Skocz do zawartości

Propozycje dodatkowych programów


zyga00
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszą w historii :shock: Stracili Ligę Mistrzów, Bundesligę. To co takiego teraz mają?

LM zawsze można obejrzeć na TVP, co prawda w mniejszych ilościach, ale zawsze. Od momentu kiedy stracili Bundeslige, doszło kilka rzeczy, np. polska koszykówka, żużel angielski, LŚ siatkówki, liga portugalska, II angielska itp. Ja nie twierdze, że oferta jest doskonała, ale napewno lepsza niż rok, czy dwa lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa mecze LM na żywo równocześnie, wszystkie spotkania retransmitowane i obszerne studio pomeczowe to jednak nie to samo co mamy w TVP. Doszło parę rzeczy, fakt. Ale jak ma się Bundesliga do ligi portugalskiej i 2 angielskiej można zostawić bez komentarza. W międzyczasie stracili też europejskie puchary w kosza i bodajże Puchar Polski. Oj, chyba jednak było lepiej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wazne rzeczy w polsacie sport lecą w polsacie i tv4 jak polska liga siatkowki i koszykówki,wazne imprezy jak mundial,czy mecze siatkarzy,

polsat sport to zenada?

futbol-drugorzedne ligi przeciez jedna porzadna liga jak bundesliga jest znacznie lepsza od kilku slabszych,

w polsacie sport jest wiecej sportu ale jest to sport nas nizszym poziomie niz ten w nsport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiści że polsat sport ma lepszą ofertę sportową od n-sport,a odnośnie praw do bundesligi to ma je osobno sportklub,a nie n-sport,a sportklub nie jest na wyłączność w N i tylko patrzeć jak się pojawi na innej platformie.odnośnie HD to o czym tu mówimy:o MGM HD,KTóRY PUSZCZA STARE FILMY w dodatku sporo czarno-bialych o VOD,który wałkuje filmy które leciały już wcześniej:GRATULACJE :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SportKlub zdaje się jest na wyłaćznośc.

Vod posiada bibloteke filmów znacznie lepszą do CP.CP co ma z oferty filmowej?cinemax 5 zloty drozszy niz w n?axn ktory jest w n?

przeciez popatrz na niektore filmy z nvod -swiadek koronny,sexipistols,pulapka przeciez cp to zenad taki zbior naprawde postawowych kanałów,to cos w stylu kablówki bez opcji premium,

n chociaz ma technologie i jakos oferte,

badziewny vod mówisz a cp i ich ofertę to jak nazwać?bo jezeli n to badziewo to cp to mega badziewo,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporkluby są na 100% na wyłączność w n. Pamiętam jak te programy weszły do n to wszyscy polsatowscy byli wściekli. Nie ma co się kłocić jeden woli to drugi tamto, chociaż nie ma porównywać portugalsiej i 2 angielskiej ( zresztą które lecą fta z Hb) z bundesliga i liga mistrzów.

Ja mam n i się ciesze że właśnie wziałem tą platoforme a nie Cyfrowy Polsat, który mjałem ochote zakupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam n,

a najlepsza jest cyfra wystarczy spojrzec na oferte,choc n cenowo oczywiscie jest lepsza,

1.cyfra2.n3.cp

zreszta nie wiem co ludzie w tym cp widzą,

 

owszem nvod powinnien byc duzo lepszy,ale oferta filmowa jest znacznie lepsza od oferty filmowej cp,zreszta nie ma co porownywac bo cp oferty filmowej nie posiada,

 

ja interesuje sie sportem,filmy mam na dvd,

sadze ze n brakuje z dobrej ligi pilkarskiej do obecnej oferty np.OE(ew.nba choc lepiej cos z pilki) i oferta bylaby w miare dobra za taką cenę,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to był taki moment (grudzień/styczeń), gdzie C+ był za 50 zł - tematyczny + Canal + (-25% przez 11 miesięcy i -10% za PZ).

 

A teraz można byłoby jeszcze zjechać na Podstawowy to nawet 45 zł nie wyjdzie :shock: (o ile umowa na to pozwala - tego nie wiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha ,to chyba jovik ma N. Więc niech dołoży miesięcznie parę złotych i weżmie w promocji pakiecik z canal+ i przekona się jaki błąd popełnił :lol::lol::lol:

 

:shock::shock::shock: Ty wiesz coś czego ja nie wiem. Teraz mam Cyfrę + (zresztą nie pierwszy raz) Komfortowy z Multi Premium, miałem też przez trzy lata CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...