Skocz do zawartości

Propozycje dodatkowych programów


zyga00
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem N powinna jak najszybciej wprowadzić do swojej ofert Sportklub. W obecnej chwili Nsport raczej nie powala atrakcyjnymi licencjami, a Sportklub ma chociaż ligę niemiecką.

Mogliby też wzbogacić ofertę muzyczną. Mam nadzieję tylko, że w grudniu nie będą robić wielkiej akcji reklamowej o dołączeniu VH1, kanału, o którym nie mówiono, że nie będzie dostąpny od samego początku. A może sprzedadzą go po raz drugi :). Z muzyki dostępne są dobre MCM czy paczka MTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nat.Geographic by się przydał n-ce cyfra ma chyba umowę na HBO do końca roku ale z wypowiedzi można wnioskować że n się na taki kanał premium nie nastawiają zresztą osobiście i tak z nich nie korzystam (HBO , HBO2) jedna premiera dziennie a tak naprawdę to 2 pozycje godne obejrzenia w miesiącu jedyny plus w tym przypadku to chyba to że idą na okrągło i nie ma siły aby go nie zobaczyć w tym samy tygodniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli CP ma Zone Europa i Zone Romantica na własność to czemu tutaj napisali że na N ma wejść 4 kanały z paczki ZoneVision?

 

https://satkurier.pl/?n_platforma/&kat=236&id=34203

 

Ten artykuł był publikowany wtedy,kiedy CP jeszcze nie miał wyłączności na Zone Europę i Romanticę.Dopiero ta umowa została podpisana chyba jakieś kilka dni póżniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawiedziony też jestem informacją,że nie będzie Disney chanel w ofercie...Czyżby miało być w "n"ce gorzej niż u konkurencji ? Przecież te Jetix y to szmira i boję się tylko aby me dziecko na to nie patrzyło bo są to wstrętne bajki ..Wg mnie bajki dla dzieci to 1 miejsce MINIMINI/ brawo dla c+/,Disney Chanel...i tego oczekuję po "n"ce inaczej zmykam od nich po 15 miesiącach.Oczekuję tez przynajmniej eurosportu za free i jakiegoś sensownego programu filmowego..Popieram kandydaturę HBO..Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...