Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatnich tygodniach można wysnuć jeden wniosek, otóż przez kilka lat chwaliliśmy się super ofertami, które to dostaliśmy po napisaniu wypowiedzenia i śmialiśmy się C+/nC+ wprost w twarz. Teraz role się odwróciły i to oni dyktują warunki i pewnie co niektórzy pracownicy tej stacji, śledzący to forum mają teraz niezły ubaw czytając nasze posty. Cóż zawsze się coś kończy i można po woli zacząć już teraz mówić, że wypowiedzenie daje bardzo mało i nie jest już jakąś nie wiadomo jak wielką kartą przetargową pod kątem lepszych ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nc+ głupie nie jest i wiedza doskonale, że ludzie w 90% wysyłają wypowiedzenia aby otrzymać lepszą ofertę. NC+ stawia na swoim, a abonent się zgadza, oczywiście sa i tacy, którzy zrezygnują, ale to odsetek, a oni na takich co zostają zarobią tak czy siak, dodatkowo jeszcze nowi dochodzą. :)

A pomyśleć, że przez chwilę żałowałam, że zdecydowałam się kilka dni temu wsiąść pakiet z podpisu. Teraz wiem, że dobrze zrobiłam. Mam wszystko co jest tylko możliwe mieć w nc+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz ze tymi co nie dzwonią zajmują się lepiej? Nie te czasy, umowa wczoraj się skończyła a telefon miałem tylko jeden nie odebrany i dzisiaj jeden bo wczoraj za późna zadzwoniłem sam i oddzwaniali. CENTRUM PROMOCJI to nie DUK, DUK zlikwidowali rok temu bo działał na szkodę firmy.

Skoro DUK niby zlikwidowali rok temu bo działał na szkodę firmy to kto dawał oferty Univers+6C+HBO za 49 zł w grudniu?To były najniższe ceny w historii NC+ czego tego działu nie zlikwidowali skoro dawali najniższe ceny za wybrane pakiety?Warto dodać ze podobne ofert tylko z łamańcem były do maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest co piszesz @awakeman . Generalnie dla mnie to pierwsze podwyżka po 3 latach. Najwięcej złego zrobiły łamańce rok temu, bo ostatnia kwota z rachunku jest wyższa i inaczej się negocjuje.

Ja przystałem na Extra+ 6C+ i HBO na 6 miesięcy za 0 pln z możliwością wyłączenia po 6 miesiącach za 69,90 na 12 miesięcy. Można wiele pisać o tym, że pewnie za drogo itd, z drugiej strony od 3 lat nie miałem podwyżki, a miałem wszystko co chciałem i to w bardzo dobrej cenie w porównaniu do innych operatorów.

Na forum na pewno jest wielu konsultantów, ale jest też wielu którym się wydaje, że jak nie przedłużą to nc+ będzie musiała przystać na ich warunki. Widząc po swoim przykładzie, jakoś tam byli negocjowalni. Najważniejsze, że obie strony są zadowolone, ja bo przedłużyłem umowę i oni bo ja przedłużyłem umowę :). Wiadomo, że mają jakieś granice negocjacji i jeśli po przeprowadzonych negocjacjach nie ma żadnego punktu stycznego, żadnego punktu zaczepienia, nikt nie chce ustąpić to nie dochodzi do porozumienia.

Dla mnie dodatkowym argumentem była nie mała kasa jaką wydałem na aktywację dekodera w przeszłości i fakt darmowego przez pół roku HBO co de facto konsumuje moją podwyżkę abonamentu. Ja nie narzekam. Czekając do dziś (umowę miałem do wczoraj) otrzymałbym gorsze warunki bo z tego co czytam to 12 miesięcy już nie chcą dawać. Także niech każdy samo oceni co dla niego dobre, nie piszcie tylko, że ktoś jest idiotą, bo przedłużył za 69,90 czy 79,90. Jak by nie chciał to by nie przedłużył.

Pozdrawiam forumowiczów, i pewnie do zobaczenia za rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wypowiedzenie daje bardzo mało i nie jest już jakąś nie wiadomo jak wielką kartą przetargową pod kątem lepszych ofert.

 

Nie jest kartą przetargową ale zabezpieczeniem przed wpadnięciem w pułapkę bardzo wysokiego abonamentu na miesiąc w przypadku gdy oferty "promocyjne :lol2: " są za drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzwonisz 4 razy to na co liczysz? Przecież każe połączenie jest odnotowywane.

 

Ma Pan rację, może niepotrzebnie tyle dzwoniłem... ale w sumie co mi szkodzi, jestem już po umowie więc nic nie ryzykuję ;) sugerowałem się tym, iż rok temu jak przedłużałem umowę to dopiero za chyba szóstym telefonem udało mi się wytargać sławnego już łamańca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Za chwile wysyłam wypowiedzenie (też [beep]stwo, że bez wypowiedzenia nie masz szans na w miarę warunki)...

 

Wszystko co napisałeś wcześniej jest prawdą ale z tym wypowiedzeniem to już nie te czasy, nie ma DUK jest CENTRUM PROMOCJI a to już nie to samo. Oni tam nie sa od tego żeby utrzymać klienta tylko sprzedać promocje która pokazuje system.

 

...Sam sobie ustalam co chcę i ile jestem w stanie za to zapłacić. ...i nie dam grosza więcej... Nie to nie... :D

 

Nie nazywaj tego co napisałeś próbą negocjacji ale stanowisko słuszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakąś nie całą godz. temu mialem tel. z nr. 12..., z zapytaniem dlaczego zlozylem wypowiedzenie, czy mi cos w ofercie sie nie podoba... itp. Odpowiedzialem ze za wczasu zlozylem, zeby na koniec umowy nie zapomniec (mam jeszcze przez 8mies. umowe, do kwietnia 2016r.) Konsultant, byl chetny mi te wypowiedzenie wycofac, ze wzgledow "nie napastowania mnie, co jakis czas telefonami od nc+", i zaproponowal ze tak na pol roku wczesniej sobie moge zlozyc, ze od tego czasu juz moga dac jakies mniejsze pakiety. Podziekowalem za wszystkie propozycje, i dodalem ze bede czekal do konca umowy, i ewentualnie wezme cos najnizszego, ale nie jest to pewne, bo podpisalem umowe z CP i mam tv w zabezpieczeniu. Nic nie mowilem ze obecne sytuacje bardzo mnie denerwuja, tj. utraty praw, zamiar parowania karty z ich dekoderem (mam Cameleona), no i najwazniejsze, nic sie nie odezwalem na pytanie, "czy jestem jakos nie zadowolony z oferty, czy oferta jest w porzadku, tak jak wczesniej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przedłużyłem na warunkach:

 

Extra+Canal+(6) w cenie 69,90zł +2xMR 0zł + HBO na 6 miesięcy gratis z możliwością wyłączenia w umowie na 24m.

 

Niestety mimo kilkunastu rozmów z konsultantami a nawet przełożonymi okazało się że na moim koniec nie było możliwości uzyskania tej oferty na 12m.

 

Z tego co udało mi się wydobyć od konsultanta okazuje się że umowy ustalane są w zależności od średniej ceny jaką klient płaciłł do tej pory i wytyczne są takie żeby nie oglądał taniej, dlatego wszystkie osoby posiadające słynnego łamańca na pewno mają opcję przedłużenia za 69,90 w umowie na 12m, jeśli ktoś miał średnią wyższą raczej nie ma co liczyć że teraz będzie płacił taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co udało mi się wydobyć od konsultanta okazuje się że umowy ustalane są w zależności od średniej ceny jaką klient płaciłł do tej pory i wytyczne są takie żeby nie oglądał taniej, dlatego wszystkie osoby posiadające słynnego łamańca na pewno mają opcję przedłużenia za 69,90 w umowie na 12m, jeśli ktoś miał średnią wyższą raczej nie ma co liczyć że teraz będzie płacił taniej.

 

Niestety nie prawdą jest że wszystkie osoby z łamańcem mają propozycje umów na 12 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie mojego ostatniego posta wychodzi na to, ze tak jak by chcieli z rekompensowac sie tymi utraconymi prawami i cos obnizyc na abonamencie (ale tego nie wypytalem, takze nic nie proponowal, bo rozmowa byla z gory przesadzona), bo po co by pytal "czemu zlozylem wypowiedzenie, czy cos mi sie w ofercie nie podoba tak jak wczesniej" Dla nie zadowolonych, moze warto sprubowac zlozyc wypow. w APSie i poczekac z kilka dni (ja mialem tel po okolo 2tyg), na tel od nich, co Wam beda proponowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla szukających aktualnych "promocyjnych" cen za pakiety NC+ (info z godziny 19:00)

start - 19,90 PLN umowa 15 lub 24 miesiące

comfort - 24,90 PLN umowa 15 lub 24 miesiące

extra - 44,90 PLN umowa 15 lub 24 miesiące

Z 6 C+

start - 54,90 PLN umowa tylko na 24 miesiące

comfort - 64,90 PLN umowa tylko na 24 miesiące

extra - 74,90 PLN umowa tylko na 24 miesiące

Z 8 C+

start -64,90 PLN umowa tylko na 24 miesiące

comfort - 74,90 PLN umowa tylko na 24 miesiące

extra -84,90 PLN umowa tylko na 24 miesiące

 

Odpuszczam sobie ich mega oferty, jestem już po umowie i teraz poczekam jeszcze kilka dni i oddam kartę do APS-u, za to Słonko rozbłyśnie mocniejszym blaskiem na jakiś czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie mojego ostatniego posta wychodzi na to, ze tak jak by chcieli z rekompensowac sie tymi utraconymi prawami i cos obnizyc ...

 

To dlaczego podnoszą ceny nawet klientom którzy mieli ostatnie godziny umowy a w okresie zdania dekodera dowalają jeszcze 24 miesiące umowy zamiast 12 m?

Nie wiem, w calym moim poscie pisze ze mam jeszcze 8mies.umowy, nie dawno w APS zlozylem wypowiedzenie, moze mysla ze dlatego zlozylem, bo zaczela mi "ich" oferta nie odpowiadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

W takim razie potwierdzam ofertę.

Umowa do końca września, wypowiedzenie wysłane. Do tej pory łamaniec 53 PLN.

Ustaliłem Comfort + 24,9 na 15 miesięcy. Do tego dwa kameleony, dwa canale+ sport na miesiąc, uzupełnienie do comfort+ na miesiąc, hustler na pół roku (muszę w marcu wyłączyć), dwa dekodery (PVR Pace i Sagemcom). Wszystkie dodatki gratis.

Do tego kupię podstawowy pakiet polsatu za 15 PLN miesięcznie i będę mieć satysfakcjonujący mnie pakiet za 40 PLN miesięcznie. Dla mnie ok. Na kanałach i tak prawie nic nie oglądałem, będzie mi brakować tylko ligi mistrzów, za to zyskam polsat sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym ja sobie zasłużyłem że dla mnie nawet po umowie taki pakiet jest za 59,90 zł?

Do tego kupię podstawowy pakiet polsatu za 15 PLN miesięcznie i będę mieć satysfakcjonujący mnie pakiet za 40 PLN miesięcznie. Dla mnie ok. Na kanałach i tak prawie nic nie oglądałem, będzie mi brakować tylko ligi mistrzów, za to zyskam polsat sport.

 

Po pierwsze znowu ktoś dostał COMFORT za 24,90 co u konsultantów jest dla mnie nie osiągalne a po drugie jaki pakiet za 15 zł w Polsacie? Polsat Sport to chyba też jest dopiero w droższym pakiecie bo ja go w Familijnym nie widzę. Niech ktoś mnie oświeci jak nie mam racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj około 18:00 uległem i wyraziłem zgodę na COMFORT+ za 24,90 z MRP za 0 zł, do tego na jeden miesiąc dopełnienie do Extra+ oraz 2xC+Sport. Umowa na 15 miesięcy.

 

Na dzien dzisiejszy świeci tylko comfort (bez kanałów z pakietu extra!) oraz 8xC+.

 

Jak widać bajzel mają nawet w nadawaniu uprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...