Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za 3 miesiące kończy mi się okres umowy. Mam teraz za 14,90 najtańszy pakiet z siatkówką (programy sportowe). Poczytałem przez godzinkę ten wątek i nie znalazłem co zrobić by dalej to kontynuować. Podobno nic nie muszę robić i mi się z automatu przedłuży w tej samej cenie. Czy jest w tym jakiś haczyk, którego nie przewidziałem i nie znalazłem go w przeogromnym podręczniku z paragrafami umowy?

18 miesięcy mija 4 października. Czy to znaczy że umowa jest do końca października?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej kolega wyżej nie ma racji:

"Jeśli wypowiedzenie wpłynie do CP przynajmniej jeden pełny cykl rozliczeniowy przed zakończeniem okresu podstawowego/dodatkowego umowy to umowa ulegnie przekształceniu w umowę na czas nieokreślony po zakończeniu okresu podstawowego/dodatkowego umowy. Przy umowie na czas nieokreślony obowiązuje wyższa stawka abonamentu."

 

Dajmy na to, że do końca umowy został jeden okres rozliczeniowy i w tym czasie wpływa jej wypowiedzenie, więc umowa się nie przedłuża na kolejny okres dodatkowy wynoszący 12 miesięcy a przekształaca się na czas nieokreślony i przez te 2 miesiące gość płaci wyższy abonament, zgodnie z cennikiem dla umów na czas nieokreślony. Po tych 2 miesiącach umowa ulega rozwiązaniu.

 

Może ja uzupełnię, bo chyba o to mu chodziło?

3 cykle rozliczeniowe, to 3 miesiące np. lipiec, sierpień, wrzesień.

Zagapia się i wypowiedzenie zamiast wysłać w czerwcu wysyła kolejnym miesiącu, tj. w lipcu

Za dwa miesiące płacisz obecną stawkę a w trzecim podwyższoną i umowa rozwiązuje się na koniec października.

Jeśli zgapisz się dwa miesiące i wypowiedzenie wyślesz w sierpniu, to za wrzesień płacisz obecną stawkę a za październik i listopad pełną stawkę i umowa rozwiązuje się na koniec listopada.

Jeśli przegapisz cały cykl rozliczeniowy (trzy miesiące) to umowa automatycznie przedłuża się na kolejny okres dodatkowy wynoszący kolejne 12 miesięcy.

Wiem, że w CP nie ma pełnych miesięcy kalendarzowych ale tak mi się lepiej objaśnia. Teraz zobacz umowę i kiedy ją podpisałeś np. 15 dnia miesiąca, to 14 dzień następnego miesiąca jest tym jednym miesiącem.

Myślę, że nie zagmatwałem a pomogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurek1

§ 4 SUPER OFERTA W PROGRAMIE SMARTDOM - WARUNKI SPECJALNE

2. Korzyści będą przyznawane na kolejne okresy rozliczeniowe w czasie określonym w § 2 pkt.1 Szczegółowe zasady przyznawania Korzyści w ramach super oferty:

a. w przypadku Nowych Umów I oraz Nowych Umów II Plus Abonament/Plus Internet/TV/Internet w CP Rabat/Upust promocyjny zostanie przyznany najpóźniej od drugiego pełnego okresu rozliczeniowego następującego po dniu zawarcia Umowy;

 

@Pytacz - nie masz racji.

 

@SlaWasII - W Twojej umowie masz zapis o przedłużeniu umowy na okres dodatkowy 12 miesięcy na tych samych warunkach jakie masz do tej pory. Obowiązywać Cię będzie ta sama stawka abonamentu, którą masz obecnie (stawka abonamentu na czas określony). Jeśli nie chcesz wypowiadać umowy to proponuję telefon do Działu Utrzymania Klienta. Z tego co tutaj donoszą można mieć pakiet Mini HD nawet za 4,90zł. Tą stawkę może Ci pomóc uzyskać złożone wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz,dziwne ale na tej stronie http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... mini-hd.cp jest odnosnik i kieruje na Rodzinny HD-stąd moje pytanie.Obecnie mam familijny HD+sport HD+MR za 59.90 i chcialem zejść do najnizszej ceny ale ze sportem(POlsat sport,sport extra,news).Wyglada na to że taki bedzie najtanszy?Ew jak pisałeś ,niektorzy dostali go za 4,90.A mozna w mini HD dostac multiroom?Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dotarłeś do tej strony, ale jest tam ewidentnie błąd w linku (jest to stara wersja strony CP, stąd ten błąd).

