Skocz do zawartości

Propozycje dodatkowych programów


zyga00
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To co, może trafić do N z Polsatu to pewnie tylko Play TV. Wszak w komunikacie prasowym Polsatu była mowa o negocjacjach z platformami cyfrowymi - jeżeli N byłaby zainteresowana kanałem o profilu erotyczno-rozrywkowym, to myślę, że ten kanał w N się pojawi. Tymbardziej, że sądzę, że byłoby to niezłe uzupełnienie zasobów programowych platformy.

 

To o czym ja myślę, to także dołączenie Nickedoleona - brakuje bowiem w Polsce kanału czysto młodzieżowego, choć w jakimś stopniu takim kanałem jest MTV czy Comedy Central. Ale brakuje tu takiego trzeciego kanału, może bardziej kojarzącego mi się z brytyjsko-amerykańską marką Bravo. Chodzi o kanał, który oprócz South Parku emitowałby takie seriale jak Beverly Hills 90210, poprzez Tajemnice Smallville do Życia na Fali. Nickedelon nie jest oczywiście aż takim kanałem, ale myślę, że mógłby być chociaż zalążkiem tego typu oferty.

 

Myślę, że N powinno też poważnie pomyśleć o włączeniu paczki Zone Media i dobrych kontaktach z tą firmą. Rozchodzi się bowiem o dostęp do kanału HD Voom International, którego również chciałbym zobaczyć po przyszłośrodowej konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aron

Co ma piernik do wiatraka :?

 

Ja uważam, że kanały grupy SPI będą przedstawione jako super hit platformy n. Później dwa kanały Zone Media. Stary dobry Sony i ich Animax, coś bąkną o TVP Historia i na koniec jeśli się dogadają to Playboy vel Play TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kanały o których tu mowa miały się pojawić w Vectrze. A jeśli chodzi o dodatkowe propozycje to proponuję do pakietu z bajkami dołączenie Disney, natomiast do style moda muzyka sugeruje dodanie pakietu MTV. Trzeba też dodać TMT i Nonstop KinoHD oraz FilmboxHD oraz we współpracy z nadawcą pakietów erotycznych jakieć kanałt npz grupy SexView czy MCT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co :?: O Disney Channel jak narazie nie usłyszysz w N, kwestia była już poruszana. Jak widać wspołpraca z MTV skończyła się na MTV2, dziwię się dlaczego nie mogą dodać inynch kanałów, nie tylko N. Po co TMT :?: Nonstop KinoHD i FilmboxHD miały być, ale coś im się chyba odwidziało. A co do ostatniej grupy kanałów to nie mam zdania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja twierdzę, że ktoś mógłby się wreszcie zainteresować TMT. W końcu to nie taki najgorszy kanał. W porównaniu z czymś takim jak Polonia 1 przecież nie wypadają gorzej. Dlaczego więc nikt nie chce dołączyć tego kanału do swojej oferty (myślę tu też o swojej C+)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...