Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ten czas szybko leci ... znowu kończy mi się umowy, znowu telefony z NC. Mam teraz Comfort+, kanały hbo, History HD, Multi+ Extra+ Premium Sport&Film za 81zł miesięcznie.

 

Oczekuję oferty z takimi samymi kanałami. Konsultant zaproponował mi "to samo" z dodatkowymi Cinemaxami za 94 miesięcznie przy umowie na 12 mcy. Potem twierdził, że jego oferta to pakiet superpremium. Ale powiedział o 6xC+, pakiet superpremium ma 8xC+. O jakich dwóch kanałach mniej może być mowa?

 

BTW, czy obecnie, kiedy czytam, ze coraz gorzej się z nimi negocjuje, te 94 miesięcznie za superpremium jest przyzwoita opcją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie więc możesz zmienić sklep na CP :) U mnie podrożał gaz. Nie napisałem, że ktoś do czego dokładna bo to jasne, że przy tak dużej firmie licza się tylko zyski. Poza tym teoretycznie jesli nc+ dołączy Eleven za darmo to też będziecie marudzić? A może będziecie domagac sie podwyżki! W końcu zyskamy nowe ligi: szkocka, belgijska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast oferta w ciągu roku skurczyła się znacznie, więc dlaczego mam płacić za mniejszą marchewkę 25% większą cenę? Zmieniam sklep gdzie jest stara cena lub promocja. :read:

No to co tu jeszcze robisz? Zmień sklep jeżeli warunki Ci się nie podobają i po prolemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do października

 

obecnie

8 Canal

Wszystkie podstawowe

HBO

Canal VOD

79,90 zł

 

W lipcu propozycja 6xC, wszystkie podstawowe, HBO, Cinemax za 85 zł (codziennie telefon mimo prosbą by nie dzwoniono)

W sierpniu 6xC, wszystkie podstawowe, HBO i Cinemax ok. 90 albo 8xC, wszystkie podstawowe, HBO Cinemax 99 zl (zapewniano mnie ze hiszpańska jest)

 

Nie przyjąłem, nie wysłane jeszcze wypowiedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziś dzień: pakiet Comfort+ Extra, paczka C+ Sport i Film, paczka HBO, multiroom + Pace HD - umowa na 15 miesięcy / łamaniec za 68,59 zł

Dziś telefon związany z procedurą zdania sprzętu (wypowiedzenie wysłane w czerwcu). Przy okazji zapytałem o ofertę - proponują 69,90 za Extra +, 6xC+, Multiroom (2x cameleon), PaceHD oraz HBO na 6 m-cy - umowa na 12 miesięcy, przy pozostaniu przy opcji z HBO, łacznie wyjdzie 82,40 PLN

 

Pytanie jakie mi się nasuwa, czy warto walczyć o C+ i HBO?, czy nie lepiej zejść na Start+ i dobrać sobie paczkę Polsatu z modułem CI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wstydem przyznaję, że się poddałem /żona i córka naciskały, abym się na coś zdecydował/ i przyjąłem niezbyt korzystne warunki czyli standardowo EXtra, 6xC+, MR, PaceHD plus jakieś nc+go itp. 12 miesięcy po 69,90 zł. Mogłem brać 6 miesięcy HBO gratis, ale potem 6x20 zł. Na maila przyjdzie potwierdzenie warunków z linkiem akceptującym. Jak nie będzie ligi hiszpańskiej to będę sobie [beep] w brodę. Na przełomie czerwca i lipca proponowali przedłużenie na lepszych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia,wypowiedzenie zarejestrowane.

Dziś telefon do kiedy mam zdać sprzęt bla bla..

Oferta :

Extra+6C+MR + 2pejsy 69.90 na 12m spytałem o jakiś gratis to konsul odpowiedział ze może włączyć HBO na 6m ale ze zobowiązaniem do końca umowy i po tych darmowych 6m - dodatkowo 25 PLN

Jutro ma znów dzwonić nie wiem czy się godzić czy cisnąc ich do końca - chociaż to walka z wiatrakami i pewnie nic lepszego nie będzie.

Jest szansa na 6m HBO z możliwością wyłączenia po tych 6miesiacach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zauważam tu trend szarpania się na paczki C+, a z tego co widzę nie ma tam nic ciekawego.

