Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Linka aby aktywować ofertę miałem po 6 minutach , zadzwoń spytaj się , niech wyślą jeszcze raz , od anulowałeś wypowiedzenie, żeby Ci jutro nie walnęli ceny normalnej ,linka musisz klepnąć do północy,ale szczerze mówiąc ,by darowali sobie z tymi emailami, przedłużam przez telefon,nie wystarczy im tyle.

 

U mnie ten link przyszedł 23h po rozmowie...

 

Jest - klepnięte.

 

Kanały gwarantowane:

13 ULICA, ALE KINO+ HD, ANIMAL PLANET HD, AXN BLACK, AXN HD, AXN SPIN HD, AXN WHITE, BBC BRIT HD, BBC EARTH HD, BBC LIFESTYLE, CANAL+ 1 HD, CANAL+ FAMILY HD, CANAL+ FILM HD, CANAL+ HD, CANAL+ SPORT 2 HD, CANAL+ SPORT HD, COMEDY CENTRAL FAMILY, COMEDY CENTRAL HD, DA VINCI LEARNING, DISCO POLO MUSIC, DISCOVERY CHANNEL HD, DISCOVERY LIFE, DISCOVERY SCIENCE, DISCOVERY TURBO XTRA HD, DISNEY CHANNEL, DISNEY JUNIOR, DISNEY XD, DOMO+ HD, E! ENTERTAINMENT, EUROSPORT 2 HD, EUROSPORT HD, FILMBOX FOX COMEDY HD, ID INVESTIGATION DISCOVERY HD, KINO POLSKA, KINO POLSKA MUZYKA, KUCHNIA+ HD, LIFETIME HD, MINIMINI+ HD, MTV LIVE HD, MTV POLSKA, MUZO.TV, NAT GEO WILD HD, NATIONAL GEOGRAPHIC HD, NICK JR., NICK., NICKELODEON HD, NSPORT+ HD, PARAMOUNT CHANNEL HD, PLANETE+ HD, POLSAT 2, POLSAT CAFE, POLSAT CRIME & INVESTIGATION, POLSAT FILM HD, POLSAT HD, POLSAT JIM JAM, POLSAT NEWS HD, POLSAT PLAY, POLSAT ROMANS,PULS 2, ROMANCE TV HD, SCI-FI UNIVERSAL, TELETOON+ HD, TLC HD, TRACE URBAN, TV 4, TV PULS, TVN 24 BIZNES I ŚWIAT, TVN 24 HD, TVN 7 HD, TVN FABUŁA HD, TVN HD, TVN METEO ACTIVE, TVN STYLE HD, TVN TURBO HD, TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP ABC, TVP HD, TVP HISTORIA, TVP KULTURA, TVP REGIONALNA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jerry2006

U mnie to chyba z 70 telefonów i negocjacje można podsumować tak " JEDEN WIELKI BETON" = zero negocjacji to co w systemie albo spadaj Pan nawet history za 1,99 nie chcą dać w gratisie. To dla wieloletniego klienta z full ABO. Trzyma mnie tylko stary multiroom. Jeśli on zniknie to zniknę i ja na wieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dziś umowa została przedłużona na 24m.

Oczywiście Extra+ i 6xCanal+ za 69zł. dodatkowo do tego HBO na 6 mieś. bez zobowiązania do płacenia 25zł. po tych 6 mieś.

Tak to wygląda po otrzymaniu maila z NC+:

 

Wybrane usługi: Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO, nc+GO TV AXN Now, nc+GO TV Seriale+, nc+go TV DA VINCI Extra, nc+go TV DZIECI, nc+go TV FUN VOD+, nc+go TV HUSTLER, nc+go TV KINO ŚWIAT, nc+go TV NAJLEPSZE TVPPL

Wybrane promocje: Extra+ z CANAL+ (6) 69,90 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Kolekcje nc+ go TV 0 zł 2 m dla Abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dzisiejsza - w sumie i tak najlepsza ze wszystkich dotychczasowych:

superpremium 6C+, hustler hd, H1, H2, filmbox na miesiąc - 114,9 na 12 miesięcy

 

