Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Informuj na bieżąco.

Ja również składam wypowiedzenie bo chcę wymienić dekoder na Evo.

3 h po złożeniu wypowiedzenia w APS, aneks 15/3, Evo 49 zł aktywacja, 0 zł najem, antena 129 zł. Jest możliwość pozostawienia PVR 7000 jako dekoder do MR.

Jednakże pierwsza propozycja to 29/6, po mojej sugestii, że wezmę 15/3 lub 12/3, konsultacja z przełożonym i jest zgoda.

Ile się czeka na kuriera?

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dostaniesz maila z CP że przygotowano do Ciebie przesyłkę to tam będziesz miał podany nr.który możesz śledzić,jak  CP zewrze pośladki to nawet w piątek a może i czwartek możesz mieć sprzęt u siebie- u mnie to trwało aż 5 dni bo dekodery dwa dni weekendu leżały w sortowni firmy kurierskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 h po złożeniu wypowiedzenia w APS, aneks 15/3, Evo 49 zł aktywacja, 0 zł najem, antena 129 zł. Jest możliwość pozostawienia PVR 7000 jako dekoder do MR.

Jednakże pierwsza propozycja to 29/6, po mojej sugestii, że wezmę 15/3 lub 12/3, konsultacja z przełożonym i jest zgoda.

Ile się czeka na kuriera?

O kurcze. Luksus.

Czekam zatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ile się czeka na kuriera?

JA czekałem dwa dni. W środę ugadałem się z konsultantem, w czwartek dostałem maila i sms z nr przesyłki, w piątek miałem dekoder u siebie.

 

 

Jeśli dostaniesz maila z CP że przygotowano do Ciebie przesyłkę to tam będziesz miał podany nr.który możesz śledzić,jak

 

U mnie przesyłkę dowoził FedEx, miałem podany nr ale na stronie ciągle pokazywało błędną przesyłkę. Mogliby to naprawić w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile dni ma CP od dnia otrzymania aneksu na maila czyli przedłużenia telefonicznie oraz zamówionego MR na przysłanie dekodera wraz z aneksem do podpisu? można gdzieś zadzwonić dopytać kiedy będzie czy trzeba czekać?

Otrzymałem tylko wspomniany wzór aneksu oraz potwierdzenie złożenia zamówienia nr. Czwartek 25-ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kończy mi się umowa, wysłane wypowiedzenie interesuje mnie to co mam czyli max familijny HD za 49 zł co mogę max ugrać interesował by mnie Polsat go na tablet i tel . I ewentualnie Mr. Mam Sagem 88 czy jestem wstanie dostać 15/5wymiana dekodera na Evo bez czynszu i MR ZA 5 zł i Polsat go. Tak przeczytałem ostatnie 30 stron dzięki i pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qba_72 ja zdzwoniłem do APS w sprawie tego zestawu to pan z APS powiedział mi że podczas przedłużenia umowy można wziąć ten zestaw w cenie 129 a później 250 zł

Warunki oferty dla stałych abonentów z dnia 01.08.2016. & 8 pkt 2: jest 18 miesięcy ☺. Czytać Panowie czytać. Pozdrawiam. Edytowane przez Qba_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak przedłużyłem umowę na Premium max z Evoboxem to mogę otrzymać zestaw unicable za 129 PLN ?

 

 

edit:

Sprawdziłem warunki umowy jakie dostałęm i jest info nas temat unicable i ceny promocyjnej. 

 

Strona 10 § 8 Postanowienia dotyczące warunków promocyjnego zakupu i udostępnienia Sprzętu i akcesoriów.

 

ust. 2 który mówi

2. Abonent który nie dokonał zakupu Sprzętu wymienionego w ust 1 Pkt 4, 5 powyżej, bezpośrednio przy zawarciu Umowy, w okresie jej

obowiązywania może dokonać tego zakupu w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży – w terminie kolejnych 18 m-cy następujących po zawarciu
Umowy.

 

I wszystko jasne :) jutro udaje się do APS-a po konwerter :)

Edytowane przez manguscik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie fam max hd filmHD sportHD cinemax (+VOD w elastyczności) + multiroom umowa 12/5 wchodzę w piąty darmowy miesiąc.

Po złożeniu wypowiedzenia z powodu usunięcia fightclub nowa umowa pakiet identyczny 12/5 + dobranie drugiego multiroomu za 5zl.

Tak więc druga umowa pod rząd 12/5 jak najbardziej i bez problemu możliwa.

Dodatkowo w gratisie 1 msc pakietu rozrywka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39.99 rhd + hbo hd/hbo go 24ms 8 free/29ms 8 free.

 

Podpowiem: pakiet w sumie nie jest oplacalny jesli bedziesz pamietac o mozliwosci przedluzenia umowy 6ms wczesniej(usuniecie 5 rachunkow, czasami da sie wiecej ale rzadko, bardzo rzadko... wrecz jest to ulamek 1 procenta wszystkich umow).
Standardowa procedura 12/5 -> 15/5 -> 12/5 -> 15/5(et. cetera).

Jako klient ktory ma umowe masz dostep do umowy Familiny HD + hbo hd/hbo go za 59.99 a przy tym typie umowy masz juz mozliwosc 15/5, 12/5.

Policz sobie srednie z usunieciem 5 ostatnich rachunkow, sam dojdziesz do wniosku ze fhd+hbohd/hbo go za 59.99 wyjdzie taniej  a jeszcze masz dodatkowe kanaly.

Edytowane przez kyczniker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, przy 12 miesięcznej umowie wychodzi to korzystniej, więc opcję z Rodzinnym odpuszczam.

Ale pomyślałem sobie że skoro już brać pakiet za 59.99zł można by było zyskać jeszcze Cinemax decydując się na to co CP oferuje w obecnym happy hours, czyli Familijny Max + HBO + Cinemax za 69.99zł. Ktoś wcześniej pisał że uzyskał coś takiego standardowo przy przedłużeniu umowy. Mógłbyś to potwierdzić?

Umowę będę mógł aneksować dopiero za około 1,5 miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest cos takiego ale idac tym tokiem rozumowania lepiej dolozyc znow 10zl i miec wszystko oprocz 3 kanalow eleven za 79.99.

Pamietaj ze 5 ostatnich rachunkow mozesz usunac z kazdej umowy.

Umowa 12 miesiecy:

5 za darmo, oplacasz 2, aneksujesz na ->>>

Umowa 15 miesiecy

5 za darmo, oplacasz 5, aneksujesz na ->>>

 

et cetera.

Tak sobie srednia musisz polczyc i wychodza grosze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaniosłem wypowiedzenie do APSu, z powodu wycofania Fightklub. Do tej pory miałem FMax HD +Film HD+Sport HD+Cinemax HD + MR (15/5) = 69,99zł

Ponieważ przez 1 dobę do mnie nie zadzwonili, wykręciłem nr do DUK, ściemniłem że ktoś do mnie dzwonił z tego numeru i powiedziałem, że szkoda mojego i konsultanta czasu, że wiem, że mogę mieć ten pakiet, który posiadam, ale 12/5. Konsultant się ucieszył, że byłem konkretny, powiedział że jest to możliwe do zrobienia. Rozmowa trwała chwilę i już mam nową umowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...