Po co więc przepłacać? No, chyba że ktoś jest fanem piłki. Ale i tak bym się zastanawiał.

Ja nawet nie pytałem o taką opcję, bo ceny mają z kosmosu, a na dodatek zdublowany kanał nie jest powodem do brania większej kasy za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przed chwilą miły konsultant uświadomił mnie, że jeśli nie skorzystam z ich świetnej oferty (Extra+6C+) za 74,90 (czy jakoś tak) to ta oferta przejdzie na kogoś innego. Druga sprawa to nie mam co liczyć na świąteczne promocje bo oni najpierw podniosą ceny a później je obniżą i będzie zajefajna promocja :-))) Umowa wygasa mi w październiku i niestety chyba przyjdzie po wielu latach zmienić dostawcę płatnej tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja również miałem do końca lipca umowę. Czekałem te 12 dni i obserwowałem forum, licząc na to że zmiękną. Wczoraj zadzwoniłem sam i oferta bez zmian. Do tej pory miałem Comfort+Extra z paczką Canal+ oraz HBO na 9 miesięcy gratis (umowa na 15mies) za słynne 53zł w ofercie łamanej. Teraz za to samo oferują mi 69zł. Dzisiaj pewnie zgodzę się na te warunki. Głównie zależy mi na sporcie, a konkretnie na lidze hiszpańskiej. Wiem, że jeszcze nic nie jest pewne, ale mam nadzieję, że jeśli nie dostaną praw to się przynajmniej dogadają z Eleven i będą kanały Eleven na NC+. Przez to biorę pakiet Extra, bo czasem mogą wymyślić, że te kanały dołączą tylko do tego kanału.

Mam tylko pytanie, jak jest u nich ze wcześniejszym wypowiedzeniem. Chodzi mi o to, że jeśli w ogóle nie będzie ligi hiszpańskiej na ich platformie, to dla mnie bezsensowne będzie trzymanie tej telewizji. Czy jest 3 miesięczny okres wypowiedzenia i trzeba po prostu opłacić te 3 miesiące, czy może są jakieś większe trudności i może nakładają jakieś kary?

 

Co do oferty to jestem w stanie płacić te 69zł za moją ulubioną piłkę, aczkolwiek nie ukrywam, że w momencie kiedy dostałem umowę za 53zł miesięcznie 15 miesiący temu, liczyłem że teraz wynegocjuje coś około 45zł ;) Poza tym i tak mocno wam zazdroszczę, niektórym gdyż dorwaliście jeszcze Multirooma i lepszy dekoder (ja mam stary zwykły DSI83) w tej słynnej ofercie za 53zł. Ja niestety tego nie mam i jeśli bym teraz chciał to muszę dopłacić. A ci co mieli to mogą mieć dalej... to mnie boli ;)

 

Proszę o odpowiedź, głównie w sprawie tego przedwczesnego wypowiedzenia.

A może jednak dzisiaj pojawią się jeszcze jakieś lepsze oferty, bo przecież część mogła chcieć przedłużyć ofertę jeszcze przed wczorajszym Superpucharem. Pewnie to tylko moje głupie marzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam tylko pytanie, jak jest u nich ze wcześniejszym wypowiedzeniem. Chodzi mi o to, że jeśli w ogóle nie będzie ligi hiszpańskiej na ich platformie, to dla mnie bezsensowne będzie trzymanie tej telewizji. Czy jest 3 miesięczny okres wypowiedzenia i trzeba po prostu opłacić te 3 miesiące, czy może są jakieś większe trudności i może nakładają jakieś kary?

 

Proszę o odpowiedź, głównie w sprawie tego przedwczesnego wypowiedzenia.

 

Wypowiedzenie jest jednomiesięczne, ze skutkiem na koniec umowy. Czyli jeśli weźmiesz umowę na 12 miesięcy to będziesz płacił przez 12 miesięcy. A jeśli zerwiesz umowę wcześniej to zapłacisz karę (nie opłaci się taki manewr).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja również miałem do końca lipca umowę. Czekałem te 12 dni i obserwowałem forum, licząc na to że zmiękną. Wczoraj zadzwoniłem sam i oferta bez zmian. Do tej pory miałem Comfort+Extra z paczką Canal+ oraz HBO na 9 miesięcy gratis (umowa na 15mies) za słynne 53zł w ofercie łamanej. Teraz za to samo oferują mi 69zł. Dzisiaj pewnie zgodzę się na te warunki. Głównie zależy mi na sporcie, a konkretnie na lidze hiszpańskiej. Wiem, że jeszcze nic nie jest pewne, ale mam nadzieję, że jeśli nie dostaną praw to się przynajmniej dogadają z Eleven i będą kanały Eleven na NC+. Przez to biorę pakiet Extra, bo czasem mogą wymyślić, że te kanały dołączą tylko do tego kanału.

