Skocz do zawartości

Propozycje dodatkowych programów


zyga00
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Pragnę zwrócić uwagę na post kiedy został napisany, było to już dość dawno temu bo 7listopada 2006r.

Superstacja już nie nadaje w przekazie niekodowanym, jest szyfrowana w Nagravision i dostępna na transponderze Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A ja chciałbym mieć w n:

MTV Hits

MTV Base

VH1 Classic

MTV Dance

Nickelodeon

The History Channel

Filmbox Nonstop Kino

Zone Horror

Zone Fantasy

Nat Geo Wild

National Geigraphic HD

Viasat Explorer

Viasat History

Hallmark Channel

Bebe TV

KidsCo

tyle to może i w ERZE dadzą.

W tym roku nie liczcie na nowe kanały filmowe. Może polepszą ofertę VOD ewent. dołączą jakiś badziew no i oczywiście kanał religijny/ mało rydzyka/. Ze 4 miesiące temu prezes ITI wypowiadał się ,że w tym roku nie dołączą nowych kanałów filmowych a pierwszeństwo mają kanały tematyczne które tworzy i będzie tworzyć N. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam upieram się przy swoim i stwierdzam, że nie tylko te nowe będą na wyłączność, ale i stare typu Style, Turbo, a nawet 24.

Ale to moje zdanie....

 

Jakoś Polsat 2 i Polsat Sport nie potrzebują wchodzić do innych platform. I tak samo będzie z TVNami.

Tylko czekać, aż się umowy pokończą.

 

Jedynym wyjściem by zostawić TVNy na CP/C+ będą ustępstwa w sprawie takich jak sport, film.

Zresztą - obecna umowa na TVNy jest 2x droższa od poprzedniej - tak więc ITI ma więcej kasy od rywali, którzy zgodzili się tyle płacić (więc im zależy).

 

Za to do kablówek te nowe kanały trafią ;)

 

Podkreślam - to jest moje zdanie na ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WPADłEM TUTAJ GOśCINNIE,bo mam cyfrę.Ludzie nie mnie krytykować ale oferta N w porównaniu do CP,że już nie wspomnę C+ jest marniutka,co prawda ma już podobno 100 tys. abonentów,ale to tylko ze względu na niskie ceny pakietów,które takie są ,bo nic podniecającego tam nie ma.Dopóki nie wrzucą wam prawdziwego PREMIUM dopóty będziecie odczuwać niedosyt,a jak wrzucą to skończą się ceny po 16 zl. tak naprawdę to każda kablówka ma lepszą ofertę. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie twierdzę że CP ma coś premium,bo nie ma,jednakże ich oferta jest jednak bogatsza od N ,co chyba każdy przyzna.pomijam tu HD i szczególnie VOD ,które ma tragiczne pozycje,za których chęć oglądania to N powinien wam płacić,a nie na odwrót :!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cp lepszy programowo od n dobre sobie

nie dosc ze cp nie ma zadnego hd,

vod slaby?ale tee filmy co tam lecą są o niebo lepsze od tych co oferuje cp ze strony filmowej?bo niby co oni oferują?nic,a w n chociaz takie filmy jak swiadek koronny,pulapka,sexipistols i inne kilka filmów które byly w n,

pozatym sport-n sprzatnela najlepsze prawa dla ps-bundesliga,liga mistrzow a nawet uefa cup czesc praw i puchar polski,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, w tym momencie Polsat Sport ma najlepszą ramówke w swojej historii i jest o niebo lepszym kanałem os nSport. HD to nie wszystko (tym bardziej, że PS HD niebawem startuje) liczą się przede wszystkim prawa sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak uściślimy pewne rzeczy. Oferta sportowa Nsport, a pakietu Sport w N to 2 zupełnie różne rzeczy. Bo tak widzę, że połowa mówi o jednym, a połowa o drugim.

 

Sam kanał Nsport jest słabiutki i jest słabszy od PS.

Jednak całokształt oferty sportowej N jest lepszy od tej na CP.

 

Polsat Sport ma kilka rzeczy, które zapełniają im ramówkę - żużel, F1 i przede wszystkim siatkówka (rewelacyjnie z tym trafili). Niestety mają słabą piłkę - szkoda tej Bundesligi, jakoś w Polsce bardzo dobrze się przyjęła...

 

Nsport ma LM i NHL. Jednak nie zapełniają one ramówki w wystarczający sposób (zwłaszcza LM).

Brakuje tu ligi piłkarskiej, która gra w soboty wieczorem (włoska odpada) oraz jakiegoś widowiska w stylu kosz, żużel czy siatka.

Niestety przez najbliższe lata ramówki nie zmienią, więc zapowiadają się moim zdaniem suche lata dla Nsport. Będą kanał udoskanalać, pewnie będą jakieś retransmisje, puchary, ale nadal w weekend będą mieli pusto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...