Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

chcialem sie podzielic jakie warunki ugral moj ojciec przy przdluzeniu umowy i od razu zadac pare pytac ;)

 

Okres Promocyjny obejmujący:

- Obniżoną opłatę Abonamentową za Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go, Pakiet VOD w kwocie 0 zł miesięcznie przez 6 Okresów Rozliczeniowych

- Obniżoną opłatę Abonamentową za Multiroom HD w kwocie 0 zł miesięcznie przez 6 Okresów Rozliczeniowych

- Obniżoną opłatę Abonamentową za dostęp do pakietu Eleven Sports HD do dnia 31.03.2020 z możliwością przedłużenia

 

Z VoD 80 zl, a bez VoD 70 zl + 5 zl za MR czyli po 6 miesiacach rachunek bedzie wynosci 75 zl (dekodery: evobox oraz hd5500s)

Okres zobowiazania: 24 miesiace

 

I teraz pytania :)

To chyba dobra oferta. Nie jestem abonentem CP ale po przeczytaniu paru stron wstecz jest to chyba standardowa umowa przy zlozeniu wypowiedzenia.

MArtwi mnie kwestia ze w zapisie o ELEVEN jest data 31.03.2020 i nie wiem o co kaman :/ zobowiazanie jest na 24 miesiace czyli data powinna byc 31.06.2020 . Wiecie o co moze chodzic z ta data do konca marca (zamiast czerwca) ?

 

CP ma umowę z Elevenami do tego dnia i do tego dnia są gwarantowane, ale skoro stali się udziałowcami grupy Eleven to przedłużenie wydaje się być oczywistością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz obniżyć abonament to oferty przedłużeniowe są na 4 miesiące przed końcem umowy.Miałeś 29 m-cy czyli teraz możesz wybrać umowę 12/3.

 

@Krzysiek11 od lutego tego roku nie ma już abonamentów z koncówkami 99 groszy czyli 69,99 to obecnie 70,00

Edytowane przez sztywniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem przy przedłużeniu 12/3 drugi raz ale 24/6 co suma summarum daje to to samo... i jeszcze za otg w cenie a do tej pory miałem za 5zl.... stąd chyba ok tylko jeszcze jedno pytanie.... Może zgłupiałem... jeśli koniec umowy jest 27.12.2018 to 6msc do końca jest 27.06 czyli negocjacje zaczynacie przed ta datą czy po niej?.... raczej juz od 27.05 mogłem negocjować....

Edytowane przez pawel_bthd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 24 miesiące:

6 x 0zł + 12 x abonament - 6 miesięcy anulowanych za przedłużenie - opłacam 12 rachunków

 

Umowa na 12 miesięcy na przemian z 15-miesięczną umową:

3 x 0zł + 3 x abonament + 3 x 0zł + 6 x abonament + 3 x 0zł + 3 x abonament + 3 x 0zł... w ten sposób w 24 miesiące również zapłacę 12 rachunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obu wypadkach płacisz 12 rachunków!

 

Umowa na 24 miesiące:

6 x 0zł + 12 x abonament - 6 miesięcy anulowanych za przedłużenie - opłacam 12 rachunków

 

Umowa na 12 miesięcy na przemian z 15-miesięczną umową:

3 x 0zł + 3 x abonament + 3 x 0zł + 6 x abonament + 3 x 0zł + 3 x abonament + 3 x 0zł... w ten sposób w 24 miesiące również zapłacę 12 rachunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rację ma swojadroga. Różnica jest taka, że ja nie lubię długich zobowiązań i opcja 12/3 15/3 bardziej do mnie przemawia. Finansowo bez znaczenia, tyle że zamiast ciągiem płacić 12 m-cy, mamy to rozłożone na "raty" przeplatane okresami wolnymi od płatności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ciebie @swojadroga.

Jest pakiet za 70 zł za pakiety familijny max, sport HD, film HD i Cinemax HD i eleven HD i pakiet otg w umowie 12/3?

Trzeba wysłać wypowiedzie?

Jak nie to mi najbardziej zależy na sportcie.

Jest dalej pakiet rodzinny za 5 zł i jaka długość umowy jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pakiet za 70 zł za pakiety familijny max, sport HD, film HD i Cinemax HD i eleven HD i pakiet otg w umowie 12/3? 

 

Nie, usługa OTG za 0zł jest tylko w ofertach na 24 miesiące i to przy nieobniżonych cenach za pakiety.

 

 

Trzeba wysłać wypowiedzie?

 

Zdecydowanie zalecane, aby osiągnąć cel.

 

 

Jest dalej pakiet rodzinny za 5 zł i jaka długość umowy jest?

 

Tak, 24/3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rację ma swojadroga. Różnica jest taka, że ja nie lubię długich zobowiązań i opcja 12/3 15/3 bardziej do mnie przemawia. Finansowo bez znaczenia, tyle że zamiast ciągiem płacić 12 m-cy, mamy to rozłożone na "raty" przeplatane okresami wolnymi od płatności.

Nie, wybierajac opcje 12/3 i 15/3 srednio rocznie masz jeden miesiac wiecej gratis niz w opcji 24/6, chociaz faktycznie przez pierwsze 24 miesiace oplaty sa takie same, roznica 3 miesiecy gratis powstaje w kolejnych 12 miesiacach, czyli w okresie 3 lat w opcji 24/6 traci sie trzy gratisowe miesiace co srednio daje 1 miesiac gratis na rok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...