś dostał rodzinny HD za 14,90zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właśnie zainteresowałem się umową szwagierki z CP. Ma Mini HD z czynszem 5 zł za dekoder HD. Umowa do 7 listopada 2013 r.

Czy:

1. osiągalne jest przedłużenie z Mini HD za 4,90 zł?

2. aby to osiągnąć trzeba wysłać wypowiedzenie?

3. w CP obowiązuje trzymiesięczny okres wypowiedzenia umowy terminowej?

4. przy aneksowaniu umowy można zakupić antenę z konwerterem TWIN w promocyjnej cenie (przy podpisywaniu umowy nie była kupowana)?

Dzięki z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

jaki polecacie dekoder przy przedłużaniu umowy? może ktoś wymienić w kolejności od najlepszego do najgorszego ? jeżeli można to również opcja z MR, z góry dziękuję za pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w takiej sytuacji: mam pakiet Familijny i dekoder Sagecom. Na 6 miesięcy przed końcem umowy chcę wziąć wyższy pakiet, czyli Familijny Max HD+MR z dekoderem HD 6000 za 79zł. Razem moje wydatki będą wynosić 64,90. Dostanę oczywiście 5 mies. za free i za to, że nie ma ipliMix dla klientów przedłużających, mam sobie wybrać "coś", zaproponować konsultantowi i jeśli będzie to możliwe to obiecał, że to dostanę. Wymyśliłem sobie, że chciałbym pakiet HBO za free do końca umowy. Myślicie, że są szanse, żeby to dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...