Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanie;

Co można ugryźć ?? Pisać wymówienie ??

 

 

Witam Wszystkich !:)

Mam kilka pytań, obecnie mam umowę na 15m w tym 3 gratis i posiadam pakiet rodzinny HD za 19,90zł miesięcznie z możliwością zmiany na mini HD za 9,90zł. cały czas płace za ten rodzinny 19,90zł i umowa powoli mi się kończy już 15 sierpnia. Mam też drugą umowę na ten sam pakiet z dekoderem SD ale tam płacę 9,90zł. Oby dwa dekodery czyli SD i HD 3000 mam kupione na własność. Nic ciekawego mi nie przedstawiają, długie umowy na 29 m nie chce się wiązać.

Oferta 1. Umowa na 15m / 4 miesiące 14,90 za Familijny HD potem 39,90 lub możliwość wyboru Rodzinnego HD za 19,90zł

Oferta 2. Umowa na 15m / 4 miesiące za 24,90 zł za Familijny Max HD potem 49,90 lub wybrać familijny HD 39,90

oferta 3. To samo co oferta 2 ale mogę dostać multiroom przez 4 m za 0zł a potem 10 zł.

Nie wiem teraz co zrobić, czy złożyć wymówienie.

trochę mi się nie podoba ta oferta. liczyłem że dostanę np Familijny HD za 39,90 + multiroom za 0zł przez cały okres umowy + kilka miesięcy taniej abonament.

 

Co możecie mi doradzić ???

PS. po wymówieniu mam możliwość włączenia pakietu DARMOWEGO HD.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje odwagi wiazac sie umowa na 29 miesiecy tym bardziej ze przypuszczam ze cp zacznie sie zabezpieczac przed mozliwoscia wypowiedzen dajac coraz wiecej kanalow niegwarantowanych.Radze przejrzec szczegolowo PWU czy sie cos nie pozmienialo w tym zakresie.

 

Każda zmiana w PWU jest monitorowana i takie nowości również wyczytać można na forum, :read: gdyż zazwyczaj wycofanie kanału z PWU wiąże się w perspektywie kilku miesięcy z zaprzestaniem świadczenia usługi :)

a nawet jak by trzeba pozostać i jakimś cudem płacić przez 21 miesięcy po 59,90 to oglądając uprzednio przez 16 miesięcy premium za free średnia wychodzi przyzwoita :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam teraz pakiet mini za 15zl, wiem ze to nie kosmos ale zawsze cos :)

 

Chcialem dokupic drugi dekoder z pakietami: Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + HBO i okazalo sie, ze:

 

- nie maja dla mnie nic ciekawszego niz dla kogos z ulicy, w zasadzie czasem oferta indywidualna jest duzo gorsza niz na necie!

 

- nie moge wziasc pakietow powyzej bo musze do nich zawsze domawiac> HD Cinemax HD + HBO GO

 

- logiczna analiza pakietow CP wskazuje, ze czegokolwiek nie wybiore i tak cena dochodzi do ceny pakietu premium!!! 89,90/mc

 

i tu pytanie - na prawde nie mozna tych ofert ograniczyc i otrzymac dobra cene tylko na wymienione pakiety na mc????

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się. Dzisiaj telefon z DUK - po piątkowym wysłaniu wypowiedzenia.1 oferta :29 m-cy abonament ( Full pakiet + darmowy MR ) i 6 m-cy gratis - i ja na to " chyba pan żartujesz". No i znajomy tekst: muszę skontaktować się z przełożonym. Po chwilowej muzyce 2 oferta: 24 m-ce abonament ( Full pakiet + darmowy MR - przez cały okres umowy ) i 8 m-cy gratis + badziewia typu VOD itp oraz 1 miesiąc erotyki. Chwila namysłu i to biorę z uwagi na 8 m-cy gratisu.Bezpłatnie : od wrzesień 2013r do luty2015r. I jak tu narzekać na CP! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o to chodzi - jestem złym klientem CP - bo wykorzystuję każda okazję........ a znów coś się wydarzy przez te 8 miesięcy - a oferta 12/5 ciężko ją wyrwać. ja też myślałem o nc+ , ale te miesiące darmowe........... w moim słonku :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pavelkuss: obecnie za 59,90 zł/mies. oferowany jest pakiet: Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD. Dodając HBO HD wychodzi już oferta Premium. Natomiast elastyczna konfiguracja: Familijny Max HD + Sport HD + Film HD to wydatek max. 69,90 zł/mies. Nawet, jak do tego da się domówić HBO HD (albo 20 zł albo 25) to i tak się nie opłaca - tracisz Cinemaxy. Ciężko będzie cokolwiek zrobić w Twoim wypadku, chyba, że Ci nie zależy zbytnio na czasie i zrezygnujesz z pakietu Mini (wyślesz wypowiedzenie umowy na 3 miesiące przed jej końcem) i postarasz się zamienić ten pakiet obecny na coś powyżej - wtedy w grę wchodzą darmowe miesiące i może jakiś upust na abonament. W obecnej sytuacji, gdy chcesz dokupić nową umowę, to niestety chyba tylko to co dla nowego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tuż po rozmowie, z uroczą Panią. Sprawa myślę, że się bardzo komplikuje tym, którzy wypowiedzieli podwójnie umowy (mam na myśli miesiąc grudzień i wycofanie kanału Love) + teraz tą z kanałami Cinemax, Sundance HBO SD. Urocza Pani poinformowała mnie, iż w miesiącu grudniu wziąłem umowę tak zwaną "negocjacyjną" i nie mogę teraz jej ponowie wziąć. Obecnie teraz w systemie widzi następujące promocje: umowa 15 miesięcy uwaga pełnopłatna za 59,90zł (FamMax, Extra, Sport, Cinemax), lub 24 miesięcy w tym 8 miesięcy gratis, pakiet premiium przez okres promocyjny, a potem minimalne zobowiązanie to (FamMax, Extra, Sport, Cinemax) za 69,90 zł (chyba). Trzy razy mnie przepraszała, bo chodziła się pytać do kierownika o ofertę dla mnie. Rozmowa trwała 45min. Stanęło na tym, że spróbuje jeszcze w moim imieniu walczyć o ofertę jaką chce. Umowę 12 z darmowymi miesiącami. Powiedziała również, że jakby było coś nowego to zadzwoni przed 24, bo wtedy mija okres umowy. Nie będę płakał, jeśli się nie uda nic wywalczyć, bo mam NC+, ale jednak stracę [beep]icie, jednak czy warto? - zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zostań w najlepszej platformie świata, czyli nc+.

 

Przecież on tam cały czas jest i jak widać nie wybiera się stamtąd. Chce również pozostać w CP, ale na określonych warunkach.

 

Z innej beczki, jeśli mi zaproponują opcję: 8/24, też się zastanowię nad pozostaniem w CP. O ile ktoś zdąży zadzwonić ;)

W skali dwuletniej to tylko dwa miesiące mniej, niż 2 * 5/12 a szansa, że coś wyleci istnieje... Minus to dwuletni cyrograf...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi wytłumaczyć dlaczego jako wieloletniemu abonentowi nie ma dla mnie w systemie oferty rodzinnego HD za 19.90zł tylko dalej mam płacić 24,90zł a pierwszy lepszy klient który przyjdzie z ulicy ma to za 19.90zł plus jeszcze trzy miesiące gratis bo ja tej paranoji poprostu nie rozumiem. Dodam nawet że mogę wziąść tą najdłuższą umowę na 29 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonili dzis z cp po wyslaniu wypowiedzenia pierwsza oferta 24/8 po moim stwierdzeniu ze zbyt dluga umowa zaproponowano mi taka jak ostatnio z powodu wycofania kanalu Love czyli 12/5 a dodam ze jestem obecnie w ostatnim miesiacu gratisowego okresu poprzedniej umowy.Tak ze dziwie sie ze inni maja problem z uzyskaniem takiej krotkiej umowy.Nie zgadzac sie na pierwsze lepsze dlugie umowy tylko czekac do konca na lepsze oferty.

 

 

Ja obie oferty odrzucilem gdyz podjalem decyzje by wypelnic do konca tj 26 kwietnia umowe i chwilowo zostane przy naziemnej.I bede obserwowal spokojnie sytuacje,ktora platforma pierwsza zaproponuje naprawde dobra oferte ta podpisze na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj szybko załatwiłem temat przedłużenia umowy :D Po wysłaniu dwa dni wcześniej maila z prośbą o ofertę (umowa kończy się pod koniec września) i lekkim postraszeniu wymówieniem, wczoraj telefon z CP. Umowa na 15miesięcy, w tym premium przez 4mies. za 59,90 i od 5miesiąca 59,90 + 5 za dekoder (Sagem ESI). Do tej pory 84,90pln. Dla mnie oferta OK. Dzisiaj już wszystko hula :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...