Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, lukimann napisał:

Rzadko tu zaglądam, ale moze ktos doradzi...

Opłacam pakiet Familjny za 20 zł, a umowa przeszła już na czas nieokreślony.

Wypowiadając ją, bo będę negocjować abonament telefoniczny( smart dom) coś ciekawego uzyskam?

Dekoder HD 2000.

 

To samo tylko 3 gratis 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Cpgoł napisał:

1. Najlepsze oferty to 12. 3 gratis 24 6 gratis. 

2. Nie namieszasz. Najkorzystniej 24 3 gratis A przed końcem umowy  zmienić na 5 zł

 

Przepraszam, że się powtarzam ale nie zrozumiałem odpowiedzi.

1) Skoro przy umowie 24/6 za 60 zł mogę mieć Fam.Max HD + Sp + Film + Cinemax + OTG + MR, to co mogę dostać w zamian ale bez brania MR ? VOD gratis ?

2) W jakiej cenie mogę mieć obecnie najtańszą drugą umowę na najprostszy pakiet TV z dekoderem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Mirek76 napisał:

 

Przepraszam, że się powtarzam ale nie zrozumiałem odpowiedzi.

1) Skoro przy umowie 24/6 za 60 zł mogę mieć Fam.Max HD + Sp + Film + Cinemax + OTG + MR, to co mogę dostać w zamian ale bez brania MR ? VOD gratis ?

2) W jakiej cenie mogę mieć obecnie najtańszą drugą umowę na najprostszy pakiet TV z dekoderem ?

1. Bez multiroomu 60 zł za obecny pakiet w umowie na 24/6.

2. 20 zł Rodzinny HD w umowie na 15 lub 24 miesiące plus aktywacja ,później jeżeli oferta się utrzyma możesz zejść do 5 zł za ten pakiet w umowie na 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zed37 cofnij się o trzy strony do tyłu i będziesz miał odpowiedź. ?

@Mirek76 co się tak uparles że za 60 zł możesz mieć Familijny Max, Film, Sport, Cinema, OTG i MR za 60 zł w opcji 24/6? Możesz mieć taki pakiet w opcji 24/6, 12/3 ale za 70 zł już z MR albo w opcji 24/3 za 60 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.  Umowa kończy mi się za 2 mce. Mam pakiet Pakiet Familijny Max HD oraz pakiety: Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Film HD oraz 1 multiroom. Płacę obecnie 59,99 zł/mc. Czy mam szansę przy przedłużeniu umowy na HBO w cenie , albo po niewielkiej podwyżce? Jeszcze nie wypowiedziałam dotychczasowej umowy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mehia napisał:

Dzień dobry.  Umowa kończy mi się za 2 mce. Mam pakiet Pakiet Familijny Max HD oraz pakiety: Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Film HD oraz 1 multiroom. Płacę obecnie 59,99 zł/mc. Czy mam szansę przy przedłużeniu umowy na HBO w cenie , albo po niewielkiej podwyżce? Jeszcze nie wypowiedziałam dotychczasowej umowy. Pozdrawiam

HBO dostaniesz za 30 zł więcej. Przedłużył bym umowę z tym pakietem co masz ,a HBO uruchamiał w trakcie umowy wtedy kiedy oglądasz. Cena ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bez multiroomu 60 zł za obecny pakiet w umowie na 24/6.
2. 20 zł Rodzinny HD w umowie na 15 lub 24 miesiące plus aktywacja ,później jeżeli oferta się utrzyma możesz zejść do 5 zł za ten pakiet w umowie na 24 miesiące.
Jakiś miesiąc temu był Rodzinny HD na 12 mies. 1 gratis, aktywacja 99 zł. Propozycja z infolinii sprzedażowej. Czy jest teraz - nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Familijny Max HD + Sport + Film + Cicemax + HBO

Chcę zmodyfikować pakiet usuwając HBO i wymienić sprzęt, żeby odbierać multiroom po lanie. Po złożeniu wypowiedzenia otrzymałem z DUK następującą propozycję

umowa 24/3
1. Familijny Max HD + Sport + Film = 60zł + 5 zł dekoder PVR + 10zł multiroom = 75zł
2. Familijny Max HD + Sport + Film + PSP (lub Eleven) = 70zł + 5 zł multiroom = 75zł

umowa 15/1
3. Familijny Max HD + Sport + Film + PSP (lub Eleven) = 70zł + 5zł dekoder PVR + 5zł multiroom = 80zł

 

Konsultant mówi że jak do opcji 1, dobiorę Ekstraklasę za 20zł to mimo iż cena za pakiety będzię 80zł
4. Familijny Max HD + Sport + Film + Ekstraklasa = 80zł to dekoder PVR nadal 5zł + multiroom 10zł = 95zł

Oczywiście w każdej opcji dochodzą aktywacje 49zł Evo PVR i 29zł Evo lite

 

To są ostateczne rozwiązania czy można coś z tego jeszcze ugrać? może w opcji 4 znieść czynsz za dekoder PVR i zmniejszyć za MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nie ma umowy 12/1 z wymianą na dekoder Evobox PVR HD. Najkrótsza jest 15/1. Ceny które podałeś się zgadzają tylko musisz doliczyć 49 zł aktywacji za dekoder główny. 

2. Nie 24/3 tylko 24/4. Aktywacja jak wyżej. Ceny takie jak podałeś. 

3. Wziąć pakiet za 70 zł (np. dołożyć Eleven lub PSP) wtedy nie będzie czynszu i cena MR wyniesie 5 zł. Dostępne tylko w umowie 24/4 przy 15/1 nadal będzie czynsz. 

Edytowane przez Nowy 123
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...