Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowę mam do końca stycznia, do tej pory miałem-8xC+,extra, multiroom płacę 89 zł. Wypowiedzenie wysłane, dzisiaj pierwszy telefon i oferta-6xC+,extra, 6m HBO z

a darmo za 79 zł. Do tego opłata za multoroom 12 m 5 zł. 12 m 10 zł. Umowa na 24 miesiące. Odrzuciłem, gdyby to dali za 69 zł i bez tych opłat za multiroom pewnie bym podpisał.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helouu - walki ciąg dalszy.

Oferta z dzisiaj przesłana do akceptacji sms

w pdfie ze strony nc+ z konta abo napisali:

Wybrane usługi - Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FILMBOX, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 84,90 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Na koncie abo w nc+ w elementach oferty pisze:

FILMBOX 15zł, HBO 25zł, MULTIROOM STANDARD 20zł, NAJEM PVR 20zł, Pakiet Extra+ z CANAL+ 170zł,

- a dalej

Przysługujące promocje: 

Extra+ z CANAL+ 84,90 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów, 

 

Czy mam z tego rozumieć że opłata za Filmboxy będzie wynosiła 15zł/mc przez cały okres umowy i to co mam zaakceptować to w zasadzie 99,90 miesięcznie na stałe bez możliwości wyłączenia teraz ?? A dalej idąc tym tokiem - bo nie wynika to z dokumentów nadesłanych (chyba że nie mogę znaleźć/doczytać - czy opcja HBO będzie do wyłączenia po 6m-cach, czy jako płatna 100% będzie obowiązywała od 7-24 mca - czyli umowa nam się robi 99,90+25 zł/mc od 7 miesiąca ???

Niestety, ale umowa jest na Matkę i to Ona z nimi rozmawia, a ja potem robię za głuchy telefon i tak w kółko ... 

 

ciekawa jest zwłaszcza cena za pakiet Extra+ z CANAL+: 170zł, przecież to jest jeden wielki wałek na spóźnialskich z wypowiedzeniami :) Wwłasnie dlatego zawsze trzeba składać wypowiedzenia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !!!

Jako, że rok minął wracam jak zawsze na forum :) umowa kończy mi się 31.I.2016r, i już 2 telefony, w pierwszym konsul nawet nie podjął próby zaoferowania czegokolwiek bo stwierdził że mam bdb ofertę..hmm to po co w ogóle dzwonił :crazy: Drugi telefon standardowo 6xC+Extra 79,90 z HBO 89,90zł, a za to wszystko co mam teraz(w stopce) 129zł, wszystko na 24m, wypowiedzenie pójdzie w grudniu

Edytowane przez Marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem drugą rozmowę z nc+. 

1/ Extra+ z 8C+ i HBO 6mcy za 0zł - 84,90zł

2/ Extra z 6C+ i HBO 6mcy za 0zł - 89,90zł

To jest drożej niż poprzednio, przed wypowiedzeniem umowy, kiedy Extra i 6C+ było za 69,90zł a za Superpremium z 6C+ za 94,90zł.

Obecnie mam Extra+ 8C+ HBO za 59,90zł.

I jak tu z nimi umowę przedłużyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca października propozycje nie przyjęte:

 

Extra 6Canal + HBO 6m umowa 24 miesiące - 69 zł 

Comfort 6Canal + HBO 6m umowa 24 miesiące - 59 zł

 

Mam własny dekoder, nie potrzebuję muliromu gdzie np. ktoś inny może dzielic koszty z sąsiadem:)

 

Nie przyjęta oferta i nie dam więcej niż 59 zł za Extra 6Canal. Niechcą 1416 PL:) to nie:)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaakceptowałem nową umowę, obecna umowa kończył mi się 30.10 (byłem na wypowiedzeniu)

Praktycznie od lipca do mnie wydzwaniali i jak się okazało cały czas z tą samą oferta innych nie było i konsultant powiedził, że innej dla mnie niema i nie będzie, takie ofert i wytyczne mają od maja.

Jestem z C+ od samego poczatku.

Stara oferta programowa była identyczna tylko bez Cinemaxów płaciłem 89,90 zł.

Obecna oferta:

Superpremium+ (6) 94,90 zł 24 m dla Abonentów, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, nc+go TV HBO GO 0 zł 6 m i 10 zł 6 m dla Abonentów, Najem Box+ 0zł dla Abonentów. Do końca roku mam jeszcze Filmboxy.

Obecny abonament to: 102,85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam umowę na 15 miesięcy, koniec 31.01.2016r.: Comfort+ (39.90 zł)i opcje dodatkowe Multi+ (0 zł) ,HBO (20,00 zł), HBO GO HB ITI (0 zł), Cinemax (10,00 zł), EXTRA+ (10,00 zł), Filmbox (0 zł), Premium Sport &Film (50,00 zł), Mezzo (5,00 zł), netVOD+ konto podstawowe, netVOD+ konto dodatkowe, VOD+(10,00 zł) Seriale+, Aktywacja NC+ GO internet R (0 zł), netVOD+ Multi+ (0 zł), netVOD+ CANAL+ Platinum (0 zł), CANAL+ VOD (0 zł) razem daje 144,90 zł.

Od dwóch tygodni mam codziennie telefon z super propozycją VIP+ za 149,90 zł + 5,00 zł za Mezzo, czyli 154,90 zł. Dodam, że nie złożyłem jeszcze wypowiedzenia i dopóki tego nie zrobię pewnie będzie to jedyna propozycja przedłużeniowa ze strony NC+ dla mnie. 20- letni staż nie ma żadnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wasia75

Zdecydowałaś się na tą ofertę? Nie interesowała Cię opcja żeby pozostać przy pakietach z C+ i HBO?

Nie, nie zdecydowałem się.

Przez ostatnich 15m-cy obejrzałem na c+ raptem kilka filmów i meczy a na hbo prawie nic, więc z nich rezygnuję.

Edytowane przez wasia75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Molder ta oferta 107zł już z opłatą za dekodery?

Czy wysłałeś wypowiedzenie? Ja dostałem ofertę z aps na superpremium+, 8c+, eleveny i multiroom za 117 przez pierwszy rok a przez drugi 130.

Jutro składam wypowiedzenie i liczę na drobną obniżkę i jakieś canały extra i mogę przedłużać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...