Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie, czy mając ofertę Smart Dom gdzie umowa na telewizję kończy mi się w październiku mam szansę na Familijny HD, Sport HD w opcji 5 miesięcy gratis przy umowie na 12 miesięcy. Głównie chodzi mi o to, że oni maja świadomość że rezygnacja z oferty telewizji podniesie mi cenę internetu i telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanse na 12/5 masz jak najbardziej, ale w regulaminie smartdom jest zapis, że zniżka przestaje obowiązywać w momencie zmiany jakiejkolwiek usługi tj. jak skończy Ci się umowa z CP to podpisując jakikolwiek aneks zniknie zniżka na drugiej usłudze. By ją zachować musiałbyś zostawić CP w formie na czas nieokreślony, ale skoro masz starszą umowę, to jeszcze jest w niej zapis o automatycznym przedłużeniu na ileś tam miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem i jak mnie zapewniano jedynym warunkiem zachowania zniżek w usłudze internetu i telefonu w opcji Smart Dom jest przedłużenie umowy na telewizję w CP z rachunkiem nie mniejszym niż 49.90, a to jakie warunki uda mi się wynegocjować to jest moja sprawa. Pytanie czy jestem wstanie coś ugrać jeśli oni maja świadomość, że muszę przedłużyć aby nie stracić zniżki na pozostałe usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanse na 12/5 masz jak najbardziej, ale w regulaminie smartdom jest zapis, że zniżka przestaje obowiązywać w momencie zmiany jakiejkolwiek usługi tj. jak skończy Ci się umowa z CP to podpisując jakikolwiek aneks zniknie zniżka na drugiej usłudze. By ją zachować musiałbyś zostawić CP w formie na czas nieokreślony, ale skoro masz starszą umowę, to jeszcze jest w niej zapis o automatycznym przedłużeniu na ileś tam miesięcy.

A skąd ta pewność ma szanse?W CP wiedzą doskonale że ma usługi powiązane i nie opłaca się zrezygnować z tv.Ktoś się już tu pochwalił że dostał taką ofertę w smartdomie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem i jak mnie zapewniano jedynym warunkiem zachowania zniżek w usłudze internetu i telefonu w opcji Smart Dom jest przedłużenie umowy na telewizję w CP z rachunkiem nie mniejszym niż 49.90

W umowie:

W przypadku rozwiązania Umowy uprawniającej Plus Abonament/Plus Internet/TV/Internet w CP, ale nie w sytuacji kiedy Abonent nie rezygnuje z Umowy uprawniającej po zakończeniu czasu oznaczonego, Korzyść zostanie usunięta z Nowej Umowy I oraz Nowej Umowy II.

oraz

Jakakolwiek zmiana umowy objętej promocją (Umowa uprawniająca/Nowa Umowa I/No0wa Umowa II) powodująca obniżenie miesięcznego zobowiązania powoduje utratę możliwości korzystania z Korzyści na Umowie, której dotyczy ta zmiana oraz na drugiej Umowie o ile Korzyść na nią jest przyznawana na podstawie zmienianej Umowy, wraz z końcem ostatniego okresu rozliczeniowego, dla którego obowiązywała umowa/umowy na niezmienionych warunkach.

Pytanie tylko jak potraktują początkowe miesiące bez opłat? W teorii mogą to powołać się na powyższy punkt i zabrać zniżkę, ale wątpię by tak zrobili.

 

W CP wiedzą doskonale że ma usługi powiązane i nie opłaca się zrezygnować z tv.

Niekoniecznie. Za jedną usługę zawsze zapłaci mniej niż za dwie ze zniżką. Dla CP umowy 12/5 to dobry interes, oczywiście pod warunkiem, że dotyczą abonentów, którzy czekają do końca umowy, a nie wykorzystują zmiany w regulaminie. Przy przedłużeniu umowy odpada prowizja dla punktu sprzedaży i koszt wyprodukowania dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwie może i tak ale za trzy usługi już chyba nie bardzo które są teraz oferowane.Już wszyscy po ostatnim wycofaniu kanałów nastawili się na 12/5 i co wyszło?Część osób się przeliczyła wcześniej czy póżniej skończy się to rozdawanie pakietów za pół darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodzi. Oni wiedzą, że ta oferta wiąże wszystkie usługi i nawet jeśli będzie oferta 12/5 to mogę jej nie dostać, a jak mi się nie podoba to podniosą mi cenę internetu i telefonu więc mają mnie w szachu stąd moje pytanie. Co do zniżki na pierwsze miesiące, to uzyskałem informacje że dla nich jest ważne jaka jest kwota abonamentu na umowie a nie ile mam przyznanych bezpłatnych miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś aneks 12/5. W darmowych miesiącach i bieżącym do końca Familijny HD, potem możliwość zejścia do Rodzinnego HD za 19,90 zł (co mnie interesowało). Średnio 11,61 zł miesięcznie. Poprzednia umowa nie wypowiadana, na własnym dekoderze (DRH-6), obowiązywała 1 (!) dzień - od wczoraj.

Jestem mile zaskoczony i bardzo zadowolony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęła się wyprzedaż dekoderów Sagemcom ESI-88 w ofertach dla obecnych abonentów. Aktywacja obniżona została do 29zł w ofertach z minimalnym abonamentem od 59,90zł do 79,90zł. Przy minimalnym abonamencie od 89,90zł aktywacja wynosi 1zł, natomiast przy minimalnym abonamencie 39,90zł lub 49,90zł aktywacja wynosi 29zł + 5zł czynszu miesięcznie.

Jednocześnie aktywacja PVR7000 została podniesiona do 69zł w ofertach z minimalnym abonamentem od 59,90zł do 79,90zł, abonament minimum 89,90zł aktywacja bez zmian 49zł, natomiast w ofertach z minimalnym abonamentem 39,90zł lub 49,90zł aktywacja wynosi 69zł + 5zł miesięcznie czynszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet Pakiet Mini HD za 9,90 z dekoderem F300. Z pakietu zależy mi jedynie na kanale Polsat Sport (mimo że jest SD). Czy jest sens szarpać się w wypowiedzenie (jest szansa zbicia ceny lub wymiany odbiornika na HD?) czy też zostać na umowie na czas nieokreślony (rozumiem że cena pozostałaby 9.90). Dostanie pakietu Sport w HD z wymianą odbiornika to zapewne już wyższe koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem o tym żeby kiedykolwiek CP naliczył karę za wymianę dekodera. Poza tym teraz na szeroką skalę są prowadzone działania mające na celu wymianę wszystkich dekoderów SD na HD. Wystarczy udać się do "życzliwego" Punktu APS i wymiana powinna być zrealizowana jest od ręki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kar (dla abonenta) nie ma za wymianę sprawnego sprzętu. Abonent może się spotkać z odmową wymiany sprawnego dekodera.

 

Moja sugestia w tym konkretnym przypadku:

W APS-ie wymień dekoder SD na HD z powodu zawieszania się dekodera SD (to przejdzie i nikt nie będzie podważał tego argumentu dla tych starych dekoderów). Potem w DUK walcz o umowę z pakietem Mini HD za 4,90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...