Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam obecnie taki pakiet:

 

Comfort+

Opcje dodatkowe:

MULTIROOM STANDARD

HBO

Multi+

EXTRA+

Premium Sport &Film

Najem BOX+

nc+GO Multi+

HBO GO HB ITI

netVOD+ konto podstawowe

netVOD+ CANAL+ Platinum

NC+ GO internet

Aktywacja NC+ GO internet R

 

Płacę 89,90

dzwonią do mnie od 2 mieś. z ofertą przedłużenia umowy(kończy mi się (10.2015). Nie mam dużych wymagań, chcę mieć wszystko co dotychczas plus Cinemaxy za tą samą kwotę. Niestety żaden konsultant nie jest w stanie mi tego dać, najniższa oferta była za 99 zł. :(

Niedługo wyślę wypowiedzenie, może wtedy zmiękną :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon z 22 430 08 04. Wypowiedzenie jeszcze nie złożone. Obecnie ich nowy EXTRA z C+ ze średnią 59zł/mc.

 

Kończy się Panu umowa bla bla... mam dla Pana ofertę bla bla... na to ja, że miałem już ofertę Extra z 6xC+ za 69,90zł i nie przyjąłem.

"Dlaczego Pan nie przyjął?" ... brak ligi włoskiej, francuskiej i być może hiszpańskiej, nie zamierzam płacić więcej za mniej.

Na to konsultant, że tamta oferta już wygasła i teraz jest drożej :brawo:

Ja nie wiem co to za nowe techniki sprzedaży :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas, płaciłem za dawne Superpremium 89,90 bez Cinemaxów. Teraz, mam w sumie to samo + Cinemaxy za 95,53. Czyli Cinemaxy kosztują mnie 5,63 pln. Ta średnia pod warunkiem, że nie wyłączę HBO i po okresie promocji będę płacił 25 pln. Jeśli odłączę, to średnia spadnie oczywiście do 79,90. Tyle, za tak określone kanały jestem w stanie dać. Wychodzi Superpremium przez 24 miesiące przecież, jeśli nie odłączę HBO.

Dotychczas przy przedłużaniu umów, raz zyskiwałem cenowo, raz za to samo dostawałem więcej kanałów.

Moim zdaniem jeśli ktoś uważa, że znowu dostanie fulla za 59 pln czy podobnie, jest w błędzie. Najwyraźniej skończyli z rozdawnictwem, bo z pewnością dotychczas te niskie abo, nie odzwierciedlały zawartości kanałów premium. Nie twierdzę, że moje warunki są tanie. Tylko gdzie zatem ?

W CP aby mieć Cinemaxy i HBO razem, też trzeba wybulić. Cena nie jest wcale dużo niższa a ile dobrych kanałów brakuje.

Zawartości kanałów też nie osądzam. Każdy dobiera sobie to co mu pasuje. Powiedzmy, że te 10 pln jest za drogo w moim przypadku i to ze względu na nie korzystanie z ich sprzętu. Przetrawię to jednak inaczej.

Inną kwestią jest utrata praw do lig czy innych imprez. Tylko z czego płacić, jak każdy chce za darmo najlepiej i wszystkie ligi świata.

Tak naprawdę, nie mamy wielkiego pola manewru. Obaj operatorzy trzymają rynek w garści. CP ze względów cenowych, nie zależy na ligach, bo cena abo by poszybowała. Znaczy wezmą ale za mniejsze pieniądze jak chodzą prawa. O kilku ligach, to nawet nie myślą. Klienci CP to jednak inny segment rynku. Bez obrazy. Po prostu mniej wymagają.

Z kolei jak było więcej operatorów, to narzekaliśmy na fakt, że trzeba ich wszystkich wykupić żeby coś obejrzeć. Nie ma złotego środka. Ja sam aby mieć Viasaty i Polsat Sport, wykupuję pakiet mini na module.

Takie jest moje zdanie, tak to widzę i nie muszę mieć racji. Taki jest mój wybór na dziś, podkreślam.

 

Zwracam honor. 8) Lepsze warunki na obecną chwilę są b. trudne do uzyskania.

Sporo racji jest w tym o czym piszesz.Oferta Polsatu, może być atrakcyjna dla tych co rezygnują z C+ i jednocześnie skorzystają z oferty Cyfrowego Domu. Przywiązanie do operatora i kwestia przyzwyczajenia też robi swoje. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał ktoś ostatnio Extra+6C+HBO na 6m+Cinemax na 12m za 69.90?

Nie ma szans w tej cenie.

Na forum przez cały lipiec takich ofert było może z 10. W sierpniu co najmniej 2. Piszecie, że na DZIŚ nie ma szans, a po paru godzinach/w następnych dniach ktoś taką ofertę dostaje...

 

Do mnie przed chwilą telefon z krakowskiego DUK-u i propozycja z końca lipca: Extra + 6 C+ za 69.90 lub Comfort + 6 C + za 59.90 Grzecznie podziękowałem, konsultant również zbytnio nie naciskał na mój powrót na łono nc+ ;)

Dlaczego nie przyjąłeś EXTRA+/6xCANAL+ za 70? Na co jeszcze liczysz? Na HBO na 6m/Cinemax na 12m?