Mam tylko pytanie, jak jest u nich ze wcześniejszym wypowiedzeniem. Chodzi mi o to, że jeśli w ogóle nie będzie ligi hiszpańskiej na ich platformie, to dla mnie bezsensowne będzie trzymanie tej telewizji. Czy jest 3 miesięczny okres wypowiedzenia i trzeba po prostu opłacić te 3 miesiące, czy może są jakieś większe trudności i może nakładają jakieś kary?

 

Co do oferty to jestem w stanie płacić te 69zł za moją ulubioną piłkę, aczkolwiek nie ukrywam, że w momencie kiedy dostałem umowę za 53zł miesięcznie 15 miesiący temu, liczyłem że teraz wynegocjuje coś około 45zł ;) Poza tym i tak mocno wam zazdroszczę, niektórym gdyż dorwaliście jeszcze Multirooma i lepszy dekoder (ja mam stary zwykły DSI83) w tej słynnej ofercie za 53zł. Ja niestety tego nie mam i jeśli bym teraz chciał to muszę dopłacić. A ci co mieli to mogą mieć dalej... to mnie boli ;)

 

Proszę o odpowiedź, głównie w sprawie tego przedwczesnego wypowiedzenia.

A może jednak dzisiaj pojawią się jeszcze jakieś lepsze oferty, bo przecież część mogła chcieć przedłużyć ofertę jeszcze przed wczorajszym Superpucharem. Pewnie to tylko moje głupie marzenia...

 

Sporo bujania w obłokach.

Jeżeli miałeś do końca lipca i wypowiedziałeś umowę to musisz liczyć na ofertę wznowieniową bo generalnie nie jesteś już klientem nc+. Jeżeli nie wypowiedziałeś umowy to już w ogóle polecisz po bandzie (ale byś tutaj się nie odzywał).

Jeżeli jesteś fanem oglądania piłki nożnej to w zasadzie nie masz wyjścia i podpiszesz umowę z pakietem C+ za 69zł (o ile jeszcze oferta jest aktualna bo już chodzi po 74zł).

Jeżeli Eleven wygra LL to zapomnij, że pojawi się za darmo w Twoim pakiecie. A o tym, że pojawi się w pakiecie Extra+ to chyba masz jakieś urojenia nawet w marzeniach.

 

Przy przedłużaniu umowy bezkarnie nie możesz jej wypowiedzieć nawet tego samego dnia.

 

Co do dekodera to zapytaj przy przedłużaniu. Podejrzewam, że będzie +5zł albo i nawet +10zł do abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja również miałem do końca lipca umowę. Czekałem te 12 dni i obserwowałem forum, licząc na to że zmiękną.

Zdajesz sobie sprawę, że jeśli faktycznie miałeś umowę do końca lipca to teraz masz wypowiedzenie 3 miesięczne i zapłacisz [beep]yliard złotych za umowę bez rabatów ? Chyba że wysłałeś wypowiedzenie, ale to masz 14 dni na oddanie sprzętu...

Z tą ligą hiszpańską mega cuchnąca sprawa bo start ligi tuż tuż a totalny brak informacji...

O wcześniejszym wypowiedzeniu możesz zapomnieć niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potraficie czytać ze zrozumieniem tekstu ? kamenic miał umowę do 31.07 i finito Ale sprzętu jeszcze nie oddał czekając, że może przez 14 dni jaki ma na zwrot sprzętu coś się wyklaruje. Nic się nie wyklarowało więc zadzwoni do DUK i "przedłuży" (czytaj: odnowi) umowę zakończońą 31.07

 

kamenic: bierz za 69,90 o ile Ci jeszcze dadzą bo mogą chcieć wyciągnąć więcej. Niestety będziesz musiał płacić przez cały okres umowy, czyli min. 12 miesięcy. Kary są spore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...