Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa przedłużona do poniższego dojdzie PSP.

115 - 25 zł rabat w ramach SD daje 90 zł . Umowa na 24/6  co daje średnio 67,50 , anulowanie ostatnich 2 miesięcy płatności z bieżącej umowy plus VOD za free na 6 miesięcy . Niestety multiroom nie chcieli dać za 0 zł . Myślę, że te ich propozycje są sztywne i nic ciekawego więcej się nie utarguje.

  • Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport HD
  • Pakiet dodatkowy: Opcja ON THE GO
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet HBO HD HBO GO
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD
  • Pakiet dodatkowy: Usługa Multiroom HD signinPageQuestionmark.png.cp?ln=img&v=1810310731
  • Pakiet dodatkowy: Katalog treści online
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Eleven Sports HD
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W końcu zapadła decyzja.

Wziąłem Pakiet Premium za 95 zł na 15 msc. 15/3

W skłąd Pakietu Familijny MAX HD, Polsat Sport,Polsat Film, Eleveny, HBO, i CP GO, VOD na 3 miesiące.

Wymiana PVR HD 7000 na Evobox PVR.

Dzięki temu pozbyłem się opłaty za czynsz 5 zł na stałe.

Inna możliwość pozbycia się CZYNSZU  to wzięcie Pakietu za 80 zł ale bez HBO.

Dla niezdecydowanych polecam EVOBOXA wiedziałem że dobry, ale jest bardzo dobry szybki, czytelny, dużo większa pamięć, dodatkowo ma wbudowane oglądanie obrazu  na obrazie (PIP), możliwość nagrywania 3 kanałów naraz, a także nastawienia nagrywania np, serial można nastawić powtarzanie całej serii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Obecnie posiadam 2 abonamenty.Jeden skończył się jakiś czas temu i teraz jest  na czas nieokreślony.Chcialbym na niego wysłać wypowiedzenie.Posiadam do niego dekoder Sagem ale już się coraz częściej zawiesza.Co mogę ma niego dostać?Najbardziej interesowały by mnie 

Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport

Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD

Pakiet dodatkowy: Usługa Multiroom

Pakiet dodatkowy: Pakiet Eleven Sports

Pakiet dodatkowy: PSP

Czy dałoby się to wyrwać plus nowy dekoder ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużone 3 różne umowy po złożeniu w sobotę wypowiedzenia w APS-ie.

Wszystkie obecne były 15/3 z pakietami FMaxHD + FilmHD + SportHD + CinemaxHD.

Te same pakiety oraz dekodery zostały bez zmian.

W ICOK pokazywało 7 miesięcy do końca.

Anulowano pozostałe do końca umowy 6 miesięcy ?

Nowe umowy zaakceptowane na 12/3 ?

Gratis do umów na okres 1 miesiąca - pakiety Eleven + HBO + Rozrywka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie pozdrowiona wielka rodzina Cyfrowego Polsatu,

 

słuchajcie, w icok'u 7 miesięcy do końca umowy. Do tej pory F. Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, Eleven + Evobox z czynszem 5 zł + 1 mooltiroom 5zł. Wszystko za 80 zł  za m-c w wariancie 15/3. Mógłby mnie ktoś życzliwy poinformować, jak aktualnie kształtują się ceny za to samo, ewentualnie przy dobraniu do tego PSP?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Obecnie płacę miesięcznie 25 zł za pakiet Rodzinny HD. Umowa już dawno mi się skończyła i nie wiem co mam teraz zrobić?

 

1. Czy jeżeli zadzwonię do DUK teraz, bez wysyłania wypowiedzenia to mogę otrzymać pakiet Rodzinny HD z Elevenami? Jak tak to w cenie 30 zł jak na stronie CP?

2. Jeżeli złożyłbym wypowiedzenie, to Rodzinny HD z Elevenami za ile miałbym minimum i na ile umowa?

3. Czy ktoś mógłby podać mi jak mam napisać wzór wypowiedzenia takiego, gdzie moja umowa dawno się skończyła?

4. Poproszę o jakiś numer do DUK, lub kontakt do konsultantka z tego forum i prośba o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko

adres

nr.pesel

nr.karty dekodera

Nr.telefonu 

     

 

            Wypowiedzenie umowy

 

 

Informuję że chcę rozwiązać umowę z :Cyfrowy Polsat Sp.Z.o.o z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia".

                           

     Z poważaniem:imię i nazwisko 

                                data:

 

 

Skoro jesteś już na czasie nieokreślonym to pismo krótko i na temat jak powyżej.Bynajmniej ja tak wysyłam często.List wysyłasz poleconym na ulicę Łubinową 4a(pełny adres masz na umowie)lub zanosisz do punktu CP. Następnie dzwonisz do nich do działu DUK i negocjujesz warunki umowy.Nr.do DUK nie pamiętam, może ktoś tu zapoda.

Ps.najkorzystniejsze warunki moim zdaniem są po wysłaniu wypowiedzenia.

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Dawno mnie nie było ...

Jeśli można zapytać : W kwietniu będę miał 6 miesięcy do końca mojej obecnej umowy (24/6).

Obecnie mam chyba full pakiet (razem z eleven sport) bez erotyki i polsat sport premium i płacę za to 99.99 PLN/miesięcznie.

Plan mam taki ,aby złożyć wypowiedzenie na następujących warunkach :

Z obecnych pakietów chciałbym wyrzucić HBO i Cinemax ( nie oglądam ich zupełnie)

Umowa na 12/3 miesięcy

Cena jaką jestem w stanie za to płacić to +/- 75-80 PLN/miesiąc 

 

Przejdzie coś takiego ?

Chodzi mi głownie o odłączenie tych HBO i jak najkrótszy okres zawarcia umowy. 

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wysłane wypowiedzenie to warunki jakie aktualnie dają? Takie jakie poniżej?

1. Rodzinny HD - 5 zł

2. Familijny HD - 20 zł

3. Rodzinny HD + Eleven + Cinemax - 30 zł

 

* Czy do Familijnego HD można dobrać paczkę Eleven za 10-15 zł?

* Jakie dodatkowo kanały HD dochodzą do Familijnego HD w porównaniu do Rodzinnego HD? Co to dokładnie za programy? Nie mogę odszukać rozpiski kanałów z pakietu Familijnego HD.

Edytowane przez suski_kamil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużałem dziś umowę. Standardowo, zachowanie zobowiązania, 12/3, HBO, Eleveny, i fikołki na miesiąc (włączone od zaraz, czyli w sumie prawie dwa miesiące), VOD - na trzy. Później zaczęła się luźna rozmowa, bo konsultant pogubił się w moich rabatach, przy okazji pożaliłem się więc na "mój" APS, który, po zwolnieniu poprzedniego kierownika, nadaje się tylko do oblania benzyną i podpalenia. Konsultant na to: "ale od grudnia nie musi pan składać wypowiedzenia w punkcie, wystarczy wysłać skan podpisanego papiórka mailem". Jeśli ktoś szykuje się do wysłania wypowiedzenia, proszę spróbować i potwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 7(ICOK) miesięcy do końca umowy i wysłane wypowiedzenie. Dziś sam zadzwoniłem do DUK żeby upewnić się czy wypowiedzenie dotarło:). Obecnie posiadam Familiny Max HD + Sport Hd + Film HD + Cinemax HD+ Eleven PVR 7000 + multiroom Hd5500s. Za pakiet płacę 70 zł + 5zł za multiroom. Powiedziałem, że interesuję mnie to co mam z wymianą dekodera głównego na evobox pvr. Dostałem propozycje za to co mam w cenie 80zł + 10 za multiroom i dekoder evobox lite..Tą ofertę traktuje jak żart. Czy teraz są tak kiepski oferty czy trafił mi się kiepski pracownik? bo po rozmowie z nim myślę, że był mało zorientowany w temacie. On the go jest teraz w cenie czy dalej 5 zł?

Edytowane przez ramzi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że na Evobox pvr bez czynszu. To co już nie ma takiej oferty jak w moim podpisie za 75zł z multiroomem? Czyli: Familiny Max HD + Sport Hd + Film HD + Cinemax HD+ Eleven  + multiroom ,Podpowie ktoś?

Edytowane przez ramzi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...