 

Dziś telefon z 22 430 08 04. Wypowiedzenie jeszcze nie złożone. Obecnie ich nowy EXTRA z C+ ze średnią 59zł/mc.

"Kończy się Panu umowa bla bla... mam dla Pana ofertę bla bla..." na to ja, że miałem już ofertę Extra z 6xC+ za 69,90zł i nie przyjąłem.

Nie rozumiem. Dostałeś najpierw ofertę Extra+/6xCANAL+ za 70zł, później za to samo(może z ośmioma kanałami CANAL+) już 60zł. Ile obecnie płacisz(skoro piszesz, że to wciąż więcej niż obecna umowa) i co chcesz przyjąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał ktoś ostatnio Extra+6C+HBO na 6m+Cinemax na 12m za 69.90?

Nie ma szans w tej cenie.

Na forum przez cały lipiec takich ofert było może z 10. W sierpniu co najmniej 2. Piszecie, że na DZIŚ nie ma szans, a po paru godzinach/w następnych dniach ktoś taką ofertę dostaje...

 

Do mnie przed chwilą telefon z krakowskiego DUK-u i propozycja z końca lipca: Extra + 6 C+ za 69.90 lub Comfort + 6 C + za 59.90 Grzecznie podziękowałem, konsultant również zbytnio nie naciskał na mój powrót na łono nc+ ;)

Dlaczego nie przyjąłeś EXTRA+/6xCANAL+ za 70? Na co jeszcze liczysz? Na HBO na 6m/Cinemax na 12m?

 

Dziś telefon z 22 430 08 04. Wypowiedzenie jeszcze nie złożone. Obecnie ich nowy EXTRA z C+ ze średnią 59zł/mc.

"Kończy się Panu umowa bla bla... mam dla Pana ofertę bla bla..." na to ja, że miałem już ofertę Extra z 6xC+ za 69,90zł i nie przyjąłem.

Nie rozumiem. Dostałeś najpierw ofertę Extra+/6xCANAL+ za 70zł, później za to samo(może z ośmioma kanałami CANAL+) już 60zł. Ile obecnie płacisz(skoro piszesz, że to wciąż więcej niż obecna umowa) i co chcesz przyjąć?

 

Osób mających tutaj pakiety z Extra, Canalami, HBO i abo pomiędzy 50 a 60 zł jest tu na forum naprawdę sporo, ja mogę Ci powiedzieć na co ja czekam szczęśliwie mając umowę do końca listopada. Czekam na to czy nc+ będzie miała prawa do LaLiga i czy będzie nadawany Eleven a jeżeli tak to za ile. Dopiero wtedy będę wiedział ile i czy w ogóle chcę wydać jakiekolwiek pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziś telefon z 22 430 08 04. Wypowiedzenie jeszcze nie złożone. Obecnie ich nowy EXTRA z C+ ze średnią 59zł/mc.

"Kończy się Panu umowa bla bla... mam dla Pana ofertę bla bla..." na to ja, że miałem już ofertę Extra z 6xC+ za 69,90zł i nie przyjąłem.

Nie rozumiem. Dostałeś najpierw ofertę Extra+/6xCANAL+ za 70zł, później za to samo(może z ośmioma kanałami CANAL+) już 60zł. Ile obecnie płacisz(skoro piszesz, że to wciąż więcej niż obecna umowa) i co chcesz przyjąć?

 

Obecnie tzn. to co mam w tej chwili czyli płacę średnio 59zł miesięcznie za ich dawny UNIVERSE teraz EXTRA plus do tego mam ich dawną całą paczkę Canal +.

 

Proponowali EXTRA+ z 6xC+ za 69zł i dziwisz się, że nie przyjąłem ??? Zabrali ligę francuską i włoską i być może zniknie hiszpańska. Nadal się dziwisz? Nie każdy jest fanem piłki ale ja akurat jestem i nie wyobrażam sobie braku La Liga.

A teraz konsultant mówi, że za EXTRA z 6 czy 8 C+ jest jeszcze więcej niż 69zł ... co to sprzedawanie przez zastraszanie.

Może lubisz płacić więcej za mniej ... ja np. nie zamierzam.

A może to Ty do mnie dzwoniłeś bo login jakiś "świeży" ?

Wskaż mi proszę jeszcze miejsce gdzie napisałem, że proponowali mi EXTRA z C+ za 60zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

To i ja dorzucę swoje 3 grosze.

Zgadzam się z całkowicie z autorem posta powyżej.

Do tej pory miałem pakiet EXTRA+ z 6C+ z VOD C+ ze średnią ceną 59 zł (czyli tak naprawdę można powiedzieć że żadna rewelacja).

Umowa do końca sierpnia. W połowie lipca napisane wypowiedzenie.

Teraz do mnie dzwonią i proponują za dokładnie to samo 74,90 zł z umową na 12msc lub 69,90 zł z umową na 24msc.

