Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Konfidell @ na pewno cena wzrośnie do 15zł. Znalazłem swoją umowę w poczcie e-mail i tak właśnie jest. Ale złóż pilnie wypowiedzenie i dzwoń do DUK, zobaczysz co Ci zaoferują, jesli nic konkretnego to wycofasz wypowiedzenie i zostaniesz przy Rodzinnym za 15zł. Mała rada, do DUK dzwoń kilka razy bo każdy konsultant co innego mówi i oferuje. Ja trafiłem na kobietę, dawała mi pakiet S za 10zł przez 12miesięcy, kolejne 12miesięcy 20zł, z tym że przez pół roku dawała pełną ofertę czyli wszystkie kanały jakie oferują, normalnie to kosztuje ponad stówe. Zalezy czego szukasz, musisz na spokojnie przemyśleć, przykładowo w Pakiecie M masz zbliżone programy do Rodzinnego,ale cena 20zł, dochodzą Eurosporty na których nie ma kompletnie co oglądać i masz rodzinę kanałów TVN24 Style Turbo. 

Edytowane przez Bartolini1379
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak zmian w ofertach jest dużo. Może zacznę od tych "bardziej" optymistycznych.
I powiem o tych typowo z DUK. 
Przedłużając umowę np. na pakiet M i dobierając dodatkowe pakiety (niezależnie ile pakietów dobierzemy) otrzymujemy na pierwsze 12 miesięcy upust 10 zł na pakiet M i płacimy tylko 20 zł. Przez pół roku dostępny jest maksymalny pakiet, który sam się dezaktywuje. Po pół roku zostają pakiety jakie wybraliśmy i nadal płacimy 20 zł. Od 13 miesiąca abonament zgodnie z tym co wybraliśmy. Ceny pakietów dodatkowych takie same jak przy nowych umowach, prezentowanych chociażby na stronie CP. Teraz UWAGA! Ta oferta obowiązuje to tylko w momencie podniesienia abonamentu po okresie promocyjnym ( nowy abonament po okresie promocyjnym, musi być wyższy o minimum 10 zł od naszego obecnego zobowiązania).
Jeśli natomiast nie podnosimy abonamentu, tylko wybieramy pakiet o tej samej cenie co nasz obecny abonament, różnica jest taka, że na okres promocji nie mamy maksymalnego pakietu tylko pakiet oczko wyższy np. wybierając M jako podstawę na 6 miesięcy otrzymujemy pakiet L.
I teraz ta mniej optymistyczna wiadomość. Obniżając swoje zobowiązanie nie mamy, ani rabatu na rok, ani pakietu dodatkowego na 6 miesięcy. Jest tylko jedna oferta, gdzie można otrzymać 2 miesiące pełnej oferty za darmo nawet podczas obniżenia zobowiązania. Przy wymianie dekodera głównego okres rabatów, oraz dodatkowych pakietów nie ulega zmianie.
Dostępne są też ofert z obniżonym o 10 zl abonamentem na cały okres umowy, ale tutaj nie otrzymujemy dodatkowych pakietów nawet na jeden miesiąc, nie możemy dobrać dodatkowych pakietów (tylko wybrane gotowe konfiguracje), nie ma możliwości wymiany dekodera oraz nie można skorzystać z tej oferty jeśli posiadamy usługę MR-oferta tylko na jeden dekoder.
Dostępne jest też kilka ofert ze starej pakietyzacji, ale nie będę się tutaj rozpisywał, bo nie ma o czym. :) Najmniejszy to Mini za 15 zł. A największy Familijny Max z Eleven za 60 zł. Zniżka na rok tak jak opisałem na początku i pakiet wyższy bądź pełny również na 6 miesięcy pod warunkiem, że zachowujemy obecny pakiet bądź go podwyższamy. 
I co do usługi multiroom. Każdy płatny 10 zł miesięcznie. Nawet jeśli był za 0 zł, teraz będzie za 10 zł. To takie najważniejszy zmiany. Sorry za interpunkcję i ewentualne błędy ale szybko pisałem. 
 

  • Dzięki 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sebap pakiet L 60 zł + Eleven 10 zł, Filmbox 10 zł, Cinemax 0 zł, OTG 0 zł. 80 zł łącznie, z czego 1 rok płacisz 50 zł i pół roku oglądasz pakiet oczko wyższy, ale teraz nie powiem, Ci z pamięci co jest uruchamiane w pakiecie L jako ten wyższy, jeśli jako dodatek masz już Eleven i Filmbox. Czynszu nadal nie będzie jeśli do tej pory nie było. 

Edytowane przez Nowy 123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Nowy 123 napisał:

@sebap pakiet L 60 zł + Eleven 10 zł, Filmbox 10 zł, Cinemax 0 zł, OTG 0 zł. 80 zł łącznie, z czego 1 rok płacisz 50 zł i pół roku oglądasz pełen pakiet włącznie z HBO, PSP, Ekstraklasa i Rozrywka. Średnia z umowy 65 zł. Czynszu nadal nie będzie jeśli do tej pory nie było. 

a nie lepiej będzie po zakończeniu umowy, podpisać całkiem nową umowę,  pakiet S + dobierając dodatkowe pakiety ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nowy 123 dzięki za rozpiskę. Potwierdza się to, co zaraz po zaprezentowaniu oferty dla nowych, same podwyżki. Mi na szczęście udało się jeszcze przedłużyć umowę na kilka dni przed tymi zmianami i mam dłuższą chwilę spokoju, ale później na tych warunkach na pewno tego nie przedłużę. Albo przemyślą sprawę i coś się zmieni do tego czasu, albo zmykam wtedy do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to odpowiada. Przedłużyłem na pakiet M+ HBO + 5 zł. dekoder. Na dodatek dostałem 6 miesięcy pakietu L za free. Razem 55 zeta i to mi wystarcza. Nie potrzebuję axn-ów, CC i innych paramount-ów. To mnie nie kręci. Dla mnie najważniejszy był Eurosport 1 i 2 (snooker) ze sportowych. A filmowych HBO i Cinemax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy 123 dzięki za rozpiske, pytanie mam dwie umowy na Rodzinny Hd za 5zł, wypowiedzenie złożone, chcę pozostać przy tym co mam, jaka kwota abonamentu? Wiem,że mogę wycofać wypowiedzenie i przejść na czas nieokreślony za 15zł. 

Dodam pakiet S kompletnie mnie nie interesuje, bo tam nic nie ma, a M mogę dostać za dwie dychy na 24miesiące. Czy mogę przejść na familijny za 2dychy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...