Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedłużyłem umowę na początku czerwca na pakiet który mam obecnie za 114,99 zł z 3 multiroom. Kompletnie zapomniałem przy rozmowie o Polsat Sport Premium. Jak go teraz najlepiej i najtaniej dodać ? Zmiany wchodzą od lipca a 14 dni minęło.

Edytowane przez kobi666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dział reklamacji ma jakiś określony czas na jej rozpatrzenie? 

18 marca złożyłem reklamację w związku z naliczeniem opłaty za nowy okres rozliczeniowy pomimo, że wcześniej przedłużyłem umowę na nowych warunkach i dostałem kilkukrotne zapewnienie konsultanta, że w nowym okresie rozpoczyna się mój 6-miesięczny "darmowy" okres i nic nie będę płacił. Po 30 dniach się upomniałem poprzez ICOK i dostałem informację, że sprtawa jest nadal rozpatrywana, ale teraz to już minęły 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go) Eleven Sports, Multiroom x2. Dekoder Evobox bez czynszu, a dwa pozostałe po 5zł. 

Cena: 109.99 zł

Zostało 7 miesięcy.

Co można ugrać i w jakiej cenie? Interesuje mnie PSP, ale cena razem nie może być wyższa niż obecnie. Da się ugrać 24/6 w takiej samej cenie jak teraz z PSP do końca umowy? Bo o niższej to chyba nie ma co marzyć...

Chętnie bym wyrzucił pakiet Cinemax bo ten badziew kosztuje według wykazu 10 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, the cable guy napisał:

Oferta Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go) Eleven Sports, Multiroom x2. Dekoder Evobox bez czynszu, a dwa pozostałe po 5zł. 

Cena: 109.99 zł

Zostało 7 miesięcy.

Co można ugrać i w jakiej cenie? Interesuje mnie PSP, ale cena razem nie może być wyższa niż obecnie. Da się ugrać 24/6 w takiej samej cenie jak teraz z PSP do końca umowy? Bo o niższej to chyba nie ma co marzyć...

Chętnie bym wyrzucił pakiet Cinemax bo ten badziew kosztuje według wykazu 10 zł. 

Był telefon bo poprosiłem o kontakt. Po pytaniu o PSP informacja, że można dodać tylko biorąc umowę na 36 lub 29 miesięcy. Nie da się dodać przy 24 miesięcznej. Pozostając przy tym samym pakiecie cena by urosła o 10 zł. 6 darmowych przy 29 miesięcznej umowie. 

24/6 w ogóle facet wykluczył, że jest możliwe. Żadnych darmowych niby przy takiej umowie. 

Żarty jakieś czy teraz tak kroją ludzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane przez ICOK. Okres rozliczeniowy do 17 dnia miesiąca. Nie uśmiecha mi się wpychać im dodatkowego 109.99 zł do kieszeni. :D Pewnie mniej niż 120 zł z PSP mi nie policzą. Chyba mi taniej wyjdzie brać włącz/wyłącz na NC+ niż płacić CP dychę w miesiącach kiedy nie gra LM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od kilku tygodni to samo. Nie potrafią w umowie wpisać prawidłowych modeli i numerów urządzeń. Powiedziałem, że nie podpiszę, gdyż poprzednio, po podpisaniu w takiej sytuacji, bujałem się przez kilka miesięcy z blokującymi się dekoderami, brakiem uprawnień, itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet Premium Max, wypowiedzenie złożone. Dzisiaj miałem rozmowę z konsultantem. Jak już wcześniej pisałem chciałem zrezygnować z Elevenów. Konsultanci wcześniej podawali, że mogę przejść na Premium na 4 miesiące przed końcem umowy, inny podał, że po 3 a dzisiaj dowiedziałem się, że dopiero na 1 miesiąc. Jak im się te oferty zmieniają :( Coś więcej wiecie o tym, bo czuję się, że mnie rolują a strasznie tego nie lubię ? Działa to na mnie jak płachta na byka. Już tak w nc+ było, tak się zawziąłem, że zrezygnowałem, czy historia z pc się powtórzy, zobaczymy, ale optymistycznie mnie dzisiaj nie nastawili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, LWIK napisał:

chciałem zrezygnować z Elevenów. Konsultanci wcześniej podawali, że mogę przejść na Premium na 4 miesiące przed końcem umowy, inny podał, że po 3 a dzisiaj dowiedziałem się, że dopiero na 1 miesiąc. Jak im się te oferty zmieniają :(

Nie zmieniły się, 4 mies.przed końcem i rozmawiaj z DUK.

 

20 minut temu, krisss3114 napisał:

Witam. Czy schodząc z pakietu Premium Max na niższy np. Familijny Max HD z Eleven jest szansa na jakieś darmowe miesiące?

Normalnie,są darmowe miesiące, np 15/3, 24/6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do mnie akurat sami dzwonili po wypowiedzeniu złożonym w ICOK. Ja najchętniej zostawił bym Familijny Max HD+pakiet sport i Eleven do tego evobox i multiroom(taki zestaw mam) na jak najkrótsza umowe- kojarzycie ile takie coś by kosztowało?

Chyba że jest jakaś inna lepsza cenowo opcja z tym co pisze wyżej to proszę o podpowiedź. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...