Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko przy takiej ofercie, bo kolega wcześniej pisał, że przy pakiecie L+Eleven też dostał 2 multiroomy za 10 zł.
Czyli wychodziłoby, że najprawdopodobniej już od samego pakietu L obniżono opłatę z 15 zł na 10 zł za 2 multiroomy.
Wiadomość zaczyna się potwierdzać, za chwilę ja będę przedłużał umowę więc może sam się coś dowiem i wyjaśnię na 100% tę kwestię, oczywiście dzieląc się tutaj informacją
Ale innych proszę też o udzielanie się, jak już coś doświadczyli w tej kwestii.
U mnie przy pakiecie L+eleven konsul powiedział, że multiroom będzie 2x5zł . Na umowie natomiast jest tylko wpisane "opłata za multiroom: 10zł” więc nie piszę czy jest 1x10 zł i 1x0 zł czy 2x5 zł
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Obecnie płacę za jakiś pakiet (nie pamiętam jaki) + Cinemaxy + HBO + 2MR + dzierżawa dekodera 5zł - 110zł. Chcę zejść na goły abonament M + 1xMR. Umowa wypowiedziana, 1 dekoder MR oddany i dostałem ofertę na 24x35zł lub 3x0 21x40 (3 miechy pakiet L w gratisie). Czyli kosztowo to samo. Przy wymianie dekodera głównego na nowy nie będę już płacił dzierżawy. Taka samą ofertę dostaje nowy klient. Konsul nie chce mi nic więcej zaoferować. Słabo negocjuję czy nic więcej nie da się urwać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę już na 100% potwierdzić wiadomość o płatnościach za multiroomy. Właśnie jestem świeżo po rozmowach i przedłużeniu umowy  :read:
Biorąc pakiet L + jeden dodatkowy (prawdopodobnie sama "L-ka" też wystarczy), wtedy otrzymujemy bezdyskusyjnie, każdy multiroom za 5zł, więc to oznacza powrót do starych zasad 😉
Nie trzeba było o to prosić, po prostu konsultant z automatu dolicza po 5zł od multiroomu 👍
Myślę, że ta wiadomość definitywnie już rozwiąże wątpliwość m.in. koledze @stan69  :hello:👍
Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych, to dość ważna informacja, szczególnie gdy ktoś ma 2 lub 3 multiroomy 😉😉
 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam umowę na czas nieokreślony i bardzo stary pakiet z HBO + Cinemax + FilmBox + 1 multiroom (kiedyś był to max bez 18+; nie było jeszcze wówczas PSP, Eleven, C+) w cenie 99,90. Obecnie pasował by mi pakiet L + Sport MAX + FilmBox + 1 multiroom, rozumiem, że CineMax dodają za free oraz wymiana moich starych dekoderów (HDP5000 oraz HD mini) najlepiej na EVOBOX PVR + jakiś dodatkowy do Multiroom’u. Jak najlepiej przeprowadzić tą zmianę i jakiej oferty mogę się spodziewać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składaj wypowiedzenie przez ICOK i czekaj na telefon z DUK[dział utrzymania klienta].Powinien zapoponować Ci ofertę-pakiet L+Filmbox+Cinemax+Elewen+C++PSP+HBO[6 m-y]gratis+MULTIROM.Opłata 12 m-y=50pln+12m-y 115pln.Ja mam z HBO-drugi rok za 125pln.Udanych negocjacji.😉

DEKODERY WYMIENIĄ WEDLE ŻYCZENIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

mam prośbę o radę gdyż czytając posty trochę się pogubiłem.

Obecnie mam SmartDom w którym umową uprawniającą jest TV a na pozostałe umowy czyli internet i telefon w plusie mam zniżki.

Przy założeniu że nadal chciałbym pozostać w SmartDom na obecnych zniżkach jaką ofertę mogę otrzymać z DUK?

Obecnie płacę 70zł + 5zł Multiroom za:

·        Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD

·        Pakiet dodatkowy: Opcja ON THE GO

·        Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD

·        Pakiet dodatkowy: Pakiet Polsat Sport Premium

·        Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport HD

·        Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD

·        Pakiet dodatkowy: Katalog treści online

Pakiet dodatkowy: Multiroom HD

Dekoder PVR + multiroom

 

Interesuje mnie to samo (ewentualnie bez sportu) czyli L + Film + Cinemax + Multiroom

lub dodatkowo HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirek76Sport jest w L-ce więc pozostanie, chyba, że chodzi ci o PSP jak bez niego to byłoby 10 zł mniej w drugim roku umowy. Teraz to samo, więc pakiet L+Filmbox+PSP+MR opłata 12x50 i 12x85 zł mies. z HBO 105 zł. Cinemaxy w cenie. Ulgę w SmartDom utrzymasz, chyba będzie z miesięczną przerwą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

Rozumiem więc że L + Filmbox + MR +Cinemax to koszt 12x50 + 12x75 lub + HBO 12x95 oraz 6 m-cy gratis pozostałe kanały ?

Kilka wątków wcześniej widziałem coś podobnego w kwocie 12x50 + 12x65 (lub 12x85 z HBO) - czy takie ceny są jeszcze aktualne ?

Konieczna będzie wymiana sprzętu czy może zostać to co mam czyli PVR + multiroom ?

Czy w trakcie już trwania nowej umowy np. 'gołe' L można w dowolnym momencie dobierać i rezygnować z kanałów premium np.HBO lub PSP w cenie po 20 zł lub FilmBox za 10 zł itp ?

Pozdrawiam, Mirek

Edytowane przez Mirek76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co widziałeś to było bez Filmboxów (12x50+12x65), możesz to brać. Sprzęt możesz wymienić na 4K, lub pozostać z tym co masz. Pakiety premium możesz włączać i wyłączać w dawnym icok, jest 5 zł drożej od

pakietu i 1-szy msc darmo. Bo w umowie już nic nie zmienisz.

Zmniejszając zobowiązanie (bez Filmboxów) możesz dostać umowę 3 mies.pełna oferta za 0 zł i 21 mies. po 65 zł

Edytowane przez stan69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie,

Wypowiedziałem umowę, aktualnie płacę chyba 125 zł a w zasadzie mało co oglądam TV.

 

Zastanawiałem się nad całkowitą rezygnacją, ale jakby nie patrzeć sport oglądam, więc otrzymałem taką ofertę:

 

- Pakiet M Sport + Cinemax , 3 msc 0zł, 21 msc - 75 zł 

- wymiana 4 dekoderów - aktywacja 196 zł 

 

Zastanawiam się, czy mogę mieć coś lepiej? Np. aktywacja bez opłaty? 

 

I jeszcze jedno pytanie - w domu mam 2 sieci WiFi, czy MR będą działały - jak wygląda to w nowych dekoderach? Teraz muszę biegać z kartami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie schodzisz cenowo z abonamentu, ale to co oferują nowym powinieneś dostać, jak nie lepiej. Trzy mies. wszystko co mają za 0 zl potem 75 zł. Dekodery są bezkartowe. Aktywacja 3x29zł +1x49zł główny, wszystkie liczą jak główny ?

Edytowane przez stan69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bartek1718 napisał:

Dzień dobry posiadam obecnie pakiet Rodzinny HD za 5zl. Poinformowano mnie ze przy przejsciu na czas nieokreslony cena wzrośnie do 15zl. Prosze o pomoc jakie warunki mógłbym otrzymac aby opłata tak bardzo nie wzrosła

Złóż wypowiedzenie i jak będą dzwonić to powiedz twardo, że albo zostaje 5 zł albo dekoder odnosisz do APSu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...