Tutaj masz wykaz kanałów w pakiecie Mini HD: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... ez-umow.cp

a poprzez Twój link dochodzisz do wykazu kanałów w pakiecie Rodzinnym HD

Multiroom HD jest od Familijnego HD, choć pod względem ekonomicznym od Familijnego Max HD lepiej dobierać Multiroom HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SlaWasII - W Twojej umowie masz zapis o przedłużeniu umowy na okres dodatkowy 12 miesięcy na tych samych warunkach jakie masz do tej pory. Obowiązywać Cię będzie ta sama stawka abonamentu, którą masz obecnie (stawka abonamentu na czas określony). Jeśli nie chcesz wypowiadać umowy to proponuję telefon do Działu Utrzymania Klienta. Z tego co tutaj donoszą można mieć pakiet Mini HD nawet za 4,90zł. Tą stawkę może Ci pomóc uzyskać złożone wypowiedzenie.

@swojadroga dzięki, ale nadal nie jestem pewien wszystkiego...

 

1. Czy mogę nic nie robić i się przedłuży samo na 12 kolejnych miesięcy za 14,90zł/mies, i za rok znowu, i znowu...? Tak to rozumiałem kiedyś...

 

2. Kiedy kończy się moja umowa? 4 października czy może 31 października? Myślę że 31, a zatem jeszcze mam 3 pełne miesiące i prawie cały lipiec! Dlaczego zatem @Pytacz twierdzi, że już za późno?!

 

3. Do kiedy muszę złożyć wypowiedzenie, by nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów (poza 14,90/mies.), zakończyć współpracę z dniem 4 (bądź też 31) października? Wydawało mi się, że miesiąc przed końcem, a zatem we wrześniu wystarczy... umowy nie mogę znaleźć... Wypowiedzenie tylko na piśmie czy można w punkcie?

 

Thx za pomoc. Czytając forum mam trochę w głowie groch z kapustą... Normalnie nie mogę już znieść tych wszystkich zawiłych umów, promocji, srocji... Prosta sprawa jak bilet do kina, a takie jasła trza wyczyniać... :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad.1. Tak, możesz.

 

ad.2. Jeśli cykl rozliczeniowy masz na 4 dzień miesiąca, to 4 października (ale tu polegamy na Twojej informacji odnośnie daty końca umowy).

 

ad.3. Okres wypowiedzenia masz 3 cykle rozliczeniowe. Składając wypowiedzenie listownie do CP lub w dowolnym APS-ie do 3 sierpnia 2014r., to Twoje wypowiedzenie będzie liczone od 4 sierpnia 2014r. Skoro Twoja umowa kończy się 4 października 2014r to jesteś spóźniony o miesiąc, aby nie zapłacić odrobinę więcej ostatniego miesiąca.

za okres od 4 sierpień 2014r. do 3 wrzesień 2014r. - 14,90zł (stawka abonamentu na czas określony)

za okres od 4 wrzesień 2014r. do 3 październik 2014r. - 14,90zł (stawka abonamentu na czas określony)

za okres od 4 październik 2014r. do 3 listopad 2014r. - 16,90zł (stawka abonamentu na czas nieokreślony, chyba że masz inną stawkę w swoich warunkach promocji)

Jednak nie zapłacisz żadnej kary za zerwanie umowy przed czasem. Taka kara się pojawi jeśli wypowiedzenie złożysz dopiero po 4 września 2014r.

