Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ajajaj.. aż tak? Musze aneksować umowę? To załóżmy że przedłużam czy aneksuje. Z tego co przed chwilą przejrzałem tu na forum nie ma już w ofercie pakietu który mam obecnie i musiałbym wybrać bodaj pakiet M. Ja płacę teraz 20zł/mc . Mógłbym dostać coś w tej cenie + multiroom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, forresty napisał:

Słuchajcie, mam pakiet Pakiet Familijny HD w umowie na 2 lata, 1.5 roku do końca i myślę o dołożeniu  jednego multirooma. Jest jakaś opcja żeby tego multirooma dostać w promocyjnej cenie czy będę musiał placić standardowo 10zł/mc?

Z tego co wiem nie dołożysz w trakcie trwania umowy, w c+ możesz w dowolnym momencie, w cp nie... To lipa straszna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, PawelTSW napisał:

Z tego co wiem nie dołożysz w trakcie trwania umowy, w c+ możesz w dowolnym momencie, w cp nie... To lipa straszna 

 Naprawdę dziwna procedura. Ktoś może to potwierdzić na 100%? NO dobra, załóżmy że chce podpisać nową to co mogę dostać. Ten stary Familijny jeszcze za 20zł/2 lata można? Jeśli nie to ten pakiet M - jaką promocję można dostać z multiroomem? Tam oba Eurosporty są na stałe (widze E2 na stronie Polsatu w pakiecie)

Edytowane przez forresty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest osobny temat: multiroom 

 

Cytat:

 

Cześć,

 

Do końca mojej umowy pozostało 18mc, ale już teraz chciałbym dobrać dodatkowy dekoder do multiroom. Myślałem, że podpiszę aneks i doliczą mi 5 zł do rachunku, ewentualnie moja umowa zostanie przedłużona do 24mc. Niestety wg konsultanta to niemożliwe. Jedyne rozwiązanie do podpisanie aneksu, wg którego opłata miesięczna wzrośnie o ok. 30zł na okres 36mc, gdyż mam Sport Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, forresty napisał:

 Naprawdę dziwna procedura. Ktoś może to potwierdzić na 100%? NO dobra, załóżmy że chce podpisać nową to co mogę dostać. Ten stary Familijny jeszcze za 20zł/2 lata można? Jeśli nie to ten pakiet M - jaką promocję można dostać z multiroomem? Tam oba Eurosporty są na stałe (widze E2 na stronie Polsatu w pakiecie)

1. Tak mogę potwierdzić, dobranie MR = nowy cyrograf.

2. Familijnego za 20 zł nie dostaniesz.

3. Nie chcę Cię wprowadzić w błąd, ale generalnie mi jak ostatnio proponowano drugi mr (na wyższym pakiecie) to oferta była bez żadnych promo wg standardowego cennika. Zadzwoń na infolinię i dopytaj. Wypowiedzenia nie złożysz bo półtorej roku do końca umowy. Moim zdaniem za pakiet M będziesz miał ofertę 30zł + 10 zł MR = 40 zł/msc - no ale jak zaznaczyłem, upewnij się sam.

4. Ew rozważ (o ile kanały by ci odpowiadały) wziąć zamiast MR z CP - telewizję na kartę NC+. Płacisz za rok z góry za pakiet start+, masz 12 msc spokoju i brak umowy na drugim dekoderze. Biorąc pod uwagę, że masz 18 msc do końca umowy, to za ten rok możesz wtedy złożyć wypowiedzenie w CP i dobrać u nich MR na (być może) korzystniejszych warunkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wprowadzacie tutaj pytających w błąd. Stare pakiety są już niedostępne ale tylko dla nowych abonentów. Nawet w salonie polsatu macie wybór przy przedłużeniu umowy, czy chcecie nowy czy stary pakiet. Z tym, że obowiązują normalne ceny. Przykładowo Rodzinny HD 20zł, Familijny HD 40zł. A tych pytajacych o dodatkowy multirom zapraszam na infolinie polsatu. Minuta rozmowy i problemu nie będzie. PSP kanały zaraz znikną. Prawa LM I UEFA polsat straci i co wtedy???? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W związku z tym, że do końca obecnej umowy zostało mi 6 miesięcy (7 w iCok) mam pytanie na co max. mogę liczyć podczas przedłużenia po złożonym wypowiedzeniu? Wygląda to następująco:

- obecniePakiet Rodzinny HD, Cinemax HD + Eleven Sports HD

- przedłużenie: pakiet M + Eleven Sports HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bartolini1379 napisał:

Ludzie wprowadzacie tutaj pytających w błąd. Stare pakiety są już niedostępne ale tylko dla nowych abonentów. Nawet w salonie polsatu macie wybór przy przedłużeniu umowy, czy chcecie nowy czy stary pakiet. Z tym, że obowiązują normalne ceny. Przykładowo Rodzinny HD 20zł, Familijny HD 40zł.

 

Ale gdzie tu masz wprowadzanie ludzi w błąd? Kolega pytał wcześniej czy mając półtorej roku do końca umowy i dobierając MR dostanie Familijny HD za 20 zł. Dostanie? 

 

@deejay_18

 

Pakiet M + Eleven = 1-12 msc - 20 zł, 13-24 - 40 zł. Średni miesięczny rachunek - 30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, sebap napisał:

Bo starej pakietyzacji przez trzy dni nie było jak weszły nowe. To wiadomość z DUK. Potem wszystko nagle wróciło, gdyż ludzie zaczęli masowo dzwonić i jak to Polak nigdy mu nie dogodzi.

10 godzin temu, poselsuski napisał:

Ale gdzie tu masz wprowadzanie ludzi w błąd? Kolega pytał wcześniej czy mając półtorej roku do końca umowy i dobierając MR dostanie Familijny HD za 20 zł. Dostanie? 

 

@deejay_18

 

Pakiet M + Eleven = 1-12 msc - 20 zł, 13-24 - 40 zł. Średni miesięczny rachunek - 30 zł.

Nie, bie dostanie w tej cenie. Familijny za 40zł plus opłata za MR 5zl lub 10zl, zalezy na jakiego konsultanta trafi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nieco się spóźniłem bo do końca umowy 24/6 mam jeszcze 5 miesięcy czyli już miesiąc w plecy :/

Pytanie do ogarniętych w temacie - mam obecnie umowę na Familijny HD z pakietem HBO, HBO GO oraz opcją ON THE GO, dodatkowo dekoder Evobox PVR - płacę 65 zł miesięcznie.

Co można ciekawego ugrać zachowując powyższe pakiety?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
 posiadam: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, PSP, Eleven HD, OTG i multiroom za 85 zł/mies, umowa kończy się za miesiąc. Posiadam też telefony i zniżki na telefonach  dzięki telewizji także odpada u mnie w chwili obecnej pisanie wypowiedzenia gdyż automatycznie tracę rabaty telefonowe a jest tego trochę. Pytanie teraz jakie są opcje i jakie rozwiązanie będzie najlepsze. Ogólnie z tego co mi jakiś gość z Polsatu mówił przez telefon nie mogę zejść z telewizji więcej niż 10 zł bo przepadną rabaty. Chciałbym też zapytać co w przypadku gdy umowy nie przedłużę, dalej będę płacił 85 zł i miał to co mam dotychczas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, stan69 napisał:

@weskerpakiet M + HBO HBO GO. Przez rok 20 zł. drugi rok 50 zł. Przez 6 mies. pakiet L, Cinemax i OTG w cenie całą umowę.

 

Brzmi dobrze :) Tylko dzieci krzyczą, że chcą dodatkowo pakiet dla dzieci, którego niestety w pakiecie M nie ma - czy można taki pakiet aktywować dopiero po 6 miesiącach skoro przez 6 miesięcy jest aktywowany pakiet L, w którym pakiet dla dzieci jest zawarty tak aby przez pierwsze 6 miesięcy płacić 20 zł, później przez kolejne 6 miesięcy 30 zł, a później przez rok 60 zł?

Dodatkowo mam pytanie - kusi mnie ten nowy dekoder Evobox IP - czy można z niego zrobić multirooma z Evoboxem PVR bo nagrywanie na dysk jest jednak bardzo wygodne i chciałbym ten dekoder sobie zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...