Pani się na mnie obraziła, jak nie przyjąłem, bo będzie musiała świecić oczami :shock: przed przełożonym, u którego to wynegocjowała. A nie przyjąłem, bo się uparłem, że chcę w tej cenie 8C+. A Pani, że to był prezent i się nie da. A ja, że się upieram i chcę :cry: No i żeśmy się nie dogadali. Niech ktoś mnie poprze, że dobrze zrobiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

moja umowa kończy sie 31 października, własnie dzis wysłałem wypowiedzenie listem poleconym jak zawsze zreszta od 7 lat, mam łamańca czyli 4 m-ce gratis pozostałe 11 m-cy 79,70 czyli średnio płace 53 zł, mam obecnie wszystkie C+, na jaka oferte mozna liczyć, C+ seriale oraz C+discovery mnie nie obchodzi, ani HBO i Cinemax, ani MR a dekoder zwykły bez nagrywarki, druga sprawa, to zawsze dzwonili a w tym roku nic, żadnego telefonu od nich jeszcze nie miałem. Poza jednym smsem w lipcu, że super okazja to co mam za tyle samo czyli 79,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

moja umowa kończy sie 31 października, własnie dzis wysłałem wypowiedzenie listem poleconym jak zawsze zreszta od 7 lat, mam łamańca czyli 4 m-ce gratis pozostałe 11 m-cy 79,70 czyli średnio płace 53 zł, mam obecnie wszystkie C+, na jaka oferte mozna liczyć, C+ seriale oraz C+discovery mnie nie obchodzi, ani HBO i Cinemax, ani MR a dekoder zwykły bez nagrywarki, druga sprawa, to zawsze dzwonili a w tym roku nic, żadnego telefonu od nich jeszcze nie miałem. Poza jednym smsem w lipcu, że super okazja to co mam za tyle samo czyli 79,90

 

To nastawiaj się na EXTRA; C+x6 za 69,90 może Ci dadzą taką ofertę bo jest najbardziej popularna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem skąd wziął się podział w ofertach dla stałych abonentów na 6C+ i 8C+, skoro Canal+ twierdził, że pakiety Select i Prestige, mają być tylko w ofertach kablówek. W NC+ miał być tylko pełny pakiet 8 kanałów. Takie dzielenie jest argumentem w negocjacjach do podniesienia ceny. Z drugiej strony poprzednio zawierano z abonentami umowy na pełne pakiety za pół darmo, nie dziwne, że musieli powstrzymać to szaleństwo, teraz idą w kierunku wysokich cen, rzekłbym nawet przesadnie wysokich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy dzień po wygaśnięciu umowy ktokolwiek dostał lepsze warunki następnego dnia ?

Z tego co sie zdążyłem zorientować to tylko kolega @czerstwy wynegocjował lepsze warunki ale nikt inny tego nie potwierdził

Ale to było na grubo przed 11 maja ;) ....... Teraz nie ma tak dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie godziny negocjacji. Do tej pory łamaniec 53,27zł za Extra, C+, MR Standard. Oferta z dzisiaj: Extra, 6C+, MR Standard, do wyboru Cinemax, Filmbox na 6 m-cy 0zł, za 69,90 na 12 m-cy.

HBO na 6m-cy 0zł, 6m-cy 25zł przy umowie na 12-cy. Bez lojalki po 6 m-cach tylko przy umowie na 24 m-ce.

Mam jeszcze 3 godziny na zastanowienie. Chyba się skuszę na 12 m-cy, bo tyle mam pewną ligę angielską.

Boję się czekać do września, by przypadkiem nie wpaść na nowe karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj: Extra, 6C+, MR Standard, do wyboru Cinemax, Filmbox na 6 m-cy 0zł, za 69,90 na 12 m-cy.

HBO na 6m-cy 0zł, 6m-cy 25zł przy umowie na 12-cy. Bez lojalki po 6 m-cach tylko przy umowie na 24 m-ce.

