Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomemu kończy się umowa i chce zejść z pakietu L (60 zł) na pakiet S. Prosi mnie o doradzenie...
Czy w tym wypadku może liczyć na jakiś gratis w postaci kilku miesięcy, lub na obniżenie ceny przez pierwszy rok ??
Np. 12x20 zł + 12x30 zł ??
Z góry dziękuję za podpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, aktualnie mam:

 

60 zł - Pakiet podstawowy L
10 zł - Polsat Sport Premium
10 zł - Eleven Sports
5 zł - Multiroom x1

85 zł RAZEM

 

Evobox HD + Ebobox Lite

 

Data umowy: 15.03.2022

Do końca: 8 miesięcy

Okres rozliczeniowy: 15.07.2023-15.08.2023

 

Aby zostawić tak jak jest, to na jakie warunki można liczyć po wypowiedzeniu umowy?

Warto zmienić dekodery na te nowsze? Telewizory i tak mam w 1080p, ale może po prostu lepiej działają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem skąd takie informacje ale 6 msc gratis jest jakos od wiosny  tego roku bez koniecznosci podnoszenia cen o 10zł itp. 

Nie chce Ci niczego udowadniać ale mylisz sie, że duk wyciskać ma z klientow mega drogie pakiety i slabe oferty.  Duk ma zadanie szybko zatrzymać dużą ilosc klientow i nikt sie w negocjacje nie bawi.

 

 

Co do aps to nie wiem jakie sa zasady. 

@TOMI2 oferta o ktorej piszesz jest tylko gdy klient miał juz S

 Jesli schodzi to 6 mscy bez oplat a pozniej 30zl

Tzn ceny podales dla M

S przy kontynuacji jest rok 10 drugi 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cp.go Dzięki za informacje ;)
Znajomy już rozmawiał w sprawie obniżenia pakietu z "L" na "S" i jako ciekawostkę dodam, że nie przedstawiono mu tego co piszesz, tylko zaoferowano mu obniżkę na całą umowę, czyli "Pakiet S" 24 miesiące po 20 zł.
W sumie przeliczając, wychodzi na to samo ;)
"Pakiet M" zaoferowali znajomemu w opcji 6 miesięcy gratis, a później 40 zł.
Także nie najgorzej to wygląda. Te gratisy 6-cio miesięczne to nie ukrywajmy, to cały "magnes" i AS w rękawie Polsatu, to działa 👍  :beer:
Może komuś przyda się ta informacja, pozdrawiam 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze 6 miesięcy umowy, ale już dostaje telefony, że mogę podpisać nową umowę. 
Czy bez wypowiedzenia można dostać te same warunki ? 

Obecnie mam pakiet L + psp eleven ekstraklasa , hbo za 110zł. 

Ogólnie ostatnio oglądam mało tv. Najbardziej zależy mi na sporcie. Co mogę ugrać? 

Ewentualnie pakiet M + sport i hbo ? 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Cp.go napisał(a):

Niewiem skąd takie informacje ale 6 msc gratis jest jakos od wiosny  tego roku bez koniecznosci podnoszenia cen o 10zł itp. 

https://www.tabletowo.pl/promocja-oferta-polsat-box-boze-narodzenie-2022/

 

Nie chcę się kłucić lecz w wieku 44 lat nie posiadam jeszcze starczej demencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekodery: EVOBOX PVR i HD2000 (dekoder multiroom) i chciałbym wymienić ten drugi dekoder na nowszy. Co dostanę w zamian??? Poza tym zostało mi prawie 6 miesięcy do końca umowy. Termin zapłaty to u mnie 15 dzień m-ca, a umowa jest do 15.02.24 r. Moje pakiety to: 130,00 zł (pakiet L + wszystkie pakiety+ Disney+(oprócz VOD-PPV)). Chcę zostawić wszystkie pakiety. Jaka może być oferta PB???

Edytowane przez kolos22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, cidik napisał(a):

Jak to samo?
6 za free i 18 po 30 daje 540
w drugim przypadku 12 po 10 i 12 po 20 daje 360
a 24 po 20 daje 480

Policzyłeś to "służbowo" 😆, bo w praktyce trzeba liczyć "Pakiet S" tak:
➡️  6 za free i 12 po 30zł, czyli 360 zł, gdyż ostatnie 6 miesięcy można "uciąć" 😎
➡️  lub 18 miesiący po 20 zł, co daje też 360 zł 😜
Ostatnie pół roku umowy w praktyce się nie liczy, bo zawsze można to przyciąć, jeśli przypilnujesz sprawę 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Obecnie posiadam:

- Pakiet L

- 2 x MR

- HBO

- Filmbox

Za całość płacę 100 zł.

 

Do końca umowy pozostało 6 miesięcy (wg ICOK). Złożyłem wypowiedzenie i otrzymałem ofertę z DUK na to co powyżej + Disney za 120 zł (6 miesięcy gratis, to co wyżej 110 zł + 10 zł Disney)

Czy coś się zmieniło w ciągu ostatnich tygodni i Disney nie jest już darmowy do umów od 100 zł czy może po prostu moja umowa trwa jeszcze zbyt długo i lepsze oferty (darmowy Disney) pojawią się dopiero później?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gizior89 To wygląda na to, że oferta zmieniła się na gorsze. Jeszcze 13.06 @Cp.go pisał, że do darmowego D+ wymagana jest płatność minimum 100 zł, a teraz dodatkowym warunkiem jest pakiet sportowy. Choć trochę dziwne to podejście, bo teoretycznie rezygnując z Filmbox'ów i biorąc Eleven'y kwota abonamentu jest taka sama, a D+ gratis będzie tylko przy Eleven'ach.

A czy ogólnie ktoś miał sytuację, że składając wypowiedzenie 6 miesięcy przed końcem umowy, dostawał lepsze oferty gdy było bliżej końca umowy?

Edytowane przez wilu09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, umowa kończy mi się we wrześniu. W tej chwili mam pakiet M z PS Premium w cenie 50 zł miesięcznie. Dwa pytania - czy w tej cenie jest szansa na pakiet C+ 3 i 4? Druga kwestia, ważniejsza - czy CP oferuje umowy 12 -miesięczne? Infolinia oferuje tylko 24-miesieczne co przy nierozstrzygniętym przetargu na LM jest dla mnie ryzykowne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2023 o 20:13, czytnik napisał(a):

Umowa jeszcze przez 7 miesięcy , 

PB bawi się ze mną w kotka i myszkę .

Dzwonią do mnie z numeru 22 212 74 44 jak odbieram to oni rozłączają się , może wstyd im że dzwonią z taką ofertą.

@Cp.go  możesz to wyjaśnić ?

Masz rację. Nie zależy im na stałych klientach. W tej chwili tylko nowi klienci się liczą. Chodzi im o to aby podpisywać umowy na nowe droższe pakiety. Dlatego najlepiej jest nic nie wypowiadać ale zostać z tym starym wytargowanym pakietem sprzed dwóch lat

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...