Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dziś po wieloletniej przygodzie pożegnałem NC+ (choć z żalem). Skłoniły mnie do tego brak elastyczności i drożyzna ich oferty, a także ubytki programowe (głównie sport). Ostatnio miałem słynny łamaniec za 53 PLN + 5 PLN najem PVR, ale wq.. mnie zmuszanie do płacenia 20-30 PLN więcej za to samo lub mniej. Postanowiłem być konsekwentny w uporze i po bardzo wielu rozmowach z konsulami nie dałem się namówić na ich warunki. Dziś podpiszę umowę z CP, gdzie w ofercie dla klienta przechodzącego od innego operatora za pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD zapłacę średnio niecałe 45 PLN (przy dwuletniej umowie).

Odchodzę z żalem, le jeśli NC+ nie chce moich pieniędzy to trudno - inni chętnie je przyjmą :)

Pozdrawiam all - zarówno walczących, jak i pogodzonych z losem oraz ofertą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś po wieloletniej przygodzie pożegnałem NC+ (choć z żalem). Skłoniły mnie do tego brak elastyczności i drożyzna ich oferty, a także ubytki programowe (głównie sport)...Odchodzę z żalem, le jeśli NC+ nie chce moich pieniędzy to trudno - inni chętnie je przyjmą :)

Pozdrawiam all - zarówno walczących, jak i pogodzonych z losem oraz ofertą

 

Ja jeszcze wczoraj pisałem że chcę zostać z NC+ ale po kolejnych rozmowach z dzisiaj jestem już bliżej słoneczka.

 

Nie wiem czy ktoś zauważył ze dzwoniąc na sławetny numer DUK krakowski w słuchawce jest informacja "Witamy w centrum promocji NC+"

Teraz moje spostrzeżenie czym rożni się stary Dział Utrzymania Klienta od Centrum Promocji. DUK jak sama nazwa wskazuje miał za zadanie utrzymać klienta, może nie za wszelką ceną ale można była trochę narzekać a konsultant udając ze rozmawia z przełożonym po chwili dawał nam lepszą ofertę niż na początku rozmowy. Druga sprawa, jak coś zaproponowali na początku negocjacji w pierwszych dniach po wypowiedzeniu to nigdy na końcu nie było drożej.

Dzisiaj ten dział nazywa się CENTRUM PROMOCJI bo oni nie mają ofert które mają zatrzymać klienta tylko mają "PROMOCJE" które zmieniają się z dnia na dzień lub nawet z godziny na godzinę. Jak dla mnie to jest dziwne bo tez mam podobne stanowisko jak przełożony tych konsultantów i promocje to ja mogę robić w trakcie trwania współpracy lub nowym klientom ale utrzymanie klienta to już inne zadanie.

To nawet nowi maja w pewnym sensie lepiej bo jak na stronie pokaże się promocja to wiadomo kiedy się skończy. Jeśli coś jeszcze napiszę to tylko info jak to się zakończyło bo już nie ma sensu dopisywać czegoś wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyła mi się umowa. Dzisiaj już kanały wyłączone. Zadzwoniłem pod krakowski numer i uwaga - od dzisiaj nie ma już ponoć umów na 12 miesięcy! Jak chcę na rok to na takich warunkach jak nowi użytkownicy - normalnie kpina na całego! Tyle praw potracili a kroją ile wlezie... chciałem zostać na rok bo akurat za rok pewnie stracą angielską ale na dwa lata za 89,90 za Extra i 8xC to nie ma szans...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzą, że za rok to już bęben maszyny losującej będzie pusty i chyba z połowa użytkowników by odeszła.

Nie dziwne, że jeszcze lipcowi i sierpniowi mieli możliwość przedłużania na rok bo o tym samym czasie za rok może nie wszystko jeszcze będzie wiadomo.

A do października 2016 wszystko będzie jasne i 2 latkowicze będą płakać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
na 24 nigdy nie biorę, za długo.

To błąd bo jak widać teraz co się stało ....opłacało się brać umowy na 2 lata 8)

Gdyby nie to że dostałem na 24 miesiące to co mam to też bym był w beznadziejnym położeniu a tak to jeszcze rok spokojnie oglądam "premium" :wink:

Potem negocjacje a może zmiana operatora lub upadek nc+ bo "petrodolary" są nie do zatrzymania :wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Umowa do 31.08.2015 r., mam taką ofertę i chciałbym ją przedłużyć na takich samych warunkach - [69,27zł/15m]: Comfort+;Multi+;Extra+;8xC+;VODC+;2xMRS Kilka razy rozmawiałem z konsultantami i oferują mi to samo za ~79 zł. W cenie ~69 zł zabierają C+D i C+Ser i to przy umowie na 24 m-ce.
@mietekzuqwertylJedyne na co możesz liczyć to' date=' że skrócą Tobie aneks z 24 na 12/15m. Jeśli chodzi o cenę, NIC nie ugrasz. Pakiet Extra+ z 8C+ taniej niż 79zł nie dostaniesz. Do tej ceny możesz sobie ewentualnie jakieś bonusiki wywalczyć na jakiś okres czasu za darmo.[/quote']
A teraz oferują Extra+ z 6C+ za 69,99 zł +2xMR daje 79,99zł na 24 m-ce. Hustler na pół roku za darmo i można wyłączyć a HBO przez 6m-cy za darmo a potem trzeba 25zł/m-c. Na 12 mcy chyba 10 zł drożej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 24 nigdy nie biorę, za długo.

To błąd bo jak widać teraz co się stało ....opłacało się brać umowy na 2 lata 8)

Gdyby nie to że dostałem na 24 miesiące to co mam to też bym był w beznadziejnym położeniu a tak to jeszcze rok spokojnie oglądam "premium" :wink:

Potem negocjacje a może zmiana operatora lub upadek nc+ bo "petrodolary" są nie do zatrzymania :wink:8)

W sytuacji w jakiej jest nc+ o wiele lepiej teraz brać 12m.

Za rok odejdą kolejne prawa do poszczególnych lig czy wytwórni.

Canal+ leci w dół i tego już nikt nie powstrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem 4 razy, za każdym razem inny konsultant i za każdym razem to samo - jeżeli chcesz pakiety Canal+ to umowa tylko na 24 albo na rok ale w cenach jak nowy... Kolega grzech25 ma pakiet bez Canal+... więc nie wymądrzajcie się bo nie jestem pierwszym lepszym po gimnazjum co łyka wszystko jak pelikan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz ze tymi co nie dzwonią zajmują się lepiej? Nie te czasy, umowa wczoraj się skończyła a telefon miałem tylko jeden nie odebrany i dzisiaj jeden bo wczoraj za późna zadzwoniłem sam i oddzwaniali. CENTRUM PROMOCJI to nie DUK, DUK zlikwidowali rok temu bo działał na szkodę firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...