 

 

Po złożeniu wypowiedzenia i skutecznych negocjacjach możesz na pewno obniżyć sobie rachunek za pakiet Mini HD. Najniższa cena za ten pakiet jaka się pojawia w tym wątku to 4,90zł za pakiet Mini HD. Oferta ta jest dostępna dla wytrwałych negocjatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4,90zł za Mini HD osiągniesz tylko w DUK (telefonicznie) i raczej bez wypowiedzenia może być nieosiągalne. Do tak obniżonej ceny może być konieczny konkretny argument. ;) W APS jeśli chodzi o pakiet Mini HD nie obniżysz ceny abonamentu, możesz po wytrwałych negocjacjach ugrać gratis do 5 miesięcy (do 3 miesięcy jeśli bierzesz nowy dekoder HD) Rodzinny HD a potem 14,90zł za Mini HD lub 24,90zł za Rodzinny HD. Potem masz opcję z pakietem Rodzinnym HD, gdzie maksymalnie do 9 miesięcy można ugrać gratis (do 6 miesięcy jeśli bierzesz nowy dekoder HD) Familijny HD a potem 19,90zł za Rodzinny HD lub 39,90zł za Familijny HD.

Teraz od Ciebie zależy czego oczekujesz i jak to rozegrasz. Nic nie stoi na przeszkodzie złożenia wypowiedzenia w APS i "pozwolenia się utrzymać", ;) ale możesz też czekać na telefon z DUK lub sam zadzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat (i nie tylko Cyfrowy Polsat) ma gotowe schematy ofert. Są dwa typy ofert. Pierwszy, dostępny w prawie każdym momencie umowy, udzielający w pierwszym okresie umowy rabatu w abonamencie i dodatkowych pakietów oraz drugi, dostępny w ostatnich miesiącach trwania umowy, z bezpłatnymi miesiącami i dodatkowymi pakietami. Drugi schemat można "ugrać" też, kiedy abonent odstępuje od umowy na przykład z powodu wyłączenia z oferty ulubionego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zadzwonił do mnie to zadzwoniłem sam i dostałem takie oferty: (umowa się kończy 6 września)

 

1. Umowa na 15 miesięcy, przez 2 miesiące Rodzinny HD (opłata 14,9) potem schodze do MiniHD i płacę dalej 14,9. Muszę wymienić dekoder bo mam jeszcze SD i za wymianę dekodera 99zł

 

2. Umowa na 24 miesiące, przez 3 miesiące Rodzinny HD za 0,00zł potem schodzę do Mini HD i płacę 14,9. Dekoder za 1zł

 

3. Umowa na 24 miesiące bez promocji, przez cały czas za 9,90 i dekoder za 1zł

 

 

Da się coś lepszego wynegocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wypowiedziałem umowę z CP. Pozostało 2 miesiące do końca. Dzwonili z DUK.

 

Zależy mi na kwocie abonamentu 49.90 i umowie min 24 z tytułu smartdom

 

Zaproponowano mi familijny max hd za 49.90 , umowa na 29miesiące i 8 miesiecy gratis / 8 miesiecy ipli mix. Multiroom dodatkowo za 10zł/m

 

 

Czy przy tych założeniach można ugrać coś więcej? Wyższy pakiet w cenie 49.90zł? Może są jakieś krótsze umowy 24-25miesiecy, może uda się wydusić więcej niż 8 miesiecy za darmo przy 29m. Ewentualnie multiroom za 0zł.

 

To był pierwszy kontakt i pierwsza oferta, nic nienegocjowałem bo chciałem skonsultować z wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszukiwarka.jpg

Dotarcie do odpowiedzi wymagało poświęcenia 5 sekund. Tylko 5 sekund! Ceny podane w kwietniu tego roku przeze mnie nie uległy zmianie.

 

@maciekc16 - 8 miesięcy gratis przy umowie na 24 miesiące to maksimum co można dostać. Multiroom HD od kilku miesięcy jest tylko już płatny dla dobierających tą usługę. 0zł za Multiroom HD można mieć tylko przedłużając umowę, w której był już bezpłatny Multiroom HD lub Multiroom SD.

 

@tom427 - Tylko i wyłącznie w jednej ofercie jest to możliwe. W ofercie "Ostatnia Szansa" viewtopic.php?f=7&t=432&start=2700#p970717.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...