Oczywiście odmówiłem.

Tak naprawdę oglądałem tylko piłkę nożną, czasem koszykówkę i programy Discovery & Nationa G.

Brak ligi włoskiej, francuskiej i niewiadoma z hiszpańską to za dużo dla mniej.

W dobie dzisiejszego internetu filmy można zassać w 1080p już w chwilę po premierze w USA. To samo tyczy się seriali. Trochę będzie szkoda piłki live ale jakoś to przeżyję, tym bardziej że 3 zmianowy system pracy i tak nie pozwala mi oglądać wszystkiego czego bym chciał.

Więc z czym oni do ludzi ?

Oczywiście stać mnie aby zapłacić im 10 zł więcej ale po co mam płacić więcej za mniej ?

Jeśli nie zmienią oferty od września nie dostaną ode mnie ani złotówki a problemu z zagospodarowaniem czasu wolnego nie będę mieć żadnego.

W końcu trochę zadbam o swoje zapuszczone ciało i rodzinę ;-)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom ceny określa równowaga między podażą a popytem. NC+ próbuje zaburzyć tę równowagę zmniejszając podaż a zwiększając cenę. Tylko drastyczny spadek popytu może ich powstrzymać przed tym nierozsądnym krokiem. Na miejscu Zygmunta zrobiłbym teraz specjalną promocję dla przechodzących z nc+ do CP. Jest szansa na łatwe przejęcie dużego segmentu rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... prawa drożeją a nc+ nie jest instytucją charytatywną zdaje się :-k

 

Owszem, prawa drożeją i trzeba zwiększyć dochody. Tylko, że proste podniesienie ceny może przynieść i pewnie przyniesie, odwrotny skutek.

Świadomie rezygnują z klientów, którzy są gotowi płacić niemałe jak na polskie warunki pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... prawa drożeją a nc+ nie jest instytucją charytatywną zdaje się :-k Jeśli komuś zależy bardzo na piłce nożnej to i tak zostanie w nc+ i dołoży te 10-20 zł, natomiast pozostałym zostaje alternatywa w postaci CP :)

:censored:

Wytłumacz tylko potakiwaczu dlaczego ostro drozeją pakiety najnizsze,gdzie akurat tych tych drogich praw się nie lokuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... prawa drożeją a nc+ nie jest instytucją charytatywną zdaje się :-k Jeśli komuś zależy bardzo na piłce nożnej to i tak zostanie w nc+ i dołoży te 10-20 zł, natomiast pozostałym zostaje alternatywa w postaci CP :)

I tu się mylisz.

Mnie zależało na piłce, w szczególności La Liga i LM.

Na szczęście lubię również sporty motorowe, których mi brakowało będąc z n`ką.

Na wszystko nie ma czasu, trzeba będzie piłkę nożną tylko uprawiać, a F1 i WRC oglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrzało ich z tymi cenami. Dzwoniłem dziś aby włączyć darmowe cinemaxy i zapytałem o ofertę dla mnie.Umowa kończy mi się w grudniu i obecnie płacę na Extra z C+ i HBO i 2 dekodery MR - 58,58zł ( w czasie gdy dostałem tą ofertę zdarzały się przypadki ,ze ludzie dostawali to samo za 53zł) . Konsultant złożył mi propozycję na ten sam pakiet ale za prawie 100zł :) . Poczekam do grudnia na świąteczne promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Konsultant złożył mi propozycję na ten sam pakiet ale za prawie 100zł :) . Poczekam do grudnia na świąteczne promocje.

Przyzwyczaj się do płacenia w granicach 100 pln albo zmienisz operatora :wink:8)

Może i będą świąteczne promocje ja bym jednak liczył że coś się zmieni może już na jesień lub na kolejne urodziny "nc+"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj,żebyś się nie przeliczył.C+,HBO i extra + w okolicach 100 zł.Co jeszcze można ugrać?Z dużym prawdopodobieństwem Cinemax,może jakieś gratisy typu History na kilka miechów przy odrobinie szczescia.

Tendencja jak chodzi o cenę jest rosnąca.

Pytanie za takie superpremium ile w stanie wyssać jest nc+ od abonenta..

 

Rozdawnictwo się skończyło.Zysk był pewnie niewielki a kto pokryje dochody od rezygnująch?Ci co zostaną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem polityki nc+.

Dzisiejszy telefon z DUK utwierdził mnie tylko w przekonaniu, że NC+ nie zważa w najmniejszym stopniu na preferencje, sugestie i słowa abonenta. Szykują na chybił trafił gotowe oferty dla wszystkich i co się trafi to się dostanie, zero negocjacji, zero woli porozumienia.

Przedstawiłem warunki na których mogę z nimi przedłużyć umowę, ale nie ma to żadnego przełożenia na ofertę.

Potrafią zrezygnować z klienta z abonamentem za 70 zł i poróżnić się z nim o... 18 zł w skali roku! (chodzi o kanał Sundance, który mogę otrzymać tylko na 6ms w ramach abonamentu za 70 zł, a potem- dodatkowo płatny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...