A u mnie uparcie twierdzą że takiej oferty nie ma i przy:

 

12m oferują 79,90

24m oferują właśnie 69,90

 

Z HBO jest tak jak piszesz. Umowa do dzisiaj, a na 12m w cenie 69,90 bym się skusił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem ofertę z HBO na 6 mcy i umowie na 12 miesięcy - 69,90 zł, na 3 dni przed końcem umowy. Spróbuj sam zadzwonić, może trafisz na konsultanta, któremu zależy na złapaniu Klienta i się postara z ofertą. Jak nie to sam wyjdź z inicjatywą, żeby skonsultował z przełożonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz na 12 m-cy, poproś o konsultację z kierownikiem.

 

Oferta z dzisiaj: Extra, 6C+, MR Standard, do wyboru Cinemax, Filmbox na 6 m-cy 0zł, za 69,90 na 12 m-cy.

HBO na 6m-cy 0zł, 6m-cy 25zł przy umowie na 12-cy. Bez lojalki po 6 m-cach tylko przy umowie na 24 m-ce.

A u mnie uparcie twierdzą że takiej oferty nie ma i przy:

 

12m oferują 79,90

24m oferują właśnie 69,90

 

Z HBO jest tak jak piszesz. Umowa do dzisiaj, a na 12m w cenie 69,90 bym się skusił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

Dziś, koło godziny 15, przedłużyłem umowę dzwoniąc do Krakowa. Wcześniej miałem klasycznego łąmańca za ok. 58 pln (wcześniej pisałem co mam i że wypowiedzenie złożyłem i z nimi nie gadałem).

Zapytałem jaką mogą mi złożyć ofertę, słyszę w odpowiedzi standardowe co Pan ogląda najczęściej, to przeszedłem do konkretów i mówię:

Extra+ z 6 lub 8 c+ ... ile?

 

Zaoferował

 

Extra+ 6c+ za 69,90 na 12 miesięcy

Extra+ 8c+ za 79,90 na 24 miesiące

Extra+ 8c+ za 84,90 na 12 miesięcy

 

Zapytałem co jest w stanie dorzucić do Extra+ 6c+ na 12 m-cy za 69,90 - zaproponował: cinemaxy albo filmboxy ( chyba na całą umowę - nie wnikałem, podziękowałem i kończę rozmowę i mówię, że najwyżej zadzwonię później. Pan zapytał czemu nie chcę teraz się zdecydować, więc odpowiedziałem, że nie oglądam tych kanałów i muszę sprawdzić czy warto.

Pan zaproponował, że może mi dać Hustlera - tu jestem pewien, że na całą umowę, albo HBO na 6 miesięcy za free ale to by musiał z szefem pogadać.

No to dopytałem czy HBO się wyłączy samo, odpowiedział, że aktualnie nie mają już takiej możliwości robić i muszę sam w lutym zadzwonić i wyłączyć, dopytałem czy na pewno mogę wyłączyć po 6 miesiącach i czy nie mam obowiązku potem płacić przez 6 kolejnych miesięcy - odpowiedział, że mogę wyłączyć w lutym i nie muszę nic płacić.

Poprosiłem zatem, żeby porozmawiał z szefem, porozmawiał i poinformował mnie, że szef wyraził zgodę jeśli w czasie tej rozmowy przedłużę.

Powiedziałem ok, tylko chcę na mailu zatwierdzić warunki. W odpowiedzi usłyszałem, że w takim razie musi znów porozmawiać z szefem, porozmawiał i wszystko ok, tylko mówi, że muszę najpierw wycofać wypowiedzenie.

Zapytałem co się stanie jak teraz wycofam ustnie wypowiedzenie a oferta na mailu będzie inna niż omawiamy, usłyszałem, że rozmowa jest nagrywana i, że jemu też zależy żeby wszystko było ok.

Potwierdziłem na mailu taką właśnie ofertę i mówiąc krótko :) przedłużyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem ofertę z HBO na 6 mcy i umowie na 12 miesięcy - 69,90 zł, na 3 dni przed końcem umowy. Spróbuj sam zadzwonić, może trafisz na konsultanta, któremu zależy na złapaniu Klienta i się postara z ofertą. Jak nie to sam wyjdź z inicjatywą, żeby skonsultował z przełożonym.
Konsultant twierdzi że oferta za 69,90 jest tylko dla osób które miały w systemie średnią około 54zł a pozostali klienci nie mają